Ana SayfaBurçlarAslan Burcunun Karakter Özellikleri Nelerdir?

Aslan Burcunun Karakter Özellikleri Nelerdir?

-

Aslan burçları canlı bir kişilik yapısına sahiptir. Bu yüzden hayatı dolu dolu yaşarlar. İhtiraslı bir kişiliktir. Aslan burçları cesur ve yiğittir. Hiçbir şeyden korkmazlar. Yiğit ve asaletli olan aslanlar toplumda korkusuz burç olarak bilinir. Sağlam ve sakin bir görünüşü vardır. Aslanları sinirlendirmek öyle sanıldığı gibi kolay bir iş değildir. Kolay kolay sakinliklerini kaybetmezler.

Aslan burçlarının güçlü bir yapısı sıcak bir kalbi vardır. Aşkı ve sevgiyi doruklarda yaşarlar. Aslanlar doğallığı severler. Yapay olan her şeyden uzak dururlar. Bu yüzden ilişkilerini hep doğal sınırlar içinde yaşarlar. Sorunlarını çözerken sakinliklerini kaybederler. Problem çözme yetenekleri çok gelişmiştir. Ağı eleştiri yaparlar ve çevresindeki insanları kırarlar. Başka fikirlerin doğruluğunu kabul etmekte zorlanırlar.

Aslan Burcu Jennifer Lopez

Aslan burçları sevdiğini yüceltmeyi severler. Sevdiklerini ortada bırakmazlar. Esprili bir mizah duygusu gelişmiştir. Çevrelerinde her zaman hoş sohbet eden kişiler olarak algılanırlar. Sorumluluk sahibi kişilerdir. Aldıkları görevleri zamanında teslim etmeye çalışırlar. Aktif ve dinamik bir burçtur. Boş kalmayı ve tembellik yapmayı sevmezler. Dürüst ve iyi kalpli oldukları için sürekli kazanırlar. Sevgi dolu bir eş olabilirler. Gururlu bir yapıya sahiptir.

Aslan burçları öğüt vermeyi severler. Bu huyları yüzünden bazı dostları aslanlardan kaçarlar. Aslan burçlarının hükmetme özelliği vardır. Bu özellikleri yüzünden sevdikleri ile sorun yaşarlar. Evlilik hayatı boyunca evlilikleri otorite kurma mücadelesine sahne olur. Problem çözerken akıl yürütürler. Problemleri ince ayrıntısına kadar araştırırlar. Sanatsal etkinliklerle uğraşmayı severler. Antika eserlere oldukça fazla ilgi duyarlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz