Ana SayfaModa29 Ocak- 04 Şubat Burç Yorumları

29 Ocak- 04 Şubat Burç Yorumları

-

Haftalık burç yorumları köşemizde bu hafta neler varmış göz atalım:

Oğlak burcu haftalık burç yorumu

Oğlak burcu için bu hafta burç yorumları; bu hafta hayatınızdaki insanlarla olan ilişkilerinize odaklanacaksınız. Aşk hayatınızda ise yaşadığınız sıkıntılar olabilir. Bundan dolayı sevdiğiniz kişi ile aranıza duvar örmek yerine ona iyimser ve olumlu yaklaşarak aranızdaki buzları eritmeye çalışınız. Sevdiğiniz insana hiçbir zaman sevginizi göstermekten kaçınmayınız. Bu hafta ortalarında beklemediğiniz araştırmalar yaparken bulabilirsiniz kendinizi ve bu araştırmalar sonucunda hayata daha ciddi bir gözle bakabilirsiniz.

Kova burcu haftalık burç yorumu

Kova burcu için bu hafta burç yorumları; bu hafta sizin çalışma potansiyeliniz oldukça yüksek görünüyor bundan dolayı bu hafta normalde yaptığınızdan daha çok iş yapabilir ve planda olmayan küçük görevleri de bitirebilirsiniz. Bazı üstlendiğiniz sorumlulukların ise azalacağını ve sizin üzerinde bir rahatlama olacağını söyleyebiliriz. Bu haftaya sadece yapmanız gereken işlere odaklanarak girerseniz sizin için daha verimli bir hafta olabilir. Bu sayede hem zamanınız hem de enerjiniz size kalmış olacak ve bu sayede daha verimli işler başarmış olacaksınız. Haftanın ortalarına doğru ise arkadaşlarınızla ve yakınlarınızla vakit geçirerek ilişkilerini güçlendiremeye çalışacağınızı söyleyebiliriz. Bu dönemde aşk hayatınızda bulunan insan sizden olduğundan daha çok ilgi bekleyebilir onu ihmal etmemeye özen göstermelisiniz.

Terazi burcu haftalık burç yorumu

Terazi burcu için bu hafta burç yorumları; bu hafta hedeflerinize yoğunlaşacağınızı söyleyebiliriz. Hedefleriniz üzerinde daha çok yoğunlaşırken daha iddialı başlangıçlar yapmak sizin için kaçınılmaz olacaktır ve bundan zevk alacaksınız. Bu hafta sizin için hırs, azim ve kararlılık tavan yapacak ve eğitim ya da kariyer hayatında beklenmedik ilerlemelerde beraberinde gelecek. Haftanın ortalarına doğru ise yeni şeyler deneme isteğiniz artabilir ve yeniliklere açık olacaksınız. Çarşamba günü aslan burcunda meydana gelmesi beklenen ay tutulması sizi de etkileyecek. Bu etkiler; üzerinde çok çalıştığınız bir konu ya da çok istediğiniz bir şey hakkında ilerleme kat etmek üzerine bir etki olabilir. Bu süreçte daha duygusal ve daha ümitsiz olabilirsiniz.

Koç burcu haftalık burç yorumları

Koç burcu için bu hafta burç yorumları; bu hafta sağlık açısından bazı rahatsızlıklarınız olabilir. Rahatsızlık yaşarken çevrenizdeki insanlardan ilgi bekleyebilirsiniz. Özellikle duygusal ilgi ve duygusal desteğe ihtiyacınız olabileceğini söyleyebilirim. Hafta ortalarına doğru ise kedinize zaman ayırıp kendi istekleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz aynı zamanda çevrenizdeki insanlara da olduğunuzdan daha sevecen ve daha cömert tavırlar sergileyebilirsiniz.

Boğa burcu haftalık burç yorumları

Boğa burcu için bu hafta burç yorumları; bu haftaya yeni fikirler ve yeni sorumluluklar ile başlayabilirsiniz. Haftanın başlarında kısa vadeli planlar kurup bunlar üzerine kafa yorabilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise ev ya da aile ilişkileri hakkında yoğunlaşabilirsiniz. Bu hafta ise sizi duygusal açıdan bir boşlukta hissedebilirsiniz. Bu durumdan kaynaklı olarak da aşk hayatınızda karşınızdaki insandan beklentileriniz artabilir ve daha çok ilgi bekleyebilirsiniz.

İkizler burcu haftalık burç yorumları

İkizler burcu için bu hafta burç yorumları; bu haftaya yeni hareketlilikler ve dinamik kararlar alarak başlayabilirsiniz. Bununla beraber herhangi bir şeye başlamadan önce o şeyin sonucunu ön görüp sonucunda kesin sonuçlar almak isteyeceksiniz. Bu hafta belirsizliklere hiçbir şekilde tahammül edemeyeceksiniz. Hafta ortalarına doğru ise zihniniz daha aktifleşerek başkaları ile daha farklı iletişimler kurabilirsiniz.

Yengeç burcu haftalık burç yorumları

Yengeç burcu için bu hafta burç yorumları; bu haftaya daha yüksek enerjili giriş yapabilirsiniz. Bazı istediğiniz konular olsun ya da hedefleriniz olsun her zamankinden daha istekli ve hevesli olabilirsiniz. Aynı zamanda bu hafta sizin için yeni bir proje ya da yeni bir yolculuk tarzında yeni başlangıçlar sizi bekliyor olacak. Hafta ortasına doğru ise dengeli ve huzurlu ortamlar arayacaksınız. Bu durum sizi başkalarına karşı etkileyici olmaya itebilir.

Aslan burcu haftalık burç yorumları

Aslan burcu için haftalık burç yorumları; bu haftaya olduğunuzdan daha aktif bir hayal gücü ve yaratıcılıkla başlayabilirsiniz. Bu hafta kendi planlarınızın üzerinde çalışmak için kendinize vakit ayırabilirsiniz. Haftanın ortalarına doğru iş ve ev hayatınız arasından gel gitler yaşayarak onları dengede tutmaya çalışacaksınız. Gerçekleşecek olan ay tutulmasından dolayı duygularınızı daha kuvvetli ve daha hisli yaşayacaksınız.

Başak burcu haftalık burç yorumları

Başak burcu için bu haftalık burç yorumları; bu haftaya hayallerinizle ve geleceğe odaklanmış şekilde başlayabilirsiniz. Haftanın başlarında hayatınızla ilgili değişikliklere kafa yorabilirsiniz ve değişik düşüncelere açık olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Haftanın ortalarına doğru ise hayatınızın perde arkasında daha rahat zaman geçirebilirsiniz bu durumdan dolayı göz önünde fazla bulunmak istemeyebilirsiniz.

Akrep burcu haftalık burç yorumları

Akrep burcu için bu haftalık burç yorumu; bu haftayı büyük fikirlerinize odaklanarak geçirebilirsiniz. Gelecekle ilgili çeşitli planlar yapabilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise uzun vadeli planlar yapıp tüm enerjinizi onlara ayırabilirsiniz.

Yay burcu haftalık burç yorumları

Yay burcu için haftalık burç yorumu; bu haftayı hakkında daha çok araştırma yapmak isteyeceğiniz bir konuya odaklanarak geçirebilirsiniz. Bu hafta zihniniz hem daha rahat hem de daha zinde olacak. Haftanın ortalarına doğru ise daha iyimser bir hal durumu sizi bekliyor olacaktır.

Balık burcu haftalık burç yorumları

Bu haftayı kendiniz için yaratıcı projeler yaparak geçireceksiniz. Bu hafta yaratıcılık enerjinin oldukça yüksek olacaktır. Haftanın ortalarına doğru ise daha üretken ve verimli bir döneme girebilirsiniz.

Yengeç burcu için haftalık burç yorumları

Bu haftayı olduğunuzdan daha yüksek enerji ile geçirebilirsiniz. İstediğiniz bazı konularda ya da hedeflediğiniz şeylerde sizi daha istekli görebiliriz. Haftanın ortalarına doğru ise denge ve huzuru yakalamak için ufak kaçamaklar yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz