Ana SayfaBurçlarAğustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Burç Yorumları

-

Burç yorumları, tarih boyunca insanlar için hep büyük bir önem taşımıştır. İsterseniz gelin hep birlikte Ağustos ayı içerisinde burçlarınızı neler bekliyor, bir göz atalım ve inceleyelim.

İşte Ağustos Ayı Burç Yorumları

Koç burcu:

Koç burçları için en parlak ve en güzel aylardan bir tanesi olan Ağustos ayı hem iş ve kariyer açısından hem de aşk hayatı açısından olumlu gelişmeler yaşanacağı bir dönem olacak.  7 Ağustos tarihinde yaşanacak olan parçalı ay tutulması yüzünden bazı olumsuz olaylar yaşayabilirsiniz. Bu süreç içerisinde yeni ortamlara girebilir, özel hayatınıza yeni birini alabilirsiniz.  7 Ağustos sonrasında ise vereceğiniz kararlara çok dikkat etmeli, iş alanında köklü değişiklikler kesinlikle yapmamalısınız.

Boğa burcu:

Boğa burçları için Ağustos ayının ilk haftası hem aileniz hem de kariyeriniz için sorunlar ile başlayabilir. Bunlar sizi asla yıldırmamalı ve kendinizden emin bir şekilde adımlar atmaya devam etmelisiniz. Sürekli olarak iş alanında hırslı olmanız bu haftalar içerisinde size zarar verebilir dikkatli olmanızda büyük fayda olacaktır. Ağustos ayının sonuna doğru tüm sorunlarınızdan yavaş yavaş kurtulmaya başlamış olacaksınız ve kendinizi gerçek anlamda mutlu hissedeceksiniz. İkili ilişkilerde Ağustos ayının sonuna doğru alacağınız kararlar oldukça yararlı ve faydalı olabilir.

İkizler burcu:

İkizler burçları için Ağustos ayının ilk haftaları hem eğitim hem de iş ve kariyer alanında verilen kararları, düşünceleri ve isteklerini tekrar tekrar gözden geçirip kafa yoracağı bir süreç olarak başlamaktadır. Bu süreç içerisinde karşınıza birtakım sorunlar ve sıkıntılar çıkabilir hazırlıklı olmanızda fayda olacaktır. Fakat bu sıkıntılara fazla takılmak yerine sorunların asıl kaynağını bulmaya çalışmak sizi biraz olsun rahatlatacaktır. Ağustos ayının sonlarına doğru isteklerinizin değiştiğini fark etmeniz aşk hayatınızda da farklılık istemenize neden olabilir. Bu dönem içerisinde kendinizde yapacağınız değişiklikler ile sevdiğiniz insanın aklını başından almanız da olağan bir durumdur.

Yengeç burcu:

Yengeç burçları için Ağustos ayı maddi anlamda sıkıntılar ile birlikte gelmektedir. Kendinizi güvence altına almak yapabileceğiniz en doğru hareketlerden bir tanesi olacaktır. Özel hayatınızda inişli çıkışlı bir dönem sizi bekliyor olabilir. Ağustos ayının ilk haftalarından itibaren özellikle iş alanında çok fazla hırs yapabilirsiniz ve bu sizin için olumlu bir gelişme olacaktır. Ağustos ayının ortaları sizin için mülk alım ya da satımı için en uygun günler olacaktır. Aileniz içerisinde yaşayacağınız birtakım sorunlar sizi asla yıldırmamalı, sorunlara sakin bir şekilde yaklaşmalı ve çözüm odaklı davranışlar sergilemelisiniz. Ani ve fevri kararlar vermekten elinizden geldiği kadar kaçınmanız gerekmektedir.

Aslan burcu:

Aslan burçları için her yönden olumlu gelişmelerin yaşanacağı ve bazı konularda ilerleme kaydedebileceği ay olan Ağustos ayında hem sevdikleriniz hem de sizin açınızdan birçok güzel haber alabilirsiniz. Ağustos ayı içerisinde yapacağınız iş görüşmeleri sizin açınızdan olumlu sonuçlanacaktır. Hangi konuda olursa olsun yapacağınız hırslar da sizlere olumlu sonuçlar ile geri dönüş yapacak. Eğer özel hayatınızda biri yoksa, yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Düzenli bir ilişkisi olan aslan burçları da ilişkileri için büyük ve önemli bir adım atabilir.

Başak burcu:

Ağustos ayı içerisinde yaşanacak olan ay tutulmaları, en fazla başak burçlarını etkiliyor. Sağlık ve iş konularında yaşayacağınız gelişmeler kendinize olan güveninizin artmasına neden olacak. Bu ay içerisinde başak burçları dış görünüşlerine de ayrıca dikkat etmelidir. Maddi açıdan sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden atacağınız adımlara çok dikkat etmenizde fayda olacaktır. Kişisel ve çevreniz ile ilgili olarak kesin kararlar almayı bu ay içerisinde ertelemeye özen gösteriniz. Bu ay içerisinde vereceğiniz kararlardan ne kadar kaçınırsanız siz de aslında o kadar mutlu olacaksınız.

Terazi burcu:

Terazi burçları için Ağustos ayı oldukça hareketli geçecek. Okul ve iş hayatında birçok olumlu gelişme terazi burçlarını bekliyor. Çevrenizdeki olaylar ile ilgili koşuşturmalarınız da büyük artış gösterecek. Ağustos ayı içerisinde terazi burçları hiç gezmediği kadar gezecek, hiç eğlenmediği kadar da eğlenecek. İkili ilişkilerinizde de birçok olumlu gelişme sizleri bekliyor olacak. Yani kısacası Ağustos ayı tam anlamı ile terazi burçlarının ayı olacak gibi gözüküyor.

Akrep burcu:

Akrep burçları için Ağustos ayı iş ve kariyer üzerine olan gelişmeler ile dikkat çekmektedir. Kendi hırslarınız ve istekleriniz doğrultusunda atacağınız adımlar sizleri olduğunuzdan daha iyi bir yerlere getirecek. Tek yapmanız gereken yalnızca atacağınız adımlardan ve kendinizden emin olmak olacaktır. 7 Ağustos tarihinde yaşanacak olan ay tutulması yüzünden hem aile ilişkilerinde hem de ikili ilişkilerde olumsuz yönde etkilenebilirsiniz. Aileniz ile hali hazırda bulunan sorunlar bu dönem içerisinde yavaş yavaş çözüme kavuşacak ve sizin de ferahlamanızı sağlayacaktır. Yalnızca tek yapmanız gereken Ağustos ayının son haftasına kadar sabırlı olmak ve fevri kararlar vermemek olacaktır.

Yay burcu:

Ağustos ayı yay burçları için tamamı ile gelişme ile geçen bir süreç olarak da söylenebilir. Hem iş ve kariyer anlamında hem eğitim alanında hem de tatil ve seyahat alanında yapacağınız değişiklikler, vereceğiniz kararlar sizin için birçok katkı sağlayacak ve yararlı olacaktır. Bazı konularda kararsız kalmanız, sürekli olarak git-geller yaşamanıza neden olacaktır. İkili ilişkilerinizde de farklı ve olumlu gelişmeler sizleri beklemektedir.

Oğlak burcu:

Oğlak burçları için Ağustos ayı maddi yönden gelişmelerin bulunduğu ve parasal sıkıntıların yavaş yavaş çözüm bulacağı bir dönem olarak görülüyor. Oğlak burçları Ağustos ayının ilk haftasından itibaren birikim yapmaya özen göstermelidir. Kendinizi geliştirmek, yeni planlar yapmak ve eğlenceli vakit geçirmek için oğlaklar için en uygun zaman kesinlikle Ağustos ayının ortaları olacaktır. Hırslarınızın peşini bırakmadan emin adımlarla ilerlemeniz sonucunda istediğiniz her şeyi başarabileceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Ağustos ayı içerisinde yaşanacak olan Ay tutulmasına bağlı olarak ani kararlar vermekten olabildiğince kaçınmalısınız. Eğitim ve iş konusunda da bir takım gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fakat Ağustos ayı bitene kadar hiçbir işe sıfırdan başlamamanızda büyük fayda olacaktır.

Kova burcu:

Ağustos ayı kova burçları için hem özel hayatta hem de iş hayatında yeni başlangıçların yaşanacağı güzel bir süreç olacak. İnsanlara karşı olan tavırlarınıza dikkat etmeli, ani çıkışlar göstermemeye de dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda vereceğiniz kararlar sizleri olumlu yönden etkileyecektir. Devamlı bir ilişkisi bulunan kova burçları sevgilileri ya da eşleri ile romantik, mutlu bir dönem geçirecek ve hatta ilişkilerinde önemli bir adım atacak gibi gözüküyor.

Balık burcu:

Ağustos ayı içerisinde Balık burçlarını bir takım önemli işler beklemektedir. Günlük rutinleriniz bir süre için daha yorucu bir hal almaya başlayabilir fakat bu sizi yıldırmamalı. İkili ilişkilerde yeni adımlar atabilirsiniz. Hayatınıza bu ay içerisinde girecek olan insanları doğru seçmeli ve herkese güvenmemelisiniz. Özel hayatınızda yapacağınız değişimler ile kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Ağustos ayının ortası gibi iş hayatınızda da bir takım önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni bir iş başvurusu ya da iş görüşmesine gitmek için 10-11-12 ya da 13 Ağustos tarihlerini seçmenizde de büyük fayda olacaktır.

Siz de Ağustos ayı burç yorumları ile bu ayı daha temkinli geçirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz