Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...
Ana Sayfa Burçlar Burç Kadınlarına Uygun Çiçek Seçimi

Burç Kadınlarına Uygun Çiçek Seçimi

-

Koç Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

İlkbahar çiçeklerinden sümbül koçları temsil eder. Sümbül ile koç insanının aklını çelebilirsiniz. Mavi, beyaz ve mor sümbül koçları çabuk etkiler. Sümbül kışın cam önünde bile yetiştirilebilen bakımı kolay bir çiçek türüdür.

Boğa Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Boğalar yaşama sevinci ile doludur. Laleler boğa burcunu temsil eder. Canlı renkli laleler ile boğa insanını mutlu edebilirsiniz. Lale dolu bir vazo boğaları mutlu eder.

İkizler Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

İkizler gül ile hayat bulur ve mutlu olurlar. Gülün zerafeti ve çekiciliği ikizler kadınını büyüler, kırmızı ve pembe renk güler ilgisini çeker. Gül yetiştirmek, toprakla haşir. Neşir olmamak ikizleri mutlu eder.

Yengeç Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Akdeniz lalesi yengeçleri etkiler. Güçlü ve canlı renklerin yanı sıra güzel kokuya dikkat ederler. Akdeniz lalesi kendi halinde yaşayan bir çiçektir.

Aslan Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Gösteriş delisi aslanlar orkide çiceğine hayır diyemezler. Renk olarak güçlü renkleri tercih ederler.

Orkide çiçeğinin büyülü dünyasına kapılırlar.

Başak Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Bakımı kolay olan Margit çiçeğini tercih ederler. Renklerin canlılığı ve beyazın büyülü yapısına kapılırlar. Çiçeklerde sadelik ve koku ararlar. Etkili ve uzun süre kokan çiçekleri tercih ederler.

Terazi Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Dalya çiçeği tam terazilere göredir. Şıklığı ve zarafeti severler. Basit, yaru ve tam dolgulu dalyalar terazilerin en çok tercih ettiği çiçek türleridir. Renkli ve yapraklı bir bitki olan dalyalar her bölgede yetişmez. Ender bulunan nadide çiçeklerden birisidir.

Akrep Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Eşek dikeni akrepleri büyüler. Çiçeğin dikenleri akrepleri her zaman etkilemiştir. Hoyrat ve mücadeleci çiçekler akreplerin ilgisini çeker. Dağ çiçekleri ve yabani çiçekler akrepler tarafından çok tercih edilir.

Yay Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Zambak yayların en sevdiği çiçek türüdür. Güzel şekli ve hoş kokusu ile zarif bir çiçek olan zambakların alaca renklisi ve beyazları en çok tercih edilir. Zambak yay burçlarına mutluluk getirdiğine inanılır.

Oğlak Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Uzun boylu bir bitki olan amaril bitkisi oğlakların en çok tercih ettiği çiçek türüdür. Özellikle renk olarak kırmızıyı severler. Çiçeğini açması 1 yıl sürer. Yetişmesi zor ve zahmetli bir çiçektir.

Kova Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Kovalar zor şartlar altında yetişen ve baharın müjdecisi olan kardelen çiçeğini severler. Kardelen etrafına güzel koku yayan oldukça dayanıklı bir bitkidir. Hayatta zorluğu ve mücadeleyi temsil eder.

Balık Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

İlkbaharın müjdecisi nergis balıkların en çok ilgisini çeken çiçek türüdür. Sarı renkli nergisler en çok tercih edilen nergislerdir. Renklerin parlaklığı ve uzun süre çevreye koku sarması bakımından nergisler canlılığını uzun süre korurlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı buraya yazın

Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...

Eşinizi Anlayın…

Eşinizi Anlamaya Çalışmak Size Kendinizi Anlamanızı Kolaylaştırır. Aşkı, sevgiliniz veya eşiniz hakkında düşünmeniz gereken bazı şeyler. 1 İlk hareketi yapmayı düşünün. 21. yüzyıl, ama genelde...

Seni Yeneceğim ” HAYAT “

Seni Yeneceğim “ HAYAT ” Hayat her zaman bize pembe pamuk şekeri tadında görünmez. Bir sürü inişler, çıkışlarla karşı karşıya kalırız. “Düşmem” der düşeriz, “Şaşmam”...

Sapyoseksüel Bir Kişi İle Çıktığınızı Gösteren 7 İşaret

Sapyoseksüel Bir Sevgiliniz Varsa Zekanız Onaylıdır! Bulunduğunuz kişiyle neden çıktığınızı her zaman tam olarak belirleyemeyebilirsiniz, ancak büyük olasılıkla, diğerlerinin sizi başlangıçta onlara çeken özelliklerine...

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?Erkekler ve kadınlar eşit muamele görmeyi hak ederken, meselenin gerçeği, iki cinsiyet arasında belirli toplumsal farklılıklar olmasıdır. Bu makale size bu temel...