Home Televizyon ATV’nin Yeni Bombası Altın Tepsi

ATV’nin Yeni Bombası Altın Tepsi

0
ATV’nin Yeni Bombası Altın Tepsi

Genellikle yayınladığı birbirinden kaliteli ve uzun soluklu dizilerle izleyicileri ekran başına toplayan ATV, yeni dönemde yine çok iddialı bir yapımla izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Yapımcılığını Medya Yapım’ın üstlendiği dizinin kadrosunda Talat Bulut ve Onur Tuna gibi iddialı oyuncular bulunuyor. Senaristliğini Melis Civelek’in üstleneceği iddialı dizinin yönetmeni ise, daha önce Yıldızlar Şahidim dizisinde görev alan Neslihan Yeşilyurt. Türk sinemasının duayen oyuncusu Talat Bulut’a başrolde Filinta ve Cesur Yürek dizilerindeki performansıyla dikkat çeken genç oyuncu Onur Tuna eşlik ediyor. Dizinin kadın başrolü için Damla Sönmez’e teklif götürüldüğü iddia edilse de, dizinin kadın oyuncuları önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Altın Tepsi Dizisinin Konusu

Sloganı; “Hayatta üç şey gizlenemez, aşk, duman ve parasızlık” olan Altın Tepsi dizisi iş ve cemiyet dünyasının zenginliğini, ihtişamını ve entrika dolu yaşam tarzını gözler önüne seren bir hikayeyi işleyecek. Dizide Onur Tuna ve Talat Bulut, iki ünlü işadamını, Alihan Taşdemir ve Halit Aydın rollerini canlandıracak. Alihan Taşdemir kadınlardan ve aşktan kaçan eski bir hızlı çapkın, Halit Aydın ise tecrübeli ve başarılı işadamı olarak karşımıza çıkacak. Aksiyon seviyesi yüksek olan dizi, izleyenlere çok fazla duyguyu aynı anda yaşatacak.

Altın Tepsi Dizisi Oyuncuları

Talat Bulut (Halit Aydın)

23 Mart 1956 tarihinde Kars Sarıkamış’ta dünyaya gelen Talat Bulut, Hacettepe Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümündeki öğrenimini yarıda bırakmış ve 1975 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’nda sahne almaya başlamıştır. Türkan Şoray’ın ısrarı neticesinde Hazal filmiyle sinemaya adım atan Bulut, Manisa Tarzanı filmiyle büyük üne kavuştu. İşinde kaliteyi önemseyen ve rol aldığı projelerde seçici olan usta oyuncu, birçok sinema filmi dışında Göç Zamanı, Annem, Kasaba, Fazilet Hanım ve Kızları gibi dizilerde rol almıştır.

Onur Tuna (Alihan Taşdemir)

Son dönemlerin yetenekli aktörlerinden Onur Tuna, 1985 Çanakkale doğumlu. Ege Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri almıştır. Hayat Devam Ediyor dizisiyle ekrana adım atan Tuna, Bir Küçük Eylül Meselesi filmindeki performansıyla adını duyurmuş, Filinta ve Cesur Yürek dizileriyle kariyerinin zirvesine ulaşmıştır.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version