Ana SayfaKişisel BakımBilmeniz Gereken Klasik Manikürler

Bilmeniz Gereken Klasik Manikürler

-

Komplike ve abartılı tırnak tasarımlarından bıktınız mı? Bu yazı tam da size göre. Klasik zamanların yanı sıra aynı zamanda şık olan klasik manikürlerin bir listesini Necibe.com sizler için hazırladı.

Tırnakların uzunluğu, törpüsü, tüm bakımı elbette kadınların en önemli ve en çok dikkat ceken yerleriden biridir. Bu yüzden tırnaklarınızın güzel ve hoş görünmesi için çok fazla zaman veya para yatırırsınız.

Bununla birlikte, son yıllarda özellikle yeni yöntem ve tekniklerin ortaya çıkmasıyla, tırnaklara aşırı ve çok kolay tasarımlar yapmak, stil ve incelik olmaksızın mükemmel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sonuç olarak daha az maliyete daha fazla güzellik kazanabilirsiniz.

Öte yandan, moda ve trendler geliştikçe, hepimizin şık, kişilik ve karakterimize uygun etkileyici tırnaklara sahip olmak istememiz doğaldır.

İkisi arasındaki çözüm ortadadır çünkü klasik tarzları ve tasarımları birleştiren modern tarzlara sahip birçok manikür çözümü vardır. Bu yüzden klasik manikür ile en kullanışlı kılavuzu bulup sizlerle paylaşıyoruz, böylece fikir edinebilir ve yaratabilirsiniz.

Aşağıdaki benzersiz tırnak fikirlerinden sizde kendinize en uygun olanı bulun ve tırnaklarınızın daha güzel ve çekici görünmesini sağlayın.

Kırmızı klasik manikür

Gölgelerin ve şekillerin kraliçesi kısa, iyi biçimlenmiş ve parlak kırmızı manikürüdür. Bu çok fazla zamana mal olmayacak, basit ve şık bir manikürdür. Altın ve gümüş yüzüklerle mükemmel uyum sağlar.

Koyu tonlarda kırmızı (bordo) kış ve sonbahar ayları için idealdir.

Kırmızı renkte uzun tırnaklar aynı derecede etkileyici ve şık görünür. Uzunluğunun çok uzun olmadığından emin olun (en kısa şekli tırnak etinizle aynı uzunlukta olmalı).

Siyah manikür

Nihai siyah klasik manikür, geçmiş yıllarda baskın olan ve hala da o  şekilde olmaya devam etmeyi başaran bir renktir. Klasik kırmızı renkten sıkıldıysanız ve bir değişiklik istiyorsanız klasik siyah sizin için mükemmel bir alternatiftir. Hem altın hem de platin renkte ki takılarınızla mükemmel bir şekilde birleştirebilirsiniz.

Küçük bir varyasyon olan siyah Fransız manikürü. Tırnakların üst kısmının mat siyah ve uç kısımlarının da parlak siyahla birleşimidir. Farklı ve modaya uygun bir tasarımdır. Aynı zamanda kısa tırnaklarla mükemmel bir uyum sağlar.

Yeni trend karıştır yakıştır, bu yüzden klasik Fransız siyah manikürünü yaparken bunu deneyebilirsiniz. Üstleri mat yapmak için son olarak en üst katına mat oje uygulayarak tırnaklarınızın ojesini yenileyebilirsiniz.

En basit ve klasik manikür Fransız manikürüdür. Günlük gezinizden düğün gününüze kadar, tırnaklarınızı sade Fransız manikürü şeklinde boyayın ve herkesi etkileyin.

Daha uzun parmak görünümü için, tırnaklarınızın uzunluğunu vurgulayan bir ombre Fransız manikür yapmanızı öneririz aynı zamanda bu şekilde modaya uygun bir görünüm katmış olursunuz.

İpucu: Manikürünüzü büyük gülücük şeklinde yapmaktan kaçının (Fransız manikürünüzün kenarlarında büyük kalın şeritler) yukardan bakıldığında tırnaklarınızın kısa görünümüne yol açacaktır.

Bu yazımızı beğendiyseniz ve devamının gelmesini istiyorsanız bize yorum bırakmayı ve bizi arkadaşlarınıza önermeyi unutmayınız.

Kaynakediva

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz