Ana SayfaBurçlarBurçlara Göre Annelik

Burçlara Göre Annelik

-

Koç Burcu Annelerinin Genel Özellikleri

Koç anneleri çocuklarına yaratıcı masal anlatıp onların yaratıcılığını geliştirmeye çalışır. Çocuklarına çok iyi bir oyun arkadaşı olurlar. Disiplin konusunda taviz vermezler. Çabuk öfkelenir ve öfkeleri çok çabuk geçer.

Boğa Burcu Annelerinin Genel Özellikleri

Boğa anneleri tatlı ve sert anne olmayı çok iyi bilirler. Çocuklarının her daim arkasında yer alır. Şefkatli ve koruyucu boğalar otorite kurma konusunda yetersiz kalırlar. Çocuklarla iyi ilişkiler kurarlar.

İkizler Burcu Annelerinin Genel Özellikleri

İkizler annesi çocukların özgürlüklerine önem verir. Onları hiçbir konuda kısıtlamazlar. Bu yüzden çocuklarına sınır koymakta zorlanırlar. Çocuklarına hayır demede zorlanan ikizlerin çocukları kolay şimarır.

Yengeç Burcu Annelerinin Genel Özellikleri

Yengeç anneleri fedakar annelerdir. Çocuklarını mutlu etmek için etrafında pervane olurlar. Çocukları mutlu etmek adına onları sıkmaa ve görev vermezler. Aşırı korumacı olurlar. Bu yüzden çocuklar tüm işlerini annelerine yaptırmaya çalışır.

Aslan Burcu Annelerinin Genel Özellikleri

Aslan anneleri işkolik annelerdir. İş ve ev dengesini çok iyi kurarlar. Çocuklarını ihmal etmeyi sevmezler. Çocuklarını mutlu edebilmek için kendilerini paralarlar. İyi oyun arkadaşı olup çocuklarına zengin oyun alanı yaratma konusunda oldukça başarılıdır.

Başak Burcu Annelerinin Genel Özellikleri

Başak anneleri sevgi dolu yürekleriyle çocukları ile çok iy iletişim kurar. Onların tüm sorunlarıyla yakından ilgilenir. Disiplinli ve titiz olmaları bakımından çocuklarını çok sıkarlar. Aşırı korumacı yaklaşım sergilerler.

Terazi Burcu Annelerinin Genel Özellikleri

Teraziler çocuklarını eşlerinden önde tutar. Hayatı çocuklarını mutlu etmek adına yaşarlar. Sevecen ve şefkatli bir yapıları vardır. Sert anne imajı sergileyen teraziler yeri geldiğinde pamuk gibi yumuşak olurlar. Çocuklarının isteklerini yerine getirir.

Akrep Burcu Annelerinin Genel Özellikleri

Akrep anneleri sevgi gösterme konusunda genelde çok zorlanırlar. Çocuklara yüksek hede koyan akrepler çocukları çok zorlarlar. Çocukları çok seven akrepler onların hatalarını görmezden gelirler. Çocuklarına olan duyguları çok yoğundur.

Yay Burcu Annelerinin Genel Özellikleri

Yay anneleri çocuklarının hayatta en iyi arkadaşı olurlar. Onlarla dertleşip sırlarını tutar sorunlarına çözüm üretirler. Çocukları hayata en iyi şekilde hazırlamak için kendilerini çok hırpalarlar. Başarılı olmaları için tüm imkanları seferber ederler.

Oğlak Burcu Annelerinin Genel Özellikleri

Oğlak anneleri çocukları ile aşırı ilgilenirler. Uzerine çok titrerler. Bu ilgi çocukları çok sıkar. Çocukları ile çok sorun yaşarlar. Sorunları çözmek yerine otorite koyarlar. İnatçı özellikleri ile çocukları arasında sürtüşme yaşarlar. Söz dinlemeyen çocukları çok sevmezler. Otorit kurma konusunda çok zorluk çekerler. Asilik ve hırçınlık çocuklarla arasına dikenler çeker.

Kova Burcu Annelerinin Genel Özellikleri

Kova anneleri ciddi anne rolünü asla elden bırakmazlar. Eğlence düşkünü ve yardımsever olmaları koç annelerini merhametli ve renkli bir anne yapar. Otorite kurmak istemezler. Sevgi ile sorunları aşarlar. Terbiyeli ve başarılı evlat yetiştirmek için hayat mücadelesi verirler

Balık Burcu Annelerinin Genel Özellikleri

Balık annelerinin derin bir hoşgörüsü vardır. Bu hoşgörü balıkların otorite kurmasına engel olur. Çocukları herşeye sahip olsun isterler. Bu yüzden çocukları çok şimartırlar. Aşırı sevgi gösterisinde bulunurlar. Çocukları mükemmele ulaşsın isterler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz