Ana SayfaBurçlarAslan Burcunun Genel Özellikleri

Aslan Burcunun Genel Özellikleri

-

Aslan Burçları Güneş gezegeninin etkisi altında yaşam sürerler. Ateş gurubuna mensup olan aslanlar pozitif bir hayata egemen olurlar. Plan kurma gibi üstün bir yeteneğe sahiptir. Bu yetenekleri sayesinde hedeflerine kısa sürede ulaşabilirler. Aslan istediği bir şeyi mutlaka elde eder. Elde etmek için ustaca planlar kurarlar. Cömert olma özelliği ile çevreleri tarafından taktir toplar. Yükseğe ulaşmak için gece gündüz çalışır. Yaratıcı bir kişiliği vardır.

Aslan Burçlarının kendini beğenme gibi kötü bir huyları vardır. Bu huy aslanları bazen itici kılabilir. Bu huyları yüzünden bazen rakiplerini hafife alırlar. Bir mücadeleyi sırf bu egoları yüzünden kaybedebilirler.

Aslan Burçları için pazar önemli bir gündür. Bugünde alınan bütün kararlar olumlu sonuçlanır. İş görüşmesine gittiyseniz işe alındınız demektir. Bugün sizin için şanslı sayılır. 1, 4, 34, 653, 6743 sayıları aslanlar için değerli ve anlamlıdır.

Aslan Burçları elmas, safir ve pırlanta taşlarını severler. Renk olarak sarı ve orkide renklerini tercih ederler. Çiçek olarak kırmızı gül, orkide ve sarı krizantemi tercih ederler. Müzik olarak her zaman neşeli parçalar dinlemeyi severler. Hayatı pozitif yaşayan aslanlar damar ve arabesk müzikleri çok nadir dinlerler. İçlerini kıpır kıpır yapacak neşe katacak müzikler aslanların ruhunu dinlendirir.

Aslan Burçları hastalık olarak genelde kalp ve kan dolaşımı hastalıkları yaşarlar. Aslanlar yay ve koç burçları ile uyumlu bir şekilde anlaşırlar. Akrep, boğa ve kova burçları aslanlar için uyumsuz burç guruplarıdır.

Aslan Burçları meslek olarak kendilerine genelde askerlik, doktorluk, dişcilik, kimyagerlikl, güzellik uzmanı, kaptanlık ve şoförlük mesleklerini seçerler. Bu mesleklerde daha başarılı oldukları gözlemlenmiştir.

Aslan Burçlarına mensup birçok ünlü vardır. Eski gazeteci Uğur Mumcu, artist Ahu Tuğba, dansçı Madonna, eski ABD başkanı Bill Clinton, yazar Alexander Dumas, Küba’nın kurucusu Fidel Castro aslan burcuna mensup ünlülerdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz