Home Moda 5-11 Şubat Haftalık Burç Yorumları

5-11 Şubat Haftalık Burç Yorumları

0
5-11 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Bu haftalık burç yorumları başlığında neler varmış gelin hep beraber göz atalım:

Oğlak burcu

Oğlak burcu için haftalık burç yorumları içeriğinde bu hafta boyunca çalıştığınız ve sizin için önemli bir hedefiniz üzerinde önemli bir ilerleme göstereceksiniz. Hafta başından itibaren içinde bulunduğunuz her işten alnınızın akıyla çıkacaksınız ve devamında ise o işteki başarınız size beklemediğiniz başarılar getirebilir. Haftanın ortalarına doğru ise işlerinizi uygulama yönteminde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz ve bundan dolayı yeni çözüm yolları arayışına girebilirsiniz. Eğitim ya da yeni kariyer planları konusunda sizi etkileyecek insanlar olacak siz de bu yeniliklere açık olacaksanız ve hayatınızda değişikler olurken bunlara rahatlıkla ayak uydurabileceksiniz. Bu yenilikler için gerekirse var olan düzeninizi bile bozmayı göze alabileceksiniz. Geleceğiniz için ve geleceğinizin daha iyi olması için azimle mücadele etmeye devam edeceksiniz. Hatta bu hafta da gelecek aylar için farklı planlar yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu hafta sizin favori gününüz Pazar günü olabilir. Bu hafta size yeni fırsatlar sunabilir ve siz bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu hafta sizin için olumlu değişimlerin haftası olabilir bu yüzden hayatınızda bir takım değişikler yapmayı planlayabilirsiniz bu süreçte ise size en çok yardımcı olacak kişi ise eşiniz olabilir. Bu hafta gelecek kazançlar ve finansal işlemler ilgili haber bekliyor olabilirsiniz. Finansal anlamda yüzünüzü güldürecek ve sizi dar durumunuzdan kurtaracak gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise özlemler olsa da özlemden kaynaklanan gerginlikleri sevgilinizle birlikte ortalıktan kaldırabilirsiniz.

Kova burcu

Kova burcu için haftalık burç yorumları içeriğinde bu hafta kendinizin yarattığı ve sizin için önemli olan büyük fikirlere ve planlara daha çok zaman ayırıp odaklanabilirsiniz. Haftanın başından itibaren sizi çok sayıda olumlu fırsatlar karşılayabilir bu fırsatları değerlendirmek konusunda sizin çok sevdiğiniz ve fikirlerine önem verdiğiniz dostlarınızdan yardım alabilirsiniz. Salı günü Venüs kova burcu tarafından olumlu bir şekilde vuruluyor bundan dolayı bu hafta kendinizi olduğunuzdan çok daha çekici hissedeceksiniz ve bu hislerinizle başkaları üzerinde etkinizi bırakmış bulunacaksınız. Venüs ile kova burcunun etkileşiminden kaynaklı olarak tanımadığınız insanlara karşı daha iyimser ve ılıman davranabilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise uzun zamanlı yaptığınız planlar üzerine yoğunlaşabilir ve hedeflerinizde gitmek istediğiniz yönü belirleyerek daha net adımlar atmaya başlayabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde ise sosyal çevrenizle daha çok vakit geçirmek için planlar yapabilirsiniz. Cumartesi günü ise Venüs kova burcunda para alanına girebilir bundan kaynaklı olarak ileriki günlerde zeki davranarak para harcamanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bu arada kendinizi de ihmal etmeyeceksiniz ve dinlenmek ve sevdiğiniz şeyleri yapmak için kendinize vakit ayırabilirsiniz. Bu hafta için sizin favori günleriniz pazartesi ve Salı günleri olacaktır. Bu hafta hayatınızdaki bir kadınla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz hatta bu sıkıntılardan dolayı o kadın size bazı konularda zorluklar da çıkarabilir bu konuda dikkatli olmalısınız. Bu aralar hayatınızla ilgili size rehberlik edecek ya da size ışık tutacak birilerini hayatınızda isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise bu hafta eski sevgilinizle karşılaşabilirsiniz ve bu beklenmedik karşılaşma karşısında zor durumda kalabilirsiniz attığınız adımlara ve gideceğiniz ortamlara dikkat etmelisiniz.

Balık burcu

Balık burcu için haftalık burç yorumları içeriğinde bu hafta boyunca sevdiğiniz ve yapmaktan hoşlandığınız işlere vakit ayırabilirsiniz. Yapmayı çok içten istediğiniz işlere daha fazla odaklanarak yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu hafta sizin canınıza sıkan sorunlara bir çözüm bulabilirsiniz ve bulduğunuz bu çözümler ile sorunlarınızdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise yapacağınız önemli bir şey için bir adım geriye giderek yapacağınız işe başka bir gözle bakarak yaptığınız işi daha iyi anlayabilirsiniz. Bazı olaylarda ya da işlerde gözden kaçmış olabilecek detaylar olabilir o yüzden yapacağınız şeylerde bu hafta biraz daha detaycı davranmalısınız ki sizin için ilerleyen zamanlarda sorun yaratmasın. Haftanın ilerleyen günlerinde bir puzzle parçalarının bir araya gelişi gibi olayların nasıl bir araya geldiğini fark edebilirsiniz ve bu durum size daha pratik olmayı sağlayabilir. Bu hafta çok uğraş verdiğiniz işlerde emeklerinizin karşılıklarını almaya başlayabilirsiniz.

Cumartesi günü ise balık burcuna Venüs giriyor bundan dolayı önümüzdeki zamanlarda kendinizi dikkat çekici ve büyüleyici hissedebilirsiniz bununla birlikte sevdiklerinizle geçirdiğiniz vakitlerden daha fazla zevk alabilirsiniz. Hafta sonu ise sosyal gruplarla ve arkadaşlarınızla olduğundan daha fazla vakit geçirip çeşitli planlar yapabilirsiniz. Sizin için bu haftanın favori günleri Salı ve Çarşamba olacaktır. Bu hafta daha çok size yakın ve sizin sıkıntılarınızla ilgilenecek kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Bu insanların sizinle paylaşacakları bilgiler ve tavsiyeler sizin hayatınızı yönlendirmede size yardımcı olacaktır. Aşk hayatınızda ise bu haftalık herhangi bir plan yapmaktan kaçının. Bu durumun tam tersi sevdiğiniz insan sizin için planlar yapacaktır ve sevdiğiniz insana ayak uydurun.

Koç burcu

Koç burcu için haftalık burç yorumları içeriğinde bu hafta boyunca ilişkinize daha çok vakit ayırabilir ve ilişkiniz için daha olumlu şeyler yapabilirsiniz. Hayatınızda sevgiliniz dışındaki insanlara da daha fazla vakit ayıracaksınız ve onlarla ilgilenip enerjinizi onlar için harcayabilirsiniz. Özel hayatınız ve hayatınızdaki diğer insanlarla vakit geçirmek bu hafta sizi oldukça mutlu edebilir. Sevgilinizle ortak planlar kurup ortak aktiviteler yaparak vaktinizin çoğunu birlikte geçirebilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise sevdiğiniz insanlarla olan duygusal bağlarınızı gözden geçirebilir ve onlarla daha çok paylaşımda bulunmak isteyebilirsiniz. Evliyseniz eşinizle çocuklarınız varsa çocuklarınızla ya da anne ve babanızla daha çok iletişime geçebilir onlarla daha çok aktivitede bulunabilirisiniz. Haftanın ilerleyen günlerine doğru kendinize vakit ayırmak konusunu tekrar düşünebilir ve bu yolda ilerleyebilirsiniz. Bu yolda kendi hayatınıza daha çok odaklanmak isteyebilir ve kendi hayatınızda daha çok özgür davranışlar sergilemek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü ise balık burcu ile Venüs etkileşime giriyor bundan kaynaklı olarak kendinizi içsel olarak arka planlarda bulmak isteyebilirsiniz ve bu durum sizin hoşunuza gidebilir. Hafta sonu ise uzun zamanlı planlar yapabilirsiniz ve planlarla uğraşmak icap edebilir. Üstleneceğiniz problemlere de pratik ve kıvrak zekânızla hızlı ve kolay çözümler üretebilirsiniz.

Bu hafta sizin favori günleriniz Perşembe, Cuma ve cumartesi günleri olabilir. Bu hafta aşk hayatınızda ise önceki evliliğinizdeki eşiniz ya da eski sevgiliniz ile iletişime girebilirsiniz ve onların içinden bulunduğu rüyalar görebilirsiniz. Genel olarak bu hafta sizin için olumlu geçecek diyebilirim. Bu hafta planlarınız ve beklentilerinizi gerçekleştibilecek fırsatlarla dolu bir hafta olacak.

Boğa burcu

Boğa burcu için haftalık burç yorumları içeriğinde bu hafta üstlendiğiniz tüm sorumlulukları başarılı bir şekilde bitirmek isteyebilirsiniz. Bundan dolayı üzerinizdeki sorumluluklar hakkında beyin fırtınası yapıp onları listeleyebilirsiniz ve tüm işlerinizi zamanında bitirmeye çalışacaksınız. Hafta başından ise vaktiniz ve enerjiniz konusunda daha üretken daha verimli bir ruh haline bürünebilirsiniz. Son zamanlarda çok önemsemediğiniz ve bir şekilde hallolur diye göz ardı ettiğiniz küçük sorumluluklarınızı çok rahatlıkla halledebilirsiniz. Salı günü Venüs ile boğa burcu olumlu bir etkileşime giriyor bundan kaynaklı olarak daha olumlu ve daha gerçekçi düşünceler içine girebilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise hayatınızı biraz daha dengede tutmak ve biraz daha huzurlu bir hayat için çalışmalara başlayabilirsiniz. Sizin için genel olarak herkesi eşit derecede ilgi göstermek bu haftalarda önemli olabilir bundan dolayı da insanlarla olan ilişkilerinizi de gözden geçirerek denge sağlamaya çalışabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ise sizin için önemli ve araştırma yapmanız gereken bir konu hakkında yoğunlaşabilirsiniz.

Bu hafta sizin favori günleriniz Salı ve Pazar günleri olabilir. Bu hafta ailenizle ilgili ya da iş hayatınızla ilgili özel olaylar yaşayabilirsiniz ve bu olaylar sizi etkileyebilir. Yaptığınız bir şeyden dolayı çevrenizdekilerin takdirini alabilir ve tebrikleri kabul edebilirsiniz bu durumda sizin bir işte başarılı olacağınızı göstermektedir. Bu hafta sizin için gebe kalmak ya da evlilik gibi sizin için önemli olan olayların haftası olabilir. Sevdiğiniz kişi ve aile arasında gelişmeler yaşanabilir. Aşk hayatınızda ise aceleci davranışlardan ve duygusal durumlardan kaçınmanızda fayda var. Bu sıralar sevdiğiniz insanla tartışma içinde bulunmaktan kaçınmalısınız ve sevgilinizi kıskandığınızı belli etmemelisiniz.

İkizler burcu

İkizler burcu için haftalık burç yorumları içeriğinde bu hafta yaratıcı projeler gibi yoğun emek isteyen girişimlerde bulunabilirsiniz ve haftanızı bunlara odaklanarak geçirebilirsiniz fakat bunların yanı sıra eğitim ya da iş hayatınızda sıkıcı bulduğunuz sıradan görevlere çok fazla vakit ayırmak istemeyebilirsiniz. Bu durumdan dolayı önceliğinizi ve enerjinizi genelde yapmaktan zevk aldığınız işlere ayırabilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise bu tür projelere daha çok vakit ayırmayı tercih edebilirsiniz ve önceliğinizi yapması kolay olan ve küçük olan projelere verebilirsiniz. Bu hafta üstlendiğiniz projeleri tamamlarsanız hafta sonuna doğru kendiniz için daha çok vakit ayırabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ise ilginizi sevdiğiniz insanlar üzerine verebilir ve ilişkinize ayırabilirsiniz. Bu hafta özel yaşamınızda size ihtiyacı olan insanlar olabilir vaktinizin bir kısmını onlara ayırabilirsiniz bununla beraber sevgilinizle olduğundan daha çok vakit geçirebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs ikizler burcunun yörüngesine girerek ikizler burcunun kariyer ve yaşam yoluyla etkileşiyor. Hafta sonu ise ciddi ve disiplinli çalışarak işlerinize daha çok yoğunlaşabilirsiniz.

Bu hafta sizin favori gününüz pazartesi günü olacaktır bundan dolayı haftaya enerjiniz oldukça yüksek başlayabilirsiniz. Bu hafta yaptığınız işlerle ilgili olarak bir şekilde parayla sonuçlanıyor. Bu para etkisi finansal belgeler ya da maaş değişikliği ya da mesleki ilerleme ile olabilir. Bu tarz durumlarda aceleci davranmayıp size en uygun durumları gözden geçirmenizde fayda var. Size gelen teklifler özellikle yurtdışı ile ilgili olabilir ve kariyerinizi olumlu yönde etkileyecek teklifler olabilir. Duygularınız ise bu hafta olduğundan daha değişken ve hareketli olabilir. Duygularınızı ilişkinize ve ailenize karşı dengede tutmalısınız. Aşk hayatınızda ise beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Akrabalarınız ya da arkadaşlarınızdan kaynaklı sürpriz bir aşka yelken açabilirsiniz.

Yengeç burcu

Yengeç burcu için haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta duygusal ihtiyaçlarınızı giderebilme ön plana çıkarabilirsiniz ve sevdiğiniz insanlardan normalde gösterdikleri ilgiden daha fazlasını bekleyebilirsiniz. Sevdiğiniz insanların size özel ilgi göstermesi size huzur verebilir ve sizi mutlu edebilir. Bu durumdan kaynaklı olarak aşk hayatınızdan bu hafta beklentiniz normalin üstünde olabilir. Hafta başında yapmaktan zevk aldığın ve üzerinde bilgiye sahip olduğunuz görevlere özen gösterebilirsiniz. Bu hafta duygusal bir dönemin içinde olacağınızdan dolayı üzerine çok fazla sorumluluk yüklemeyip kendinize vakit ayırmaya özen göstermelisiniz. Hafta ortasına doğru ise kendinize daha çok zaman ayırıp sizi mutlu eden şeylere yönelebilirsiniz bu durumdan kaynaklı olarak da ruh haliniz keyifli ve eğlenceli olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde ise haftanın başına göre performansınızın arttığını fark edeceksiniz. Cumartesi günü balık burcu ve Venüs’ün etkileşiminden kaynaklı olarak önümüzdeki zamanlarda kendinize yeni hedefler belirleyebilir ve bunları üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Bu süreçte seyahat etme, öğrenme gibi aktivitelere de yeni başlangıçlar yaparak başlayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise sevdiklerinizle vakit geçirmek sizin için daha iyi olacaktır.

Bu hafta sizin için favori günler Salı ve Çarşamba günleri olabilir. Bu hafta yoğun duygular yaşayabileceğinizden dolayı duygularınızı dengede tutmanızda fayda var. Bu süreçte sizi sinirlendirebilecek durumlar karşınıza çıkabilir ama sakin olmayı tercih edin çünkü bu hafta sizin için hayatınızda değişikliklerin olacağı bir haftadır. Aşk hayatında ise bekâr iseniz yeni bir ilişki durumu söz konusu olabilir önünüze çıkan durumları değerlendirmelisiniz.

Aslan burcu

Aslan burcu için haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta kendi düşünce ve fikirlerinize odaklı bir hafta geçirebilirsiniz. Yapacağınız görevleri listeleyerek düzenli ve planlı bir şekilde yapacağınız işleri bitirmenin peşinde olacaksınız. Haftanın başından sonra zihniniz oldukça aktif hale gelecektir ve yeni fikirler üretmeye başlayacaksınız. Hafta ortasına doğru ise yeni başlangıçlar yapmaya hazırlanabilirsiniz. Bu yeni başlangıçlar özellikle yeni bir işin başlangıcı ya da yeni bir eğitim başlangıcı gibi şeyler olabilir bu arada yeni bir maddi kaynak arayışına girebilirsiniz. Sizin için önemli olan birkaç çalışmada önemli yollar kat ederek olumlu sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ise kendinize zaman ayıracaksınız ve bu sizin için çok önemli ve değerli zamanlardan olacak hatta bu süreçte kendiniz için daha yaratıcı şeyler yapabilirsiniz. Cumartesi günü güneş ile Jüpiter’in sertçe çarpışması gerçekleşecek ve bu durum sizi olumsuz yönde etkileyebilir. Bu süreçte kendinizi tembelliğe verebilir ve duygusal bir süreç yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ise detaylarla uğraşabilirsiniz.

Bu hafta sizin için favori olan günler Perşembe ve Cuma olacaktır. Bu hafta aldığınız haberler sizi mutlu etmeye yetebilir. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz insan tarafından beklenmedik ama sizi şaşırtabilecek sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Başak burcu

Başak burcu için haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta önemli kararlar alabilmek için yoğun bir düşünce içine girebilirsiniz. Haftanın başından sonra ciddi kararlar için düşünmek isteyebilir ya da iş hayatınızda üzerin düşün görev yoğunluğu artabilir. Bu haftaya enerjik bir başlangıç yapabilirsiniz bundan dolayı işlerinizi planlı bir şekilde yapmalısınız ki işlerin yoğunluğundan sıkılmayasınız. Eğer kendinizde yoğun tempoya ayak uydurmak için gerekli enerjiyi bulamıyorsanız kendiniz o işe adapte edecek motivasyonlar bulmalısınız. Hafta ortasında ise tahmin ettiğinizden daha fazla enerjili hissedeceksiniz ve yeni fikirlerinizle yeni işlere başlamak isteyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ise hayatınız ve kendiniz için olumlu karalar alabilirsiniz ve huzuru bulma arayışına girebilirsiniz. Cumartesi günü başak burcu ve Venüs etkileşime giriyor bundan dolayı ilerleyen günlerde sevdiğiniz insanlarla birlikte olmaya özen gösterebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise sevdiğiniz aktivitelere ve sağlıklı yaşa üzerine yoğunlaşarak kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Bu hafta sizin favori gününüz ise Pazar günü olacaktır. Bu hafta size ailenizden ya da yakın arkadaşlarınızda sürpriz gelebilir. Bu sürpriz bir evlenme teklifi ya da nişan, düğün gibi önemli bir olay olabilir. Bu hafta hayatınızda olumlu olarak değişimlere açık olmalısınız. Bu hafta sizi kısa bir yolculuk da bekleyebilir. Aşk hayatınızda ise ilişkiniz daha net olacak adımlara hazır durumda olacaktır.

Terazi burcu

Terazi burcu için hatalık burç yorumu içeriğinde bu hafta yeniliklerin haftası olabilir. Yeni bir proje ya da yeni bir plan ya da yeni bir fırsat ya da yeni bir girişim için kendinizi hazırlamalısınız. Bu hafta sizin için önümüzde ki ayın odak noktası haline gelebilir. Salı günü Uranüs Venüs tarafından olumlu bir şekilde etkileşiyor bundan kaynaklı olarak da alışılmadık durumlardan kurtulabilir ya da alışılmadık şeyleri denemek için fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hafta ortasına doğru ise kararlarınıza sadık kalabilirsiniz ve karalarınızın uygulama aşamasında daha özenli ve detaylarla ilgilenebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ise kısa süreli planlara odaklanabilirsiniz. Cumartesi günü Venüs ve terazi burcu etkileşim alanına giriyor ve terazi burcunu kariyer alanında etkiliyor. Haftanın genelinde ise genel olarak üretken bir tavır sergileyebilirsiniz ve bu durum sizin için keyifli olacaktır. Hafta sonunda ise ailenizle birlikte vakit geçirebilir ve onlarla olan duygusal bağınızı güçlendirebilirsiniz aynı zamanda aile içerisinde özlem duyduğunuz insanlarla özlem giderebilirsiniz.

Bu hafta sizin favori günleriniz pazartesi ve Salı günleri olacaktır. Bu hafta sizi tahmin etmediğiniz olaylar bekleyebilir ve bu olaylar sizin ve ailenizin bütçesini yakından ilgilendiren olaylardır. Aşk hayatınızda ise yeni aşk konusunda temkinli olmalısınız ve aşk hayatınız konusundaki kararlar için bu dönem karar vermek için doğru zaman değildir.

Akrep burcu

Akrep burcu için haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta kendinize zaman ayırma ve kendiniz için bir şeyler yapmak söz konusu olacaktır. Haftanın başlarında ise kendi içinizde kendi kabuğunuza çekilmek sizin için önemli olacaktır. Bu hafta çok fazla göz önünde bulunup çok fazla dikkat çekmek istemeyebilirsiniz. Kendinize dinlenmek için fırsatlar yaratıp kendi istedikleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise kendinize ve isteklerinize karşı daha dürüst tavırlar sergileyebilirsiniz. Bu hafta kendi içinize dönük ve gözlerden uzakta bir hafta geçirmek istediğiniz için fark edilmek istemeyeceksiniz ve insanlardan gelen övgülerden rahatsız olacaksınız. Haftanın ilerleyen zamanlarında ise hayatınıza dair güvenlik kazandırmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü akrep burcu ile Venüs etkileşime girerek akrep burcunu sevgi alanında etkileyecektir bundan kaynaklı olarak ise sevdiklerinize daha çok ilgi gösterebilirsiniz. Bu süreçte kendinizi daha eğlenceli daha pozitif ve daha yaratıcı bir ruh hali içerisinde hissedebilirsiniz. Hafta sonunda ise dinlenmiş ve aktif çalışan bir beyin ile yeni planlar üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.

Bu hafta sizin favori günleriniz Salı ve Çarşamba günleri olacaktır. Bu hafta sizin için açınızdan ve size sunulan fırsatlar açısından olumlu bir hafta olacaktır.

Yay burcu

Yay burcu için haftalık burç yorumu içeriğinde bu hafta hayatınızda yapmak için heveslendiğiniz ve hayalini kurduğunuz değişiklerin olabileceği söz konusudur. Her hafta başında olduğu gibi bu hafta başında da yeni şeyler ve farklı yöntemlerle bir şeyleri denemek sizi mutlu edebilir. Hafta başından itibaren monoton düzeni bozarak yeniliklere açık olacaksınız. Hafta ortasına doğru ise hayal gücünüz ve yaratıcı zekânız daha ön planda olacaktır. Sizi sabırsızlandıran yeni planlar ve yeni projeler için çok heyecanlı olabilirsiniz ama bir süre daha beklemelisiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ise aşk hayatınızda dargınlık varda ilk adımı siz atabilirsiniz ya da size dargın olan başka bir insan için ilk adımı siz atmalısınız. İş hayatınız da ise her zamanki gibi dürüst bir tavır sergileyerek övgüleri üzerinize toplayacaksınız. Cumartesi günü gerçekleşecek olan Jüpiter’in güneşe sert bir şekilde çarpması sizin daha geri planda olma istediğinizi artırabilir. Hatta bu durumun etkisi olarak kendinizi rahatsız ve halsiz hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise plan yapmak istemeyip doğaçlama olarak zamanı yaşamak isteyebilirsiniz.

Bu hafta sizin favori günleriniz Perşembe ve Cuma olacaktır. Bu hafta içinizde anlam veremediğiniz bir umutla dolu olma durumu olabilir. Yaşayacağınız bazı sorunları çözmek için somut şeylere ihtiyacınız olacaktır. Maddi konular için ise aile arasında ya kendi evinizde önemli bir konumda olacaksınız. Bu hafta sizin için geleceğinizi de etkileyecek sürpriz gelişmeler olabilir. Bu hafta hayatınızda önemli konuma sahip olan insanlarla yaşayabileceğiniz tartışmalardan uzak durmalısınız. Aşk hayatınızda ise eski sevgilinize karşı özlem hissedebilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version