Ana SayfaTelevizyonBeyaz Yeni Tiplemeleri İle Karşımızda

Beyaz Yeni Tiplemeleri İle Karşımızda

-

Yıllardır kendi adıyla özdeşleşen Beyaz Show sunucusu Beyazıt Öztürk yeni tiplemeleriyle seyirciyle buluşacağını duyurdu. Yaptığı program ile Türkiye’nin gülen yüzü olan ve her kesime hitap eden cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Beyaz Show 21. yayın yılına hazırlanıyor. Seyircisi tarafından merakla beklenen show 13 Ekim’de ekranlardaki yerini alacağı açıklandı.

Yarattığı tiplemelerle her hafta katılan yerli ve yabancı her sektörden konuklarla yaptığı sohbetle Türkiye de herkisin kalbine dokunan ve herkesim tarafından sevilen Beyaz Show bu senede yine sevenlerini ekran başına toplamaya hazırlanıyor. Sepmatikliği ve espirileri ile Efendiliğinden ödün vermeyen Beyazıt Öztürk Türkiye de belli bir marka haline gelmiş ve herkesimden sevenleri olan bir sunucu olmuştur. O bazen sinema filmlerin de bazen televizyon dizilerinde seyircinin karşısına çıktı.

Beyazıt Öztürk programında yarattığı tiplemeleriyle de sevenlerine keyifli dakikalar yaşattı. Yeni sezona yaklaşırken ünlü sunucu sevenlerine de müjdeli bir haberi sosyal medya aracılığı ile iletti. Peki yeni sezonda Beyaz Show da bizleri bekleyen süpriz ne.

Beyaz’ın yeni tiplemeleri

Yarattığı kendine özgü tiplemeleriyle seyircisini kahkahaya boğan Öztürk kendi instagram hesabından yaptığı açıklamayla bu sene çok farklı ve komik tiplemeler ile seyircinin karşısına çıkacağını bildirdi. Kendi hesabından paylaştığı 3 fotoğraf ile bekleyin çok yakında mesajını veren ünlü sunucu Beyazıt Öztürk bu senede sevenleri ile kahkaha dolu anları yaşayacağının ip uçlarını verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz