Ana SayfaAşkBalık Etli Kadın Mı? İnce Kadın Mı?

Balık Etli Kadın Mı? İnce Kadın Mı?

-

Genel anlamda bakıldığı zaman ince kadın mı? Yoksa balık etli kadın mı? Bu kişiden kişiye Değişiklik göstermektedir. Balık etli kadın, daha kadınsı bir yapıya sahip olur. Genel olarak bakıldığı zaman ise balık etli kadın erkeklere daha çekici gelmektedir. Ancak bazı erkeklere göre de balık etli kadınlar pek çekici gelmemektedir. Bu tamamen kişinin istek ve arzularına göre değişiklik göstermektedir.

Balık Etli Kadınlar İlgi Çekiyor

Yanlarında bir manken taşımak isteniyorsa eğer sıfır beden; ancak gerçek bir kadın isteniyorsa  eğer tabii ki balık etli kadın daha ideal bir tercih olacaktır. Geçmiş yıllara baktığımıza zaman en beğenilen kadınlar Marilyn Monroe ve Sophia Loren gibi balık etli kadınlar fazlası ile  beğeniliyordu. Şimdi de bu durum pek farklı değil gibi görünüyor.  Günümüzde de en seksi kadınlar arasında yer alan Beyonce, Monica Belluci ve Kim Kardashian gibi isimler de balık etli kadın sınıfına girmektedirler.

Sıfır beden yani ince kadın dendiği zaman akıllara ilk gelen isimler Keira Knightley ve Victoria Beckham gelmektedir. Evet ilk bakışta sıfır beden kadınlar ilgi çekici gelebiliyor ancak bir süre sonra bu ince kadınların pekte ilgi çekici olmadığı hissi uyanıyor zihinlerde. İnternette araştırma yapıldığı zaman balık etli kadınların seksi göründükleri aşikâr. Kendine bakan ve obez sınıfında olmadıktan sonra balık etli kadınlar daha ilgi çekici durmaktadırlar.

Ayrıca balık etli teriminin ucu çok acık bir konudur. Balık etli kadınlar seviliyor ve seksi görünüyor diye aşırı kilolu kadınlardan bahsedilmiyor. Vücudun kıvrım hatları belli olan ve ilgi çekici görüntüsü olan balık etli kadınlar ilgi çekici gelmektedir.

Belirttiğimiz gibi bu konu çok göreceli bir kavramdır. Bazı erkekler sıfır beden tarzı bayanlardan hoşlanıyor olsa da favori her zaman balık etli kadınlar olacak devam edecek gibi görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz