Ana SayfaModaÜnlülerAsena Gelin Oluyor

Asena Gelin Oluyor

-

Oryantal Asena “3 yıldır bir boksör ile beraberim, aslan parçası” ifadeleri ile basına duyurduğu boksör Hasan Dere ile olan birlikteliğinden ötürü eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Sebebi ise Hasan Dere’nin evli ve çocuklu olmasıydı. Bu durum dansçının hayranlarını da bir hayli üzüyordu.

Asena 3 Yıllık Sevgilisi İle Evleniyor

Asena 3 yıldır bir boksör ile birlikte ama sevgilisi olan Hasan Dere Almanya’da evli ve çocukluydu. Geçtiğimiz günlerde Hasan Dere’nin eşinden ayrıldığı magazin haberlerinde duyuldu. Bunun üzerine Asena nişan hazırlıklarına zaman kaybetmeden başladı.

Evli ve çocuklu sevgilisine ve kendisine gerek sosyal medyadan gerek magazin programlarından yoğun eleştiri alan ünlü dansöz bu süreçte sevgilisine destek oldu. Yapılan eleştirilerin ardından bir sosyal medya platformundan aralarında sevgilisi Hasan Dere’nin de bulunduğu bir fotoğraf paylaşmıştı. Asena o fotoğrafı “Sevgiyle yapılan ve olunan her şey güzeldir bu hayatta… Canım ailem Jador Nezahatim, Canım abim ve yengem Nurcan Sabur ve tabii ki Türkiye’nin müzik bilim adamı, babası, virtüözü, emsalsiz Orhan Babam ve güzeller güzeli kıymetlim Sevim Hanım ve kıymetlim Hasan Dere?” sözleri ile paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde Hasan Dere Almanya’daki eşinden boşandı ve bunun üzerine ünlü dansöz ile hemen evlilik hazırlıklarına başladığı söylentileri çıktı. Evlilik hazırlıklarının yanında internette bulunan bazı seksi fotoğrafları da kaldıracağını söyledi. Böylelikle geçmişine bir sünger çekmeyi hedefleyen ünlü oryantal evlilikle gelen yeni bir hayata yelken açacağı görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz