Ana SayfaModaAmeliyatsız Göğüs Büyütme

Ameliyatsız Göğüs Büyütme

-

Ameliyatsız Göğüs Büyültme: Göğüsler kadınların sembolik organlarıdır ve her kadın elbette güzel göğüslere sahip olmak ister. Ancak herkeste maalesef güzel göğüsler olmayabiliyor. Kimi büyük göğüslerinden kurtulmak isterken kimi de o büyük göğüslere sahip olabilmek adına bıçak altına bile yatabiliyor. Kimisi de sarkık olan göğüslerinin şeklinin düzelmesini istiyor. Bütün bu işlemler bundan yaklaşık olarak 5 sene öncesinde ülkemizde sadece estetik ameliyatlarla yapılıyordu. Ancak şimdiler ameliyatsız göğüs operasyonları mevcut ve kadınlar artık bıçak altına yatmadan da istedikleri göğüslere sahip olabiliyorlar.

Küçük Göğüsler: Küçük göğüslerinden şikayetçi olan kadınlar için daha önce de belirttiğimiz gibi bıçak altına yatmadan da gerçekleştirilebilen operasyonlar artık mevcut. Ameliyat olmaktan korkan ve bıçak altına yatmak istemeyen kişiler için oldukça mutluluk verici bir uygulama olan ameliyatsız göğüs büyütme operasyonları ile elde edilen sonuçlar ise en az estetik ameliyatlar kadar tatmin edici. Üstelik estetik ameliyatlarda kullanılan silikon malzemesinden daha yumuşak bir göğüse sahip olduğunuz için göğsünüze enjekte edilen madde çok doğal duruyor ve kendi göğsünüzmüş hissiyatı veriyor.

Enjekte Edilen Maddeler: Ameliyatsız göğüs büyütme operasyonlarında göğse enjekte edilen maddeler değişkenlik gösterebiliyor. Yağ hücreleri, dolgu maddeleri veya aquafilling ile göğüsler rahatlıkla istenen boyutlara ulaştırılabiliyor. Enjekte edilen bu maddeler yağ ise eğer hastanın yağ karakterine göre kalıcılık süresi değişkenlik gösteriyor. Ameliyatsız göğüs büyütme operasyonu için dolgu maddesi tercih ettiyseniz kalıcılık daha az oluyor. Ayrıca aquafiling dolgu yöntemiyle göğüs büyütme operasyonu geçirecekseniz kalıcılık daha da uzun oluyor.

Kalıcılık Süreleri: Eğer ki göğüs büyütme operasyonu öncesinde kendi yağınızı kullanmaya karar verdiyseniz kalıcılık hakkında kesin bir şey söylemek zor. Çünkü kalıcılık sizin yağ dokunuzun yapısına bağlı. Ancak klasik dolgu maddeleri kullanacaksanız kalıcılık süresinin 6 ay ile 1.5 yıl arasında değişebileceğini söyleyebiliriz. Ancak bu kalıcılık süresi hastalar için yeterli olmuyor. Bunun için daha uzun kalıcılık süresi sunan aquafiling yöntemiyle ameliyatsız göğüs büyütme işlemleri daha çok gerçekleştiriliyor. Bu yöntemde kalıcılık süresi 4 yıl ile 8 yıl arasında değişiklik gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz