Ana SayfaBurçlarBurçlara Göre Kadınların Hayattan Beklentileri Nelerdir?

Burçlara Göre Kadınların Hayattan Beklentileri Nelerdir?

-

Koç Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler ?

Koç burcu kadınlar korunmayı ve gözetlemeyi sevmezler. Güçlü olmayı kendi yolunda ilerlemeyi isterler. Hayat arkadaşı olarak kendisine eşlik eden arkadaş ister. Romantik erkeklerden haz duymaz. Spotrif giyinimli erkekleri arzular. Şefkat ve sevgi yerine ihtiras ve cinsellik isterler.

Boğa Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler ?

Boğa kadınları erkeklerinden aşk ve sevgi bekler. Paraya ve maddi değere önem vermezler. Yaşamda  güzel olan ne varsa yaşamak isterler. Çalışkan ve hırslı erkekleri çekici bulurlar. Erkeklerin zevkli ve eğlenceli olmasını isterler. Alışkanlıkların dışında yaşanmamış şeyleri yaşamak isterler.

İkizler Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler ?

İkizler özgürlük düşkünüdür. Engellenmek ve kısıtlanmak ikizleri çok sinirlendirir. Kıskanç erkeklere tahammül edemezler. Tartışmayı severler. Konuşkan zeki ve kültürlü erkeklerle vakit geçirmek isterler. Gidilmemiş yerlere gitmek yeni şeyler keşfetmek isterler.

Yengeç Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler ?

Yengeç kadınları iyi aile babası olabilecek erkekleri tercih ederler. Kendisine eş, çocuklarına iyi baba arayışı içindedir. Ailesine ve evine düşkün erkekleri beğenirler. Sevdiği erkeği evinde ağırlar. Erkeğin güçlü ayakları üzerinde durmasına dikkat ederled. İhmal edilmekten hoşlanmazlar.

Aslan Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler ?

Aslan kadınları erkeklerin saygılı olmasını ister. Eleştiriye açık bir burç olan aslanlar hatalarını sürekli telafi etmek için fırsat kollarlar. İltifat aslanların ruhunu okşar ve yelkenleri kısa sürede suya indirir. Herseyi muhteşem yapmaya çalışır. Erkekt başarı ve karizma ararlar. Çekingen, içine kapanık ve romantik erkekleri sevmezler

Başak Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler ?

Başak kadınları gizem ve sır dolu erkekleri çözmek isterler. Erkeğin zeki ve kurnaz olmasını isterler. Problem çözen, entrika çeviren erkekleri hayatlarına sokarlar. Yalanı sevmeyen başaklar aldatılmaya tahammül etmezler.

Terazi Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler ?

Terazi kadınları evlilikt uyum isterler. Karakterli, eğitimli, düzgün bir fizige sahip erkekleri arzu ederler. Kibar erkekleri hayatlarına sokup maço erkeklerden pek haz etmezler. Sanatçı ruhlu erkekleri kendilerine daha yakın hissederler. Sanatsal etkinliklerde zaman geçirmek isterler.

Akrep Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler ?

Erkekte tutku ve ihtiras ararlar. Yoğun duygular yaşayan dengeli kişiliğe sahip erkeklerle hayatını birleştirirmek isterler. Erkeklerin hatasını kolay affederler. Sevdikleri için bir çok fedakarlık yaparlar. Yaşamdan tat almayı iyi bilirler. Kendilerine hedef belirleyip azimle bu hedefe kitlenirler.

Yay Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler ?

Yaylar hayatlarında farklılık isterler. Alışılmış ve bilindik şeylerin dışında farklılık peşinde koşarlar. Yabancı insanlar her zaman ilgisini çeker. Spor yapan, dengeli beslenen, ideal vücut ölçülerine sahip erkekleri tercih ederler. İyi niyetli ve hoşgörülü yaylar engellenmeyi sevmezler.

Oğlak Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler ?

Oğlaklar sağduyulu, sabırlı ve sakin erkekleri tercih ederler. Hayal peşinde koşan gerçeklikten uzak erkekleri itici bulurlar. Hayata hep gerçek pencereden bakarlar. İhtimaller üzerine konuşmayı sevmezler. Elindekinin kıymetini çok iyi bilirler. İlişkilerde uzun süreli ve devamlılık gözetirler. Gelip geçici hevesler peşinde koşmazlar. Sorumluluk sahibi erkekleri tercih ederler. Mizah anlayışı güçlü insanlarla samimi olmak isterler.

Kova Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler ?

Kovalar geniş erkekleri tercih ederler. Kıskanç ve tutucu erkeklerden uzak dururlar. Romantizm kovalara göre değildir. Erkeğin ağır ve oturaklı olmasını isterler. Sulu şakalardan ve ciddiyetsiz durumlardan nefret ederler. Karizmatik, güçlü ve iradeli erkeklerle bir olmak isterler. Hedeflerine ulaşmak icin için bütün engelleri azim ve kararlılıkla aşarlar. Çabuk aşık olup derin pişmanlıklar yaşarlar. Duygularını gizleyemez çabuk açığa verirler.

Balık Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler ?

Balıklar erkekte sadakat ararlar. Zor gününde yanında olan ve kendisine destek olan erkekleri hayatlarına sokarlar. Yardım etmeyi seven, yufka yürekli ve cömert erkekleri kendilerine yakın bulurlar. Hataları kolay affederler. Kaba erkekleri sevmez erkeğin kibar ve centilmen olmasını isterler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz