Ana SayfaModaAksesuarBraletlerle Şıklaşın!

Braletlerle Şıklaşın!

-

Sütyenin pabucunu dama atacak olan bir şey varsa o da braletlerdir ve ayrıca da sütyenlerden çok daha şık duran unsurlardır braletler. Eğer hala dolabınıza bu formda bir iç çamaşırınız yoksa acele edin ve hemen 1 – 2 tane edinin diyoruz. Zira hem şık bir iç giyim unsuruna, hem de ultra seksi parçalara sahip olacaksınız.

Maskulen grubun yüreğini hoplatmak istediğinizde ya da havalı görünmek istediğinizde hemen üzerinize takabilir, üstelik de yaz – kış dilediğiniz kıyafetlerinizin içinde kullanabilirsiniz braletleri.

Bralet Nasıl Seçilmeli?

Öncelikle kaliteli olmalı. Kaliteli bir braletle yüksek düzeyde bir çamaşır konforu yaşarsınız. Doğru dikilmiş, kaliteli dokuda bir bralet size esnekliğiyle de sütyeni aratmayacaktır. Bralet kullanıldığınızda ‘askım gözüküyor mu acaba’ diye endişe etmenize de gerek kalmaz.

Braletler Nasıl Kullanılmalı?

Yakası dekolteli, degaje formda ya da V dekolte formlu bluzlarla braletlerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Önü – ardı pencereli bodyler, askılı atletler, dantelli açık bluzler braletlerinizi için çok uygun parçalardandır. Seksi tarzdaki gömleklerin altından, spor ceketin içinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Öte yandan şifon, otantik, dantelli bluzlerinizle de braletleriniz şıklık içinde kullanabilirsiniz. Söz gelimi mini bir ceketin içinden süzülen, iç gıcıklatan seksi tonlarında dantelli braletlerle Jean pantolonlarınızı ve stilettolarınızı bir araya getirerek harika akşam kombini kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz