Ana SayfaDiyet3 Günlük Şok Diyet

3 Günlük Şok Diyet

-

Kilo sorunun hemen herkesin ortak sorunları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Özel bir gün öncesi elbiseye sığamamak bile diyet yapmamız için geçerli bir nedendir. Acil kilo verme ihtiyacınız var ise sizlerle, 3 günde yaklaşık olarak 5 kilo verebileceğiniz bir diyet listesi paylaşacağız. Bu diyet ile 3 gün gibi çok kısa bir süre içerisinde 5 kilo kadar fazla bir kiloyu verebileceksiniz. Patates diyeti de denilen bu diyet sadece 3 gün yapılmaktadır. Bu diyeti yaptığınız süre boyunda kesinlikle günde en az 2 lt su içmeniz gerekmektedir. Ayrıca bu şok diyette şekersiz olmak koşulu ile siyah ya da yeşil çay içebilirsiniz. Unutmayın ki yeşil çay günde en fazla 2 fincan içilebilmektedir. Son olarak bu şok diyeti sadece 3 gün süresince yapıp 2 – 3 ay süresince yapmamanız gerekmektedir.

3 Günlük Patates Diyeti

100 gr kadar haşlanmış bir patates 93 kaloridir. Aynı zamanda haşlanmış patates, lif ve C vitaminin yanı sıra bol miktarda potasyum içermektedir. Herhangi bir rahatsızlığınız var ise kesinlikle doktorunuza danışmadan hızlı kilo vermek için bu diyeti yapmayınız.

1.gün

Kahvaltı: kahvaltınızı 1 su bardağı yoğurt ve 1 adet haşlanmış patates ile yapıyorsunuz.

Öğlen yemeği: sabah kahvaltısından farklı olmayan öğlen yemeğinizde de 1 su bardağı yoğurt ve bu sefer 2 adet haşlanmış patates tüketiyorsunuz.

Akşam yemeği: öğlen ve sabah patates yediniz ama akşam yemeğinde sadece 2 su bardağı yoğurt yiyorsunuz.

2.gün

Kahvaltı:ilk günün aksine ikinci gün kahvaltınızda sadece 1 su bardağı yoğurt yiyebiliyorsunuz.

Öğlen yemeği: öğlen yemeğinizi 2 adet haşlanmış patates ve 1 su bardağı yoğurt ile yapıyorsunuz.

Akşam yemeği: bir önceki güne göre bu akşam yemeğinizi 1 su bardağı yoğurt ve 1 adet haşlanmış patates ile yapıyorsunuz.

[irp posts=”1471″ name=”Ayda 5 Kilo Verdiren Diyet”]

3.gün

Kahvaltı: ilk iki günden farklı şekilde sadece 1 adet haşlanmış patates yiyorsunuz.

Öğlen yemeği: öğlen yemeğiniz diğer günler ile aynı 1 su bardağı yoğurt ve 1 adet haşlanmış patates.

Akşam yemeği: akşam yemeğiniz 1 su bardağı yoğurt.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz