Home Televizyon Cennetin Gözyaşları Çok Yakında ATV’de

Cennetin Gözyaşları Çok Yakında ATV’de

0
Cennetin Gözyaşları Çok Yakında ATV’de

ATV yeni sezona bomba gibi dizilerle giriş yapıyor. Geçen sezon Adı Efsane dizisiyle dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Almila Ada, ATV’nin yeni dizisi Cennetin Gözyaşları’nda Berk Atan ile başrolleri paylaşıyor.

Yakışıklı model ve oyuncu Berk Atan’ı, Güneşin Kızları dizisinden tanıyan izleyiciler, oyuncuyu Cennetin Gözyaşları dizisinde Selim karakteriyle görecekler. Dizinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen otururken, dizinin yapımcılığını Süreç Film üstlenmiş.

Çok yakında ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizide, annesinin küçükken terk ettiği Cennet adında genç bir kızın duygu yüklü yaşamı ekranlara taşınacak. Selim ile karşılaşmalarından sonra Cennet’in değişen hayatında, hem aşk hem de dram yoğun bir şekilde görülebilecek.

Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosu da oldukça sağlam. Güler Ökten, Esra Ronabar ve Ali İpin’in rol aldığı dizi iddialı bir şekilde ekranlara geliyor.

Cennetin Gözyaşları Dizisi Oyuncuları

Berk Atan (Selim)

1991 yılında İzmir’de doğan Berk Atan manken, model ve oyuncudur. Berk Atan, Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde öğrenim görmektedir. 2012 yılındaki Best Model of Turkey’de birinci seçilen yakışıklı oyuncu, Her Şey Yolunda Merkez dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Altındağlı, Güneşin Kızları ve Dayan Yüreğim adlı dizilerde başrol oynayan Berk Atan, kariyerine sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Almila Ada (Cennet)

1994 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu, aynı zamanda model ve balerindir. Mimar Sinan Üniversitesi’nde bale ve piyano eğitimi alan genç sanatçı, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Kaderimin Yazıldığı Gün, Kırgın Çiçekler ve Adı Efsane dizilerinde oynamıştır.

Esra Ronabar (Arzu)

1978 yılında İzmir’de doğan sinema ve dizi oyuncusu Esra Ronabar, Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 2008 yılında 33. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri kapsamında “İsmet Küntay Jüri Özel Ödülü”nü, 2011 yılında ise 36. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri kapsamında “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü almıştır. Kader Ayırsa Bile, A.G.A, Bir İstanbul Masalı, Beyaz Gelincik, Son Osmanlı ve Uçurum isimli büyük yapımlarda rol almıştır.

Ali İpin (Rıza)

1955 yılında Ankara’da doğan tiyatro oyuncusu, Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezundur. Bir Kuşluk Vakti ve Harputta Bir Amerikalı, yönettiği tiyatrolardır. 40’tan fazla tiyatroda görev alan usta oyuncu; Ustura Kemal, Güzel Köylü ve Umut Yolcuları gibi dizilerde rol almıştır.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version