Ana SayfaModaCinsel İsteğimi Nasıl Artırabilirim?

Cinsel İsteğimi Nasıl Artırabilirim?

-

Biz insanların istek ve arzuları zaman ve mekana görelik kavramlarına bağlıdır. Bu arzuların kalıcı olması ise tamamen bireyin kendi elindedir. Arzularımız ve isteklerimiz gün geçtikçe azalmakta ve giderek isteksiz davranacağımız bir hale bürünmektedir. Bunlardan birisi de cinsel anlamdaki arzularımızdır. Cinsel isteğimiz zaman içerisinde monotonlaşarak azalmaktadır. Bu durumun üstesinde gelebilmek ise bireylerin elindedir. Cinsel isteği düştüğü konumdan tekrar zirveye çıkartabilmek için de farklı yöntemler bulunmaktadır. Cinsel isteklerimiz performans kaybı ve partnere göre azalır bu gibi durumlarda sizlere yardımcı olacak takviye besinler, farklı fanteziler ve bunun gibi önlemler cinsel isteğinizi artıracaktır.

Cinsel isteği arttırmak için neler yapılmalıdır?

Cinsel isteklerimizi arttırabilmek için en önemli etken takviye besinlerdir. Bu besinlerin sizleri cinsel yakınlaşmalara daha olumlu bakmaya ve performansınızı toplamaya yardımcı olma gibi yararları bulunmaktadır. Örneğin ceviz, mesir macunu ve fındık gibi güç veren yiyecekler vücudunuz daha aktif şekilde sperm üretmesine yardımcı olur. Bu sayede sizler de vücutta biriken fazla spermleri atabilmek için ilişkiye girme isteği artar. Cinsel isteklerinizi canlandıracak besinler sadece bunlarla da sınırlı kalmamaktadır.

Cinsel isteğinizi arttırmada sizlere yardımcı olacak bir diğer etken de partnerinizle olan uyumunuzdur. Partnerinizle sıradanlaşan cinsel hayatınız hakkında önlemler almanız halinde istekleriniz zirveye çıkacaktır. Örneğin her yakınlaşmanızda ön sevişme bölümünü uzun tutmak her iki tarafın cinsel isteğini arttırmada önemlidir. Ayrıca farklı pozisyonlar denemek ve fantezileri cinsel hayatınıza sokmakta sizlere büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Tüm bunların yanı sıra partnerinizin cinsel isteklerinizi yerine getirmesi de önemlidir. “Birbiriniz için daha güzel kokular sürmek” bu sayede sizin de partnerinize karşı olan tutumunuz en üst seviyelerde kalır ki bu da cinsel isteklerinizin hiçbir zaman değer kaybetmemesine yardımcı olur.

Cinsel isteğim bana bağlı olarak da değişkenlik gösterebilir mi?

Cinsel isteğin düşmesi bireyin partnerinden çok kendisine bağlıdır. Yaşadığı cinsel rahatsızlıklar yüzünden ilişkiye girmekten kaçınan bireylerde bu durum daha çok görülmektedir. Yani cinsel yakınlaşmalardaki isteksizliğiniz diğer faktörlerden çok size bağlıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz