Ana SayfaEstetikAmeliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Güzelleşmek...

-

Ameliyatsız Güzelleşmek: Rinoplasti veya ameliyatsız burun estetiği, burnu yeniden şekillendirmek veya yeniden boyutlandırmak için daima mükemmel bir seçenek olmuştur. Ancak ameliyat için hazır olmayan ya da ameliyat korkusu olanlar için yeni bir seçenek mevcut: cerrahi dışı rinoplasti yani ameliyatsız burun estetiği.

Burun estetiği, insanların burunlarıyla olan sorunlarının çoğunu düzeltebilir. Cerrahiyle aynı şey olmamasına rağmen, ameliyatsız burun estetiği şunları yapabilir:

  • Burun köprüsünde pürüzleri ve darbeleri pürüzsüzleştirmek
  • Çarpık bir görünüşü düzeltmek
  • Düz veya geniş bir burnun daha tanımlı görünmesini sağlamak
  • Çok dar olan bir burna dolgunluk katmak

Cerrahi dışı veya ameliyatsız burun estetiği, kesiksiz, anestezi ve kesinti olmaksızın yapılmaktadır. Bu özel noninvazif prosedür, daha çekici bir burnu ortaya çıkarmak için yalnızca enjeksiyonları kullanır. İşlemler tamamlanır tamamlanmaz, genellikle 30 dakika veya daha kısa süren sonuçlara sıklıkla rastlanır. Bununla birlikte, bu prosedürün yalnızca güzel ve doğal görünümlü bir sonuç elde etmek için dikkatli hassasiyet ve deneyim kullanabilen, yetenekli bir yüz plastik cerrahı tarafından yapılması gerektiğini unutmayın.

Burun estetiğinin etkileri ne kadar sürmektedir?

Burun estetiğinde kullanılan dermal dolgu maddeleri, çoğu hastada bir yıla kadar veya daha uzun süre dayanacaktır. Cerrahi bir rinoplasti gibi kalıcı olmasa da hastalara, etkileri düştükten sonra yeniden incelenecek, uzun süreli fakat geçici bir seçenek sunar.

Cerrahi ve ameliyatsız burun estetiği sonuçları arasındaki fark nedir?

Burun estetiği burun görünümünü geliştirebilir, ancak büyük burnu daha küçük yapamaz. Ayrıca, çok belirgin sancıları veya darbeleri düzeltemez. İnvaziv olmayan bir rinoplastinin etkileri ameliyatla elde edilebilenlerden daha incedir.

Cerrahi müdahale yapılan operasyonlar, kalıcı sonuçlar verir ve nitelikli bir yüz plastik cerrahının elindeki neredeyse her türlü burun şeklini değiştirebilir. Cerrahi olmayan bir burun işi, ameliyatsız daha iyi görünümlü bir burun isteyenler veya burun estetiği üzerine karar vermeden önce yeni bir burun denemek isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Burun estetiğinde burun dolguları nasıl çalışır?

Dolgu macunları yüze pürüzsüzlük ve daha genç bir görünüm kazandırmak için yıllarca güvenle kullanılmıştır. Ameliyatsız burun estetiğinde kullanıldığında, bu güvenli, güçlü tedaviler burun şekli veya ebadı ile ilgili sık karşılaşılan problemleri en aza indirebilir veya ortadan kaldırabilir, anahtar alanları yumuşatır veya şekillendirir.

Burun estetiği tedavisi sırasında veya sonrasında ağrı olur mu?

Çoğu hasta, ameliyatsız burun estetiği sırasında pek rahatsızlık duymamaktadır. Bazı durumlarda renk değişikliği, şişme durumu, ağrı, kaşınma, kızarıklık ve hassasiyet gibi küçük enjeksiyonla ilgili reaksiyonlar meydana gelebilir. Bu sorunlar hızla kaybolur ve yönetilebilir. Herhangi bir kızarıklık veya renk değişikliği makyajla kapatılabilir ve çoğu hasta daha sonra herhangi bir kesinti gerektirmez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz