Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...
Ana Sayfa Burçlar Burçlara Uygun Saç Modelleri

Burçlara Uygun Saç Modelleri

-

Koç Burcuna Uygun Saç Modelleri

Aktif, cesur ve bilinçli olan koçlar saç modelinde özgünlük ararlar. Pratik ve kısa saçları tercih ederler. Uzun saçlı kadınlar ise saçlarını geri taramak isterler. At kuyruğu saç modeli hoşlarına gider. Saçlarının nemli ve pürüzsüz olmasını isterler.

Boğa Burcuna Uygun Saç Modelleri

İnatçı, güvenilir ve sabırlı boğalar ayakları yere sağlam basar. Abartılı saç modellerini sevmezler. Sadelik ve doğal görünüm isterler. O yüzden çok şaşalı saçlar yerine gösterişsiz ve bakımlı saçları tercih ederler.

İkizler Burcuna Uygun Saç Modelleri

Çevreyle çok iyi ilişki kuran ikizler karmaşık saç modelleri ile dikkat çekmek isterler. Doğal saçlardansa yapılmış bakımlı saçları isterler. Aşırı düz yatan ve dikkat çeken saç modellerini tercih ederler.

Yengeç Burcuna Uygun Saç Modelleri

Duygusal ve idealist yengeçler insanlara mesafeli davranırlar. Uzun saçları ile gözlerindeki anlamları gizlemek isterler.

Aslan Burcuna Uygun Saç Modelleri

Yaşam enerjisi ile dolu aslanlar kibar saç modellerini sevmezler. Gösterişli ve çarpıcı olmalıdır. Modaya uygun saç sitillerini tercih ederler.

Başak Burcuna Uygun Saç Modelleri

Başak Burcu Saçı
Başak Burcu Saçı

Dakik insan olarak dikkat çeken başaklar dağınık saçları sevmezler. Saçları özenli ve düzenli olmasına dikkat ederler. Saçlarını özenerek tararlar. Sade ve şık tasarım için sık kuaföre ve güzellik merkezlerine giderler.

Terazi Burcuna Uygun Saç Modelleri

terazi burcu saçı
terazi burcu saçı

Cazibeli ve esprili teraziler saç tasarımında uyum ararlar. Takılarla ve giyilen kıyafetlerle uyumlu olmasını isterler. Lüks ve gösterişi severler.

Akrep Burcuna Uygun Saç Modelleri

Akrepler ne istediğini bilen burçlardır. Hedeflerine çok iyi kitlenirler. Mükemmel saçlar isterler. Zor beğenirler. Sürekli model değiştirirler. Bakımlı ve düzgün saçlar isterler. Saçların yumuşak düzgün taranmış şık ve gösterişli olmasına dikkat ederler.

Yay Burcuna Uygun Saç Modelleri

Yaylar bağımsızlıklarına çok düşkündür. Ani karar alırlar ve fikirleri çabuk değişir. Saç şekillendiriciden hoşlanmazlar. Jöle, sprey ve birtantin kullanmazlar. Doğal görünümlü saçlar isterler.

Oğlak Burcuna Uygun Saç Modelleri

Kıvrak bir espri anlayışına sahip oğlaklar saç konusunda sağlamcıdır. Saç bozulmasını önleyen ürünler kullanırlar. Her zaman mükemmel bir görünüme sahip olmak isterler.

Kova Burcuna Uygun Saç Modelleri

Çevresi ile aşırı ilgili kovalar dikkat çeken saç şekillerini tercih ederler. Karmaşık saç modellerindense sade ve gösterişli saçları tercih ederler. Doğal ışıltılı saçlara sahip olmak isterler.

Balık Burcuna Uygun Saç Modelleri

Romantik ve duygusal balıklar saçlarının bakımına önem verirler. Saçları ile çevrelerini etkilemek isterler. Doğallığın yanı sıra saçların estetik görünümüne önem verirler. Saçlarının sürekli düzgün olmasını isterler. Saç şekillendiriciye çok sık başvururlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı buraya yazın

Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...

Eşinizi Anlayın…

Eşinizi Anlamaya Çalışmak Size Kendinizi Anlamanızı Kolaylaştırır. Aşkı, sevgiliniz veya eşiniz hakkında düşünmeniz gereken bazı şeyler. 1 İlk hareketi yapmayı düşünün. 21. yüzyıl, ama genelde...

Seni Yeneceğim ” HAYAT “

Seni Yeneceğim “ HAYAT ” Hayat her zaman bize pembe pamuk şekeri tadında görünmez. Bir sürü inişler, çıkışlarla karşı karşıya kalırız. “Düşmem” der düşeriz, “Şaşmam”...

Sapyoseksüel Bir Kişi İle Çıktığınızı Gösteren 7 İşaret

Sapyoseksüel Bir Sevgiliniz Varsa Zekanız Onaylıdır! Bulunduğunuz kişiyle neden çıktığınızı her zaman tam olarak belirleyemeyebilirsiniz, ancak büyük olasılıkla, diğerlerinin sizi başlangıçta onlara çeken özelliklerine...

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?Erkekler ve kadınlar eşit muamele görmeyi hak ederken, meselenin gerçeği, iki cinsiyet arasında belirli toplumsal farklılıklar olmasıdır. Bu makale size bu temel...