Ana SayfaTelevizyonÇocuklar Duymasın Yeniden Başladı

Çocuklar Duymasın Yeniden Başladı

-

Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümleri deprem etkisi yarattı. Daha önceden de yayınlanan eski bölümleriyle en çok izlenen diziler arasında yerini koruyan Çocuklar Duymasın en eğlenceli bölümleri ile tekrar yayına girmiştir. Yeni bölümlerinde Haluk rolündeki Tamer Karadağlı, uzun bir süredir iş dünyasında bulunduğu için uzak kalmak istemektedir. Fakat İsmail Bey şirketinde ona ihtiyaç duyduğunu ve yeni bir proje için tekrar işe dönmesini ister. İkna olmayan Haluk’u yine Meltem ikna eder. Haluk’a ihtiyaç duyan İsmail Bey’in amacı bu zamana kadar hiçbir sözleşmeye imza atmayan Bilinçli Osman rolündeki iş adamını ikna etmektir.

Çocuklar Duymasın’da detoks yapma planları

Meltem, Gönül ve Tuna’nın detoks yaptırma fikri Haluk’un dalga konusu olmuştur. Meltem’in Haluk’un da detoks yaptırmasını istemesi, Haluk’un buna karşı çıkması eğlenceli dakikalar yaşamanızı sağlayacaktır. Bu eğlenceli dakikalara Orçun ve Merve’nin sınava hazırlandıkları sahneleri ile çok daha komik olacaktır. Teog sınavına hazırlanan Orçun ve Merve’nin Gönül’ün baskılarına karşı yaptıkları, eğlenceli sahneler ile ekranların karşısına çıkacaktır.

Çaycı Hüseyin ölmedi

Bir süre insanları hüzne boğan çaycı Hüseyin’in ölüm haberleri televizyondan duyuluyor. Bu sahnelerde üzüntü yaşayan Emine’nin uğraştığı bir diğer kişi de kayınvalidesi olan kükrek Kadriye’dir. Kükrek Kadriye’nin yaptıkları ile Emine’nin başı tam bir beladadır. Bunun yanı sıra Gönül eski dostların katılacağı çok güzel bir organizasyon ile bir akşam yemeği düzenlemektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz