Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...
Ana Sayfa Burçlar Burçlara Göre Parfüm Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Burçlara Göre Parfüm Seçimi Nasıl Olmalıdır?

-

Parfümler, insanların uzun yıllardır üstlerine güzel bir koku sinmesi için kullandıkları ürünlerdir. Kozmetik alanındaki gelişmelerle birlikte, yıllar önce basit kokulardan ibaret olan parfümler, birçok farklı çeşide kavuştu. Her ten için, her giyim tarzına göre ayrı ayrı parfümler piyasaya sürüldü.

Burçlara göre parfüm seçimi

Burçlar da geçmişleri parfümlerden öncesine dayanan, kimi insanın hobi amacıyla kimi insanın ciddi şekilde takip ettiği bir fenomen. Burçlar ve parfüm ise bir noktada bir araya geliyor. Kimi astrologlara ve astroloji ile ilgilenen kozmetik uzmanlarına göre bazı burçlar bazı esansları daha iyi taşıyor, bazıları ise uyumsuz oluyor. Bu yüzden, parfüm kullanan ve burçlara önem veren birçok insan, bu günlerde burçlara göre parfüm seçimi  konusunda araştırmalar yapıyor.

Hangi burca hangi parfüm?               

Koç burcu kadını, cesareti, dinamizmi ve liderliği ile öne çıkıyor.  Kendileri ve çevrelerini savunmak için her şeyi göze alan koç kadınları için uygun olan kokunun Chloe-Love Story veya Versace Bright Cyristal olduğu söyleniyor.

Boğa kadını da burçlara göre parfüm seçimi konusunda burcunun özelliğini yansıtıyor.  Venüs tarafından yönetildiği için feminen bir burç olan boğalar için uygun olan koku kesinlikle  Gucci Flora.

Yaratıcı ve havalı yönüyle öne çıkan İkizler kadını için burçlara göre parfümü seçimi dendiğinde akla gelecek koku ise kesinlikle Burberry-Brit Rhytm Floral.

Duygusal bir burç olan Yengeç kadını içinse, karmaşıklıktan uzak ve ahenkli bir koku olan Pure-DKNY öneriliyor.

Aslan kadınının en belirgin özelliği ise gelişkin estetik kaygılara sahip olması ve sanatçı ruhu olması.  Bu ruha uygun parfümse Roberto Cavalli-Paradiso.

Detaycı yönleriyle bilinen Başak kadınları için, huzurlu ve ferah bir koku olmasıyla bilinen Calvin Klein Eternity.

Doğallıklarıyla öne çıkan Terazi kadınları için uygun kokular ise baharatlı kokular. Bu kokulara en iyi örnekse Giorgo Armani Idole.

Duygusal bir burç olan Akrep kadınları için uygun olan kokuysa ismiyle müsemma olan Ralph Lauren Romance.

Enerjik olmaları ve gezmeyi, yeni kültürler tanımayı sevmeleriyle bilinen Yaylar için uygun kokuysa, enerjilerini yansıtan Yves Saint Laurent Manifesto.

Sorumluluk sahibi olmalarıyla bilinen oğlaklar için en uygun koku ise, güven veren Burberry My Burberry.

Farklılıkları ve doğallığı seven yapılarıyla bilinen kova kadını için uygun olan kokularsa, çiçekli ve sıcak kokular. Burberry Touch bu noktada tam da onlara göre olan koku.

Su burçlarından olan balık kadınları, anaç yapıları ve saflıklarıyla bilinirler. Onlara en uygun kokular, Estee Lauder Pleasures İntense gibi çiçeksi kokular.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı buraya yazın

Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...

Eşinizi Anlayın…

Eşinizi Anlamaya Çalışmak Size Kendinizi Anlamanızı Kolaylaştırır. Aşkı, sevgiliniz veya eşiniz hakkında düşünmeniz gereken bazı şeyler. 1 İlk hareketi yapmayı düşünün. 21. yüzyıl, ama genelde...

Seni Yeneceğim ” HAYAT “

Seni Yeneceğim “ HAYAT ” Hayat her zaman bize pembe pamuk şekeri tadında görünmez. Bir sürü inişler, çıkışlarla karşı karşıya kalırız. “Düşmem” der düşeriz, “Şaşmam”...

Sapyoseksüel Bir Kişi İle Çıktığınızı Gösteren 7 İşaret

Sapyoseksüel Bir Sevgiliniz Varsa Zekanız Onaylıdır! Bulunduğunuz kişiyle neden çıktığınızı her zaman tam olarak belirleyemeyebilirsiniz, ancak büyük olasılıkla, diğerlerinin sizi başlangıçta onlara çeken özelliklerine...

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?Erkekler ve kadınlar eşit muamele görmeyi hak ederken, meselenin gerçeği, iki cinsiyet arasında belirli toplumsal farklılıklar olmasıdır. Bu makale size bu temel...