Ana SayfaModaAsla Randevu Verilmemesi Gereken Erkek Tipleri...

Asla Randevu Verilmemesi Gereken Erkek Tipleri…

Görüşülmemesi Gereken Erkekler!!!

-

Bu Erkeklerle Asla Buluşmayın: Ohh sonunda yaz geldi. Herkesin dışarı çıkıp arkadaşlarıyla rahatlamak, kulübe gidip doya doya eğlenmek, sevdikleriyle buluşmak istediği zaman. Evet, sevdikleriyle buluşmak isteyeceği dedim çünkü hepimiz biliyoruz ki tam da şu sıralar romantik yaz akşamları zamanlarındayız. Sevmek ve sevilmek, ılık yaz rüzgarı eşliğinde duygusallığı doyasıya hissetme vakitleri. Tabi ki bunlar için doğru erkeği bulmanız şart hanımlar. Bu yazımda sizlere uzak durmanız gereken erkeklerden bahsedeceğim. Hayatınızda kaç tane hata yaparsanız yapın, ama lütfen yanlış erkek seçimi yapmayın !!!

1. Çok Bilmiş

Tabii ki, akıllı erkeklere gelince onlara bayılıyoruz. Her kız sorunlarını çözmesine yardımcı olacak bir adamla çıkmak istiyor. Her zaman her durumda size yardımcı olan ve size hayatınızın geri kalanı için istediğiniz kişi olduğuna inandıran bir adam. Bu tipler en başında omuzlarımızdan yüklerimizi alıyormuş gibi davranıyor. Adeta bir rahatlama hissi veriyor. Peki ya sonra? Sonrası baskılar başlıyor. Ye, iç, uyu, gez. Dur sen yapamazsın ben yaparım adeta bir kontrol mekanizmasına dönüşüyorlar. Bu erkekler için “hoş geldiniz, ne zaman gidiyorsunuz?” Yazan bir paspas var, Kullanın derim.

2. Aşırı Dramatik

Bu tarz erkekler her işin yolunda gitmesini istiyorlar ve işler yolunda gitmediğinde tamamen farklı birine dönüşüyorlar. “Bugün seni 18 kez aradım neden her seferinde geç açtın artık beni istemiyor musun?” ya da “ seni gördüğüm ilk günü hatırlamadım ve sana hediye almadım diye mi bana böyle davranıyorsun?” biraz özgüven eksikliği biraz hassas yapıda olmaları her olayı dramatize etmelerine, adeta üzerinizde duygusal bir baskı hissetmenize sebebiyet veriyor.

Eğer böyle birisiyle tanışır ve onun sizden uzak kalmasını sağlayamazsanız tek bir yol var, Facebook’tan engelle ve bunun için Mark Zuckerberg’e teşekkür et! Birde WhatsApp da unutma.

3. Geveze

Bu tip erkeklerle çıkmak istiyorsun. Onlarla takılmanın nasıl bir şey olduğunu bilmek istersiniz çünkü ilk başta size gerçekten hevesli ve kesinlikle çok ilgili olarak gelirler, birde ağızları iyi laf yapar ama sadece bu taraflarını görmemelisiniz. Bu erkeklerin ağızlarında bakla ıslanmaz! Söyledikleriniz asla gizli kalmaz. Sen benim erkek arkadaşımsın ve sana söylediklerimi saklamanı istiyorum, bu bir sır dersiniz ama inanın siz lavobadayken bile çoktan whattsap grubundan arkadaşlarıyla paylaşmıştır. Konuşmayı çok sevdiklerinden her söylediklerinin karşı tarafı etkilediğini düşünürler. Bunun yanı sıra planları mahvederler, başkalarının konuşmalarını dinlemekten zevk alırlar. Aaa birde hep onların söyledikleri önemlidir. Siz kimsiniz ki onların gözünde.

4. Flörtöz

Bir ilişkileri varken bile flört eden erkeklerden bahsediyorum. Hayır, tabi ki sizinle değil, başkalarıyla. Onlarla istediğiniz kadar ilgilenin, sevginizi gösterin elinizde tutmanız imkânsız!  En ufak bir boşluktan faydalanırlar, bazen gözlerinizin önünde bile flörtleşirler. Bu tip erkekler sınırları aşar ve bu durmaya ihtiyaç duymazlar. Bu İlişkinin ciddiyetinden şüphe duyulur ve hiçbir kişiliği yoktur. Zaman değerli hanımlar kime hediye ettiğinize dikkat!

5. Şiddet Yanlısı

Bu çok ciddi bir mesele. Saçınızın teline zarar gelmemesi için üzerinize titreyen adamlar seçin.  Bir adam öfkesini yitirebiliyor ve size telafisi mümkün olmayan zararlar verebiliyorsa bunun bedeli çok ağır olacak demektir. Eğer hayatınızda böyle biri varsa alın elinize kağıt kalem artı eksi listesi yapın eminim ki eksi tarafları sayfayı dolduracaktır. Sağlıklı ve huzurlu bir ilişki seçmek varken bu tarz maceralara gerek yok demektir. İyi düşünün derim ben.

Yazar: GülŞah

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz