Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...
Ana Sayfa Moda Burçlar Bu Hafta Neler Yaşayacak? (18 Temmuz 2017)

Burçlar Bu Hafta Neler Yaşayacak? (18 Temmuz 2017)

-

Astroloji ve burçlar, tarihi çok çok eski uygarlıklara kadar dayanan, günümüzde de birçok insanın takip ettiği bir fenomen. Birçok insan, haftalık olarak burçlar hakkında yazılanları ve kendi burcunu nelerin beklediğini seviyor. Bakalım bu hafta hangi burçlar nasıl olaylarla karşılaşacak ?

Burçlar İçin Bu Hafta

Koç

İletişime ve satışa dayalı işlerinize dikkat etmelisiniz. Bu hafta parasal konularla ilgili sizi yanıltacak tavsiyelerde bulunanlar çıkabilir. Onlara güvenmeyin.

Boğa

Sizin de bu haftanız genel olarak maddi konular etrafında geçecek gibi duruyor. Yapacağınız işlerde ve atacağınız adımlarda, çevreden gelecek tavsiyelerden çok, mantığınıza ve kendi fikirlerinize güvenmeniz gerekebilir.

İkizler

Kişisel ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir haftaya başlıyorsunuz. Çeşitli konularda yaşayacağınız yanlış anlamaların size ve ilişkilerinize zarar vermesine izin vermemeye dikkat etmelisiniz.

Yengeç

Haftaya, sosyal ortamlardaki çeşitli girişimlerle başlayabilirsiniz. Sosyal açıdan dolu bir hafta sizi bekliyor. Bu yüzden insan ilişkilerinde adım atarken dikkatli olun, iyi seçimler yapın.

Aslan

Haftaya kariyeriniz ile ilgili önemli atılımlar yaparak başlayabilirsiniz. Ciddi şekilde yenilikçi kararlar vermeye bu hafta oldukça açıksınız, bu yüzden yanlış yönlendirmelerden kaçınmaya çalışın.

Başak

İş ilişkileri konusunda riskli bir haftaya giriyorsunuz. Patronunuzun, ortağınızın veya br iş arkadaşınızın sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.

Terazi

Yabancılarla olan ilişkilerinizde hayal kırıklığı yaşayacağınız bir haftaya giriyor gibisiniz. Çok fazla yeni görüşme yapmamaya dikkat edin.

Akrep

Kafanızın oldukça karışık olduğu bir haftaya giriyorsunuz. Birçok konuda ikilemdesiniz bu hafta büyük yatırımlar yapmamaya çalışın.

Yay

Beklemediğiniz bir yerden gelen para desteği ile işlerinizi yoluna sokacaksınız. İş hayatınızla ilgili olarak hareketli bir döneme gireceksiniz.

Oğlak 

Enerjinizi tamamen parasal konulara yönelteceğiniz bir haftaya gireceksiniz. Ayrıca hafta sonunu kendinize ayırıp dinlenmek isteyebilirsiniz.

Kova 

Kariyer hakkında yapacağınız görüşmeler sizi rahatlatacak. Enerji dolu bir döneme geçiyorsunuz. Yeni atılımlarda bulunma isteğiniz doğacak.

Balık

Var olan paranızı tutmaya yönelik bir sürecin içerisine giriyorsunuz. Ayrıca hafta ortası sizinle bazı insanların uğraşması canınızı sıkabilir. Modunuzu yüksek tutmaya çalışın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı buraya yazın

Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...

Eşinizi Anlayın…

Eşinizi Anlamaya Çalışmak Size Kendinizi Anlamanızı Kolaylaştırır. Aşkı, sevgiliniz veya eşiniz hakkında düşünmeniz gereken bazı şeyler. 1 İlk hareketi yapmayı düşünün. 21. yüzyıl, ama genelde...

Seni Yeneceğim ” HAYAT “

Seni Yeneceğim “ HAYAT ” Hayat her zaman bize pembe pamuk şekeri tadında görünmez. Bir sürü inişler, çıkışlarla karşı karşıya kalırız. “Düşmem” der düşeriz, “Şaşmam”...

Sapyoseksüel Bir Kişi İle Çıktığınızı Gösteren 7 İşaret

Sapyoseksüel Bir Sevgiliniz Varsa Zekanız Onaylıdır! Bulunduğunuz kişiyle neden çıktığınızı her zaman tam olarak belirleyemeyebilirsiniz, ancak büyük olasılıkla, diğerlerinin sizi başlangıçta onlara çeken özelliklerine...

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?Erkekler ve kadınlar eşit muamele görmeyi hak ederken, meselenin gerçeği, iki cinsiyet arasında belirli toplumsal farklılıklar olmasıdır. Bu makale size bu temel...