Home Moda Aydın ‘’Kaymaklı Pasta’’ Adında Albüm Çıkardı

Aydın ‘’Kaymaklı Pasta’’ Adında Albüm Çıkardı

0
kaymakli pasta

Uzun yıllardır piyasaya çıkardığı şarkıları ile adeta yerleri yerinden oynatmayı başaran ünlü şarkıcı Aydın, geçtiğimiz günler itibari ile Kaymaklı Pasta ismini verdiği yeni albümünü DMC etiketi ile hayranları ile paylaştı.

Aydın’ın yeni albümü çok dikkat çekiyor

 Uzun zamandır yeni bir albüm yapması beklenen Aydın, geçtiğimiz günler itibari ile müzik piyasasına geri döndü. Birbirinden farklı ve bir o kadar da güzel 3 şarkıdan oluşmakta olan yeni albümün müzik direktörlüğünü ise başarıları ile tanınan değerli şarkıcı Ayla Çelik üstlendi. Kaymaklı Pasta kadar dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış olan diğer bir şarkı olan Çıka Çıka isimli eğlenceli parçanın sözleri Ayla Çelik ve Metin Arolat’a ait iken, şarkının düzenlemesi de Burak Buluç tarafından yapılmıştır. Bu güzel şarkının klibinde ise yönetmen koltuğunda Mustafa Özen bulunmaktadır.

Kaymaklı Pasta adeta yeri göğü inletiyor

 Aydın’ın son çıkardığı albüme de ismini veren Kaymaklı Pasta isimli parçasının söz ve müziği Hülya Polat tarafından yazılıp, düzenlenmiştir. Albüm çalışmaları tamamlandıktan sonra bu işte emeği geçen Demet Akalın, Ayla Çelik ve Murat Arolat gibi değerli isimlere sosyal medya üzerinden teşekkürlerini iletti. Sosyal medya üzerinden adeta beğeni ve övgü bombasına tutulan Aydın, yeni albümü ile daha şimdiden ortalığı yakıp kavurmaya başladı. Ayrıca Aydın’ın yeni bir albüm ile piyasaya dönüş yapacağını duyan hayranları da mutluluk gözyaşlarına boğuldu.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version