Ana SayfaModaBurçlara Uygun Tatil Programları

Burçlara Uygun Tatil Programları

-

Koç Burçları Ne Tür Tatillerden Hoşlanır ?

Koçlar yapılmayanı yapmak, yaşanmayanı yaşamak isterler. Tatillerinde heyecan ve macera ararlar. Günlük sıradan işlerden farklı şeyler yapmak isterler. Dağcılık, yamaç paraşütü, rafting gibi doğa ile iç içe olan tatilleri isterler. İlk defa gördükleri yerlerden çok etkilenirler. Daha önce gördükleri bir yere bir daha gitmek istemezler.

Boğa Burçları Ne Tür Tatillerden Hoşlanır ?

Lüks ve güzellik düşkünüdür. Dağ ve göl manzaralı mekanları tercih ederler. Tatillerde gevşemek ve rahatlamak isterler. Sanatsal ve kültürel mekanları gezerler. Güzellik ve bakım merkezlerini gezerler.

İkizler Burçları Ne Tür Tatillerden Hoşlanır ?

Tatil demek yeni öğrenme ortamı ve deneyim alanı demektir. Tatil dinlenmek için değil değişik şeyler keşfetmek için yapılır anlayışı hakimdir. Meşgul olabileceği aktiviteler ararlar. Lüks otellerdense daha küçük ve uygun fiyatlı yerleri tercih ederler. Minik otel ve pansiyonları daha sıcak bulurlar.

Yengeç Burçları Ne Tür Tatillerden Hoşlanır ?

Su kenarında tatil yapmayı isterler. Bu yüzden lüks tatil köylerini tercih ederler. Kendin pişir kendin ye usulü mekanları severler. Tatil yaparken bütçelerini düşünürler. Dini mekanlarda dolaşmaktan haz ederler. Mekke ve Tibet gidebilirler. Tatilde alışveriş yapmayı severler.

Aslan Burçları Ne Tür Tatillerden Hoşlanır ?

Lüks düşkünüdür. Tatilde rahatlık ve lükslük ararlar. Kalabalık ortamlardan hoşlanırlar. Issız yerleri güvensiz bulurlar. Eski saray ve kaleleri daha çok tarihi mekanları gezerler. Gece hayatını ve konserleri kaçırmazlar. Paralarını tatilde son kuruşuna göre harcarlar.

Başak Burçları Ne Tür Tatillerden Hoşlanır ?

Tatilde hareket ve heyecan ararlar. Keşfetme ve araştırma arzusu içindedir. Gidilebilecek yerler hakkında önceden fikir toplamak gerektiğine inanırlar. Daha çok planlı tatili severler. Turlar başaklara göredir. Kaplıcalar ve sağlık çiftliklerini tercih ederler. Dinlenmek, temiz hava almak, şehrin gürültüsünden kaçmak için tatil yaparlar.

Terazi Burçları Ne Tür Tatillerden Hoşlanır ?

Teraziler son derece sosyal bir burçtur. Bu yüzden tatilde kalabalık ortamları tercih ederler. Tatilde konfor ve rahat ararlar. Aktivite zenginliği olan tatiller ilgisini çeker. Müze ve sanat galerisi gibi sosyal mekanları tercih ederler. Tek başına tatil terazilere göre değildir. Tatil demek neşeli insanlarla hoş vakit geçirmek demektir.

Akrep Burçları Ne Tür Tatillerden Hoşlanır ?

Akrepler kalabalıktan hoşlanmazlar. Bu yüzden ıssız ve sakin bölgeleri tercih ederler. Özel tekne gezsileri ilgisini çeker. Su kenarında tatil yapmak isterler. Tatil demek dış dünya ile ilişkileri kesmek demektir. Deniz kenarında kitap okumak büyük keyif verir. Otelin güzel ve konforlu olmasını isterler.

 

Yay Burçları Ne Tür Tatillerden Hoşlanır ?

Yaylar uzak bölgeleri tatil mekanı olarak seçerler. Egzotik ve çekici olmasını isterler. Zihinsel etkinliklere önem verirler. Gidecekleri yeri önceden araştırırlar. Bol fiziksel ve zihinsel aktiviteli mekanları tercih ederler. Tatil köyleri ve doğal yürüyüş parkurlarını tercih ederler.

Oğlak Burçları Ne Tür Tatillerden Hoşlanır ?

Oğlaklar dağlık bölgeyi tercih ederler. Daha çok yaylalık tatil bölgelerine giderler. Geleneklerine önem verirler. Eski tarihi yerleri ve otelleri tercih ederler. Doğa ile iç içe olmayı isterler. Tatilde iş yapmaya bayılırlar. İş seyahatlerini hayatlarının fırsatı olarak görürler.

Kova Burçları Ne Tür Tatillerden Hoşlanır ?

Kovalar tatilleri yeni şeyler öğrenmek için fırsat kapısı olarak görürler. Kendi programlarını kendileri yaparlar. Tur programları kovalara göre değildir. Tatilde kısıtlanmak istemezler. Sürprizlere açık gezileri tercih ederler.

Balık Burçları Ne Tür Tatillerden Hoşlanır ?

Fantezi dolu tatilleri severler. Sıradan yaşam istemezler. Ada ve deniz kenarını isterler. Ağır spor dallarını sevmezler. Tekne kiralayıp  gezmek isterler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz