Ana SayfaModaAmeliyatsız Göğüs Büyütme

Ameliyatsız Göğüs Büyütme

-

Göğüs büyütme ameliyatına alternatifler mevcuttur ve ameliyatsız göğüs büyütme yöntemleri çeşitliliği vardır. Bıçak altına girmek istemeyen birçok kadın, kendine güven ve benlik saygısı için daha sıkı ve daha büyük göğüsler elde etmek için bu teknikleri tercih ediyor. Cerrahi olmayan bu yöntemler cerrahiye veya implantlara kıyasla çok az maliyetlidir ve genellikle göğüs büyütmenin yanı sıra ekstra sağlık yararları da sağlar.

Göğüs büyütme ameliyatı ve ameliyatsız göğüs büyütme teknikleri göğüs boyutunu artırmanın etkili yolları olmakla birlikte, hem avantajları hem de dezavantajları vardır.

Göğüs büyütme ameliyatı veya implantlar, anında sonuç verebilir ve bir gecede büyük göğüslere sahip olmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, belki de daha önemlisi, istediğiniz göğüs boyutunu ve göğüslerinizin şekillendirilmesi gerektiğini belirleyebilirsiniz.

Ne yazık ki, kozmetik göğüs cerrahi prosedürleri oldukça pahalı olabilir. Yara izi, ağrı, kanama ve prosedür sırasında ve sonrasında muhtemel ciddi komplikasyonlar gibi bir takım hoş olmayan risklerle de ilişkilidirler.

Öte yandan cerrahi dışı göğüs büyütme teknikleri, minimal invaziv ve çok uygun maliyetlidir. Bu teknikler cerrahi kesiler veya genel anestezi gerektirmediği için gündelik hayatınıza en az veya sıfır kesinti ile girilebilir.

Göğüs büyütme ameliyatına kıyasla nispeten daha basit ve daha güvenli olmakla birlikte, ameliyatsız göğüs büyütme teknikleri sonuçları meme cerrahisinden daha incelikli olma eğilimindedir; Bu nedenle, insanları tahmin etmeye devam etmek istiyorsanız mükemmel bir seçenek olabilir.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme

Ancak ameliyatsız göğüs büyütme prosedürleri dezavantajları içermez. Öncelikle, bu tekniklerin beklenen sonuçları üreteceğine dair bir garanti yoktur. Bunun nedeni, cerrahi dışı göğüs büyütme stratejilerinin daha sıkı ve daha düzgün göğüslere katkıda bulunduğu gösterilmişken, henüz bilimsel olarak kanıtlanmamıştır. Ayrıca, ortaya çıkan göğüs büyümesi yavaş ilerleme eğilimindedir, ani büyük göğüsler elde etmek istiyorsanız bu çok sinir bozucu olabilir.

Genel olarak, ameliyatsız göğüs büyütme en iyi seçeneklerden biri olarak bilinmektedir. Güvenli, verimli ve düşük maliyetlidir. Bu yöntemle, implantların aksine herhangi bir hoş olmayan yan etki hakkında endişelenmeniz gerekmez. Artı, uygulanması kolaydır.

Burada cerrahi dışı göğüs büyütme teknikleri ve stratejileri hakkında kapsamlı bir genel bakış sunulmuştur:

Ameliyatsız göğüs büyütmek için yapılan yöntemler aşağıda yer almaktadır;

 • Meme güçlendirici kremler ve serumlar
 • Meme büyütme hapları
 • Sıkı diyet
 • Göğüs egzersizleri
 • Meme güçlendirme pompaları
 • Şifalı otlar
 • Hormonal enjeksiyonlar
 • Yağ enjeksiyonları veya yağ transferi ile göğüs büyütme

Yukarıdaki maddeler arasında yer alan ”şifalı otlar”a örnek olarak şunları gösterebiliriz;

 • Dong quai kökü
 • E Vitamini içeren otlar
 • Rezene tohumu
 • Aloe vera
 • Karahindiba kökü

Bu bitkiler, popüler göğüs büyütücü krem ve haplarında da kullanılmaktadır. Şifalı otlar konusunda, her zaman profesyonel olarak destek almanızı öneririz ve şifalı otlar, her daim en son seçeneğiniz olmalıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz