Home Moda 25 Eylül 2 Ekim Haftası Burç Yorumu

25 Eylül 2 Ekim Haftası Burç Yorumu

0
25 Eylül 2 Ekim Haftası Burç Yorumu

Astrolojiyle ve burçlarla ilgilenen ve bu konuyu önemseyen birçok insan, önümüzdeki haftanın kendilerine neler getireceğini merak ediyor. Bu yüzden, haftalık burç yorumu, bütün burçlara kendilerini bekleyen gelişmeleri hazırladı ve söylüyor. Bakalım 25 Eylül-2 Ekim aralığında, hangi burç ne gibi durumlarla karşılacak?

Koç burcu

Koçları açıkçası sıkıntılı bir haftanın beklediğini söylemek mümkün. Bir iş seyehatinizde, arkadaşlarınızla giriştiğiniz bir işte, ya da herhangi bir sosyal ilişikinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar, etrafınızda olup bitenlere karşı olumsuz bir bakış açısı geliştirmenize neden olabilir. Koç burcu için bu hafta yapılan burç yorumu, koçların bu hafta, hayatlarında meydana gelen belli değişimlere karşı çok kolay tepkiler verebileceğini de söylüyor. Bu cumartesi, Merkür terazi burcuna geçeceğinden, iki hafta boyunca ikili ilişkileriniz üzerinde düşünebilirsiniz ve belli değişiklikler yaşayabilirsiniz.

Boğa burcu

Boğa burcu için yapılan haftalık burç yorumu, 25 Eylül-2 Ekim haftası özelinde maddi konulara ağırlık veriyor. Aşk veya eğlence için yapacağınız harcamalarda bu hafta belli zorluklar yaşayabilirsiniz.  Aynı zamanda, çocuğunuzla olan ilişkinizde de dikkatli adımlar atmanızda fayda var.  İş hayatınızda ufak tefek belli gerilimler yaşayabilirsiniz. Bu durumların, moralinizi bozmasına izin vermeyin.  İlişki durumlarınızda da ufak tefek değişimler gözükebilir, değer verdiğiniz insanların size yeteri kadar değer vermediğinizi düşünebilirsiniz. Bu gibi durumlara karşı şimdiden hazırlıklı olun.

İkizler burcu

Bu haftanın burç yorumu, ikizler burcu için genelde ikili ilişkilere dikkat çekiyor İkili ilişkilerinizde, karşı tarafla bazı iletişim problemleri yaşayabilir, birbirinizi doğru anlayamayabilirsiniz. Bu yüzden, karşı tarafla konuşmalarınızda temkinli davranmaya özen göstermeniz sizin açınızdan en iyisi olacaktır. Arkadaş ortamınızda ve genel olarak sosyal çevrenizde bazı hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu durumun özel hayatınıza olumsuz etki etmesine izin vermemeye çalışmanız sizin için en iyisi olacaktır.  Özellikle cumartesi günü ailenizle, anne-babanızla ilgili durumlarda sizde hayal kırıklığı oluşturacak bazı durumlar yaşayabilirsiniz.  Onlardan beklediğiniz davranışları göremeyebilirsiniz. Bu duruma da mutlaka hazırlıklı olun.

Yengeç burcu

Bu haftanın burç yorumu, yengeçlerin aile hayatı ile ilgili durumlarına dikkat çekiyor. Sizin sorumluluğunuzda olan bazı konularla ilgili sıkıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi husursuz hissedebilirsiniz. Özellikle gece saatlerinde kendinizi ailevi meselelere dalmış, düşünürken bulabilirsiniz.  Yengeç burçları bu hafta içinde, kendi aileleri ve eşinin ailesi arasındaki ilişki konusunda dikkatli olmalılar ve doğru adımlar atmaya özen göstermeliler.  İlişkiler konusunda çok net olamayabilir ve şüphe duyduğunuz bazı adımlar atabilirsiniz.

Aslan burcu

Önümüzdeki hafta sizin için genel olarak ailevi meseleler ile boğuşurken geçecek. Ailevi konularda başkalarıyla yaşadığınız anlaşmazlıklar konusunda bu hafta içinde yaşayacaklarınıza mutlaka özen göstermelisiniz.  Özgürlüğünüze düşkün yapınız, bu hafta, başkalarının size söylediği işleri yapmanız konusunda çelişkiler yaşamanıza neden olacak. Bu yüzden insanlarla ilişkinize dikkat etmelisiniz.  Satış ve ticaret alanında becerilerinizde bir artış meydana gelebilir.  Fakat maddi konularda bazı hayal kırıkları yaşama ihtimalinizin de kuvvetli olduğunu hesaba katın.

Başak burcu

Bu haftanın burç yorumu, başak burçlarının bu hafta aileleriyle ile olan ilişkilerine dikkat etmeleri gerektiğini söylüyor. Bazı söyledikleriniz ve fikirleriniz aileniz tarafından kabul edilmeyebilir ve hoş karşılanmayabilir.  Perşembe günü parasal konular özelinde bazı tatsızlıklar yaşayabilirsiniz ve bu durum kendini biraz abartılı tavırlarla belli edebilir.  Bu süreçten kayupsız çıkmak için dikkatli hareket etmelisiniz. Ticaretle uğraşıyorsanız, sizin için olumlu bir dönemin geldiğini söyleyebiliriz. Parasal konularda hızlı görüşmelere yapıp olumlu sonuçlar alabilirsiniz.  İlişki konularında bazı üzüntüler yaşayabilirsiniz. Bu durumu fazla kafanıza takmamaya çalışmanız, mutlu olmanız açısından en iyisi gibi görünüyor.

Terazi Burcu

Bu haftanın burç yorumu, terazilerin en büyük sorunları kendi içlerinde yaşayacaklarını söylüyor. Endişeli ve gergin bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bu durumdan kaçınmak için olaylara elinizden geldiğince pozitif bakmaya çalışın ve çevrenizde olup biten gelişmelerin sizi sıkıntılı bir ruh hali içine hapsetmesine izin vermeyin.  Fakat bu hafta sizi tamamen kötü olaylar beklemiyor. Üzernizde oldukça güçlü bir şans rüzgarı olacak. Bu rüzgarı arkanıza alarak gelerek sosyal ilişkilerinizde gerek iş ilişkilerinizde doğru kararlar verebilir ve sıkıntılı ruh halinizde kolayca kurtulabilirsiniz. Bu hafta, özel hayatınıza dair sizi zorlayan bazı konuları gözden geçirmek için uygun bir zaman aralığı olabilir.  Bu hafta, fizikselden çok zihinsel süreçler sizin için önemli olacak gibi duruyor.

Akrep burcu

Akrep burcu da, bu hafta maddi sıkıntılarla boğuşacak burçlar arasında karşımıza çıkıyor.  Sizin sorumluluğunuzda olan bazı durumlar bir takım problemler yaratabilir. Özellikle yakın çevrenize karşı maddi olarak kendinizi yetersiz hissetme ve bu durumun moralinizi bozma ihtimali var. Önümüzdeki hafta boyunca iş hayatınız ve sağlık durumunuzla ilgili bazı konulara beklenmedik tepkiler verebilir, bazı aşırılıklar içinde bulunabilirsiniz. Bu durumla karşı karşıya kalmamak için bütün konulara elinizden geldiğince sakin ve temkinli şekilde yaklaşmaya devam edin. Akrep buçları özellikle perşembe gününden itibaren geçmişi gözden geçirme ve verdiği bazı kararlar üzerinde düşünme eğiliminde olacak. Olup bitmiş şeyler için pişmanlık duymanın size hiçbir faydası olmayacağını unutmamak sizin için en iyisi gibi duruyor. Bu hafta, çevredeki dedikodulara da dikkat etmeli ve mümkün olduğunca sır saklamaya çalışmalısınız.  Arkadaşlarınızla, dostlarınızla bazı problemler ve hayal kırıklıklıkları yaşayabilirsiniz. Bu dönemde başlayacağınız bir ilişkinin sizin için hayırlı olmama ihtimali de yüksek. Bu yüzden, bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamaktan uzak durmanız gerekiyor.

Yay burcu

Bu hafta, yay burçları için yapılan burç yorumu genel olarak kariyer çevresinde şekilleniyor. Maalesef bu hafta süresince kariyerinizi ilgilendiren bir takım konularda sıkıntı yaşamaya açık bir döneme giriş yapacaksınız. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizi mümkün olduğunca sıkı tutup, yaşadıklarınızı mümkün olduğunca çok şekilde onlarla paylaşmak sizi önemli ölçüde rahatlatacak. Bunu sakın gözardı etmeyin. Fakat ikili ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle bir gerginlik yaşamamak için onla konuşurken mümkün olduğunca temkinli olmanız, sizin ve ilişkiniz için en iyisi gibi duruyor.  Arkadaşlarınızın sizden ilgi görmek istediği bir döneme giriş yapacağından, sık sık telefon almaya ve dertleşmek için çağrılmaya da hazır olmanız gerekiyor.  Aile ile ilgili konular sizde bazı yorulmalara yol açablir. Aile bireyleriniz arasında arabuluculuk yapmanız gereken bir döneme giriş yaptığınızı söylemek yanlış olmaz.

Oğlak burcu

Oğlaklar bu hafta hayatlarında ilginç gelişmeler yaşanacak burçlar arasıda karşımıza çıkıyor. Özellikle kariyerinizle ilgili, yurtdışı odaklı bazı gelişmeler yaşanabilir. Yurtdışına çıkmanız gerekebilir ya da yurtdışından bir ortak ile iş ilişkisi kurabilirsiniz. Aynı zamanda özel hayatla ilgili sebeplerle de yurtdışı seyahatine çıkabilirsiniz. Kariyer alanındaki yeteneklerinizde bu hafta gelişmeler olacak.

Kova burcu

Özellikle arkadaşlarınız ile bazı maddi konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Hem maddi durumunuz hem de arkadaşlarınız ile ilişkinizin bozulmaması açısından bu süreçte kimseye borç vermemeye çalışmak sizin için en iyisi gibi olacak.  Bu haftanın burç yorumu kova burçlarının önümüzdeki günlerde birçok konuya abartılı tepki verebileceğini söylüyor. Bu yüzden, kimseyi kırmamak için insanlarla diyaloglarınızı mümkün oldukça az tutmaya özen gösterin.

Balık burcu  

Çok ama çok temkinli olmanız gereken bir haftaya giriş yapıyorsunuz özellikle kariyerinizle ilgili konularda ve maddi konularda hızlı ve büyük adımlar atmamaya devam edin. Bu hafta içinde yapılacak anlaşmalar size çok fazla fayda sağlamayacaktır. Özel hayatınızda değer verdiğiniz belli insanlar ile aranızda sorunlar yaşamaya da hazırlıklı olun. Üstesinden gelinemeyecek şeyler yaşamayacaksınız ama temkinli ve sakin olmanızda fayda var.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version