Ana SayfaBurçlarBoğa Burcunun Genel Özellikleri

Boğa Burcunun Genel Özellikleri

-

Boğa Burçları Venüs gezegeni etkisi altında hayatlarına devam eder. Toprak gurubundan olan boğalar negatif bir hayat sürerler. Sıcakkanlı ve ne istediğini bilen boğalar hayatları başarı öyküleri ile doludur. Zenginlik arzusuna sahip boğalar çok iyi bir koruyucudur. Sevdiklerini her daim korumak ve kollamak isterler. İleriye dönük girişimlerde bulunurlar. Bu yüzden birikim yapabilen en iyi burç gurubu boğalardır. Mal mülk sahibi olup lüks bir yaşam sürmek arzusu ile çalışırlar. Alıngan olmaları kolay küsüp kırılmaları kötü huylarıdır. Lüks özlemleri boğaları bazen bencil kılabilir.

Boğa Burçları için Cuma manidar bir gündür. Bugün boğaların şansı döner. İşlerinde başarı elde ederler. 5, 6, 13, 188, 4524 sayıları boğalar için anlamlı sayılardır. Boğaları zümrüt taşı temsil eder. Renk olarak pembe, gök mavisi, koyu yeşili tercih ederler. Çiçek olarak kırmızı gül, pembe karanfil ve şebboyu severler. Senfoni müzikler boğaların hep ilgisini çekmiştir.

Boğa Burçları hastalık olarak genelde boğaz ağrısı, boyun ağrısı ve hormon hastalıklarından şikayet ederler. Başak ve oğlak burçları boğalarla uyum içinde yaşarlar. Kova , aslan ve akreplerle nedense bir türlü anlaşamazlar.

Boğa Burçları disiplin gerektiren işlerde başarılı olurlar. Askerlik doktorluk gibi hızlı ve ani kararlar almak gerektiren işlerde başarılı olabilirler. Kimyager ve dişcilik gibi sağlık sektöründe çalışabilirler. Bankacılık, mütahitlik, ticaret gibi parasal sektörülerde başarılı olurlar. Öğretmenlik gibi özveri gerektiren işleri yapabilirler.

Boğa Burcuna mensup ünlüler vardır. Bunlar ünlü sanatçı Erol Büyükburç, Padişah Kanuni Sultan Süleyman, şarkıcı Nüket Duru, Alman lider Hitler, Rus lider Lenin, Marks, eğitim psikoloğu Sigmund Freud ve dünya boks şampiyonu Muhammet Ali Clay boğa burcu ünlülerdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz