Ana SayfaModaAyrılmak İsteyen Erkekler Nasıl Davranır?

Ayrılmak İsteyen Erkekler Nasıl Davranır?

-

Belki de ilişkinizde bazı şeylerin tuhaflaşmaya başladığını, partnerinizin size karşı davranışlarının değiştiğini hissediyorsunuz. İşte tam da bu hislerinize kulak vermelisiniz. Belki ilişkinizde çıkmaz bir noktaya geldiniz, belki de her şeyi toparlamak için son şansınız. Partnerinizin sizden uzaklaşmaya çalıştığını düşünüyorsunuz ama emin olamıyorsunuz. Böyle bir belirsizliğin içindeyseniz sizin için partnerinizin davranışlarından çıkarım yapabileceğiniz tüyoları bir araya topladık. Ayrılmak isteyen erkekler belli başlı hareketleri dolayısı ile kendini ele verir. Mesaj niteliğindeki bu tavırları inceleyelim.

Ayrılmak İsteyen Erkekler Haberleşmeyi Azaltır

İlişkinizin ilk zamanlarından bu yana beraber olduğunuz zamanlar dışında hep iletişim halindeydiniz, gün içinde mesajlaşır, telefonlaşır hatta görüntülü konuşmalar yapardınız ama şimdi pek de haberleşmiyorsanız, onun gün içinde neler yaptığını bilmiyorsanız, neredeyse hep siz arıyor ve mesaj atıyorsanız, dikkat! Ayrılmak isteyen erkekler için bu bir mesaj niteliğinde olabilir. Bu tek başına sevgilinizin ya da eşinizin sizden ayrılma aşamasında olduğunu belirtmez fakat bu durum sizi üzüyorsa bu durumu partnerinizle paylaşabilir ve neden böyle olduğunu ona sorabilirsiniz. Eğer size mantıklı gelen yanıtlarla size bunları açıklıyor ve içinizi rahatlatabiliyorsa ve başka bir sorununuz da olduğunu düşünmüyorsanız korkmaya gerek yok. Tam aksine bunun dışında başka sorunlarınızın da olduğunu düşünüyorsanız, partnerinize neden gün içinde eskisi kadar sık konuşmadığınızı sorduğunuzda, bundan dolayı üzüntü duyduğunuzu anlattığınızda size geçersiz ve mantıksız bahaneler üretiyorsa lütfen yazımızın devamındaki tüyoları okumaya devam edin.

Ayrılmak isteyen erkekler eskisinden daha fazla şikâyet etmeye başlar. Eskiden ‘seni her halinle seviyorum’,  ‘sen her halinle çok güzelsin’ gibi cümlelerle kalbinizi çalmış olan partneriniz şimdi sizin dış görünüşünüzü eleştiriyorsa, vücut ölçülerinizden, bakımsızlığınızdan ya da kıyafetlerinizden şikâyet ediyorsa, dikkat edin. Bu ayrılmak isteyen erkekler tarafından verilen bir mesaj olabilir.

Erkek arkadaşınız ya da eşinizin artık bencilce davrandığını hissetmeye başladınız ve onun en çok kendi zevkine göre alışverişler yaptığını, etkinliklere yalnız katılmaya başladığını mı fark ettiniz? Bu ayrılmak isteyen bir erkeğin yaklaşan ayak sesleri olabilir.

Ayrılmak isteyen erkekler pek fazla konuşmak istemez ve sizden kaçmaya başlarlar. Eskiden size karşı çok ilgili olan, sürekli sizinle vakit geçirmek için çabalayan erkek arkadaşınız birden bire tüm hafta sonu planlarını arkadaşlarıyla yapmaya başlamış ve tüm tatillerini onlarla geçirmeye başlamış olabilir. Eskiden sizi arkadaşlarının çok üstünde tuttuğunu belli eden partneriniz şimdi size sıradan bir arkadaşıyla aynı şekilde davranmaya başlayabilir. Bir zamanlar yaşadığı en büyük problemi sizle paylaşan partneriniz şimdi siz ‘neyin var?’ , ‘iyi misin?’ , ‘konuşmak ister misin?’ diye sorduğunuzda ‘yok bir şey’ diye kestirip atabilir. Tartıştığınızda sizden kaçarcasına uzaklaşıp günlerce sizi aramayabilir, mesaj atmayabilir. Ayrılmak isteyen erkekleri ele veren çok önemli bir nokta daha vardır. O da partnerinizin size artık eskisi gibi dokunmak istememesi, siz size dokunmasını sağlamaya çalışırken onun sizden kaçması ve eskisi gibi sizi çok mutlu eden bir seks hayatınızın olmayışı ilişkinin bitmek üzere olduğunu haber verir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz