Ana SayfaBurçlarBalık Burunun Genel Özellikleri

Balık Burunun Genel Özellikleri

-

Balık Burçları hayalci gezegen Neptün etkisi altında hayatlarını sürdürürler. Su gurubundan olan balıklar negatif bir düşünce yapısına sahiptir. İlgi dolu ve şefkatli olmaları balıkları üstün kılar. Canlı yapısı ile çevresinin dikkatini çekerler. Hayatta en büyük emmeleri huzurlu bir yaşam sürmektir. Servet ve mutluluğa kavuşmak için çalışırlar. Hayalci olmaları çoğu zaman gerçek yaşamdan kopmalarına neden olur. Kendini küçümselemeri en kötü huylarıdır. Bu yüzden kendilerini sevmezler. Özgüven düşüklüğü yaşar kendilerini değersiz görürler.

Balık Burçları için perşembe günleri önem taşır. Önemli işlerini bugünde yapmaları tavsiye edilir. Perşembe uğurlu bir gündür. Bugün alınan kararlar pişmanlık getirmez. İş görüşmesi başarılı olur. 7, 11, 73, 354, 7299 sayıları balıklar için önemli ve anlamlıdır. Bu sayılar şans ve uğur getirir. Akumarin taşı balıkları temsil eder. Deniz mavisi, yeşil ve gümüş renkleri balıkların ideal renk tercihleridir. İnci çiçeği ve zambak çiçekleri balıklar için önemlidir.

Balık Burçları kiraz çiçeği, zambak ve limon çiçeği kokularından hoşlanırlar. Huzur veren ruhu dinlendiren fon müzikleri dinlemeyi severler. Sindirim sistemi hasralıklarını çokça çekerler. Romatizmal hastalıklar yaşarlar. Yengeç ve akrep burçları ile çok iyi anlaştıkları görülür. İkizler ve başak ile uyumsuz oldukları görülür.

Balık Burçları meslek olarak doktor, öğretmen, yazar, tasarımcı, müzisyen, din adamı, sosyal güvenlik görevlisi, şair, metin yazarlığını seçebilirler. Balık burcuna mensup birçok ünlü bulunur. Ünlü bilim adamı Albert Einstain, Telefonun mucidi Grahm Bell, ünlü müzisyen Antonio Vivaldi, balonun mucidi Yuri Gagarin. Ünlü yazar Victor Hugo ve Boby fisher balık burcuna mensup ünlülerin başında gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz