Ana SayfaBurçlarBalık Burcunun Karakter Özellikleri Nelerdir?

Balık Burcunun Karakter Özellikleri Nelerdir?

-

Balık burçları Neptün gezegeninin etkisi altındadır. Derin duygular yaşarlar. Bu yüzden oldukça hassas ve kırılgan bir yapıları vardır. Dış dünyayı duyguları ile algılar. Son derece duygusal bir burçtur. Güçlü sezgileri vardır. Sezgileri ile bir çok kötülükten korunurlar. İnsanları çok iyi tanırlar. Kimden uzak kalması gerektiğini çok iyi bilirler. Kendi kendini aldatma eğilimi gösterir. Aldatma daha çok kendini korumak için yaparlar. Daha fazla acı çekmemek içinde bulunduğu kötü durumdan çıkmak için kendilerini kandırır.

Balık burçları kendi düşünce kalıplarından çıkıp bazı durumlarda karamsar olabilir. İyi niyetli ve yumuşak kalplidir. Bu durum bazı kötü çevrelerce kullanılır. İyi niyeti suistimal edilen burçtur balıklar. Merhametli ve renkli kişilikleri ile ortama neşe ve eğlence katarlar. Sezgileri ile hayatın sertliğinden ve hilelerinden korunurlar. Gerektiğinde gerçeklerden uzaklaşıp hayal dünyasında kendilerine bir dünya yaratabilirler.

Balik Burcu Unlu Kaya Scodelario

Balık burçları çok fazla kuşkucu olur. Kuşku duyulmayan şeylerden korkarlar. Sinirleri çabuk gerilir çabuk kızabilirler. Ünlü yazar ve sanatçıların birçoğu balık burcundadır. Hayata bakış açılarında ve düşüncelerinde edebilik ve bilimlik vardır. Balıklar son derece romantik sevgili olurlar. Sevdikleri için ölür ve öldürürler. Sevdiklerini el üstünde tutar baş tacı yaparlar. Yaşamın güzel yanlarından zevk alırlar. Müzik, lüks yaşam, sanat ve kültürel şeyler balıkların ilgisini çeker.

Balık burçları hayal kırıklığı yaşadıklarında sevgileri kolay söner. Küslükleri genelde kısa sürer. Küs kalmayı uzun süre başaramazlar. Her konuda fikir sahibidirler. Yaratıcı mesleklerde başarı sağlarlar. Konuşmaları yumuşak ve tatlıdır. Üzüldüklerinde kendilerini içkiye verebilirler. Acıdan kurtulmak için daha derin acılar çekmeyi tercih edebilirler. Balıklar üzüldüklerinde dışarı fazla belli etmezler. İçleri kan ağlasa bile neşeli görünmeyi başarırlar.

Duygularını gizlemede oldukça ustadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz