Ana SayfaBurçlarAkrep Burçlarının Karakter Özellikleri Nelerdir ?

Akrep Burçlarının Karakter Özellikleri Nelerdir ?

-

Akrep burçları kötü gülümsemesi ile insanı tahrik eden bir özelliğe sahiptir. Plüton etkisinde kalan akrepler son derece tutkulu ve ateşlidir. Duygularını kaybeden akrep kadar tehlikeli bir burç yoktur. İhtiraslı akrep kaybettiğini almak için elinden geleni yapacaktır. Kumpaslar kurup entrikalarla kaybettiğini geri alabilir. Aşırıya kaçarlar ve tutkularının esirleri olurlar. Çok şiddetli cinsel arzuları vardır.

Akrep burçları Zodyak’ın en etkileyici ve can alıcı burcudur. Akrep erkeğini kaldırmak çok zordur. Kıskançlıkları ile sevdiklerini bunaltırlar. Çok sevgili değiştirirler. Sevgileri tutkulu olmasına rağmen sevdiklerinden çabuk soğuyabilirler. Akrep erkeği ile bir olan kadınlar hal ve hareketlerine çok dikkat etmelidir. Akrep erkeğini kıskandırmak bazen akrep erkeğini kaybetmenize neden olur. Basitliği sevmeyen akrepler karmaşık durumları severler.
Akrep burçları tartışmayı severler. Tartışmalar sonucunda zafer elde etmek akreplere ayrı bir zevk verir. Tartışmalarda üste çıkmayı çok iyi bilirler. Akrep kadını ile tartışmayı kesmek en doğru çözümdür. Çünkü her şeye mutlaka verecek bir cevapları vardır. Bildiklerinden şaşmazlar ve onları ikna etmek çok zordur.

Akrep burçları için hayat bir oyun sahası değil deneme sahasıdır. Başkalarının oyun ve hilelerini kolayca fark ederler. Oyun bozmada üstlerine yoktur. Akrep burcuna karşı entrika çevirmeye kalkmayın. Keskin zekaları ile bunu kolay fark edip sizi tuzağa düşürebilirler. Duygularını çok iyi gizleyen akrepler oyuna gelmezler. Akrepler samimiyetsiz yaklaşımları kolay fark ederler. Bu yüzden ikiyüzlü riyakar insanları sevmezler ve yanlarına yaklaştırmazlar.

Akrep burçları sevmek ve sevilmek için elinden geleni yaparlar. Bağımsızlıklarına düşkün olan akreplerin en kötü korkusu yalnız kalmaktır. Dost ve arkadaşlarının problemlerini dinler ve çözüm üretmeye çalışırlar. Duygusal ve soylu bir karaktere sahiptir. Akrep insanı ile evlilik zor yapılır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz