Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (21 Nisan 2018 Cumartesi )

Günlük Burç Yorumları (21 Nisan 2018 Cumartesi )

-

Günlük Burç Yorumları

1- Koç Burcu
Koç burçları bugün bazı planlarını erteleyebilir. Hesapta olmayan bazı durumlar koçları bugün zor duruma sokabilir. İş dünyasında hoş olmayan durumlar yaşayabilir. Kendini ifade etme konusunda zorluk çekip yanlış anlaşılabilir. Sevdiklerini bugün ihmal edebilirler. Sağ duyulu olmaları ve net olup yanlış anlaşılmaya sebep olmamaları tavsiye edilir.

2- Kova Burcu
Kova burçları bugün üzücü haber alabilirler. Bu haberler kovaları duygusal açıdan olumsuz etkileyebilir. İş dünyasında performans düşüklüğü yaşayabilir. Bazı işleri ertelemek zorunda kalabilir. Gün boyu yarım bırakılmış bir işi tamamlamak için uğraşabilir. Maddi açıdan iyi durumda olan kovalar bugün alışverişe çıkabilir. Maddi konularda dikkatli olmaları ve kendilerini zora sokmamaları tavsiye edilir.

3- Balık Burcu
Balık burçları bugün hareketli bir gün geçirebilir. İş dünyadaki hareketlilik sosyal yaşantısına olumlu yansıyabilir. Önemli davet ve toplantıda önemli kararlar alabilir. Yeni iş teklifler ile ekonomik açıdan rahatlama yaşayabilir. Hayatlarını kolaylaştırma adına önemli alışverişler yapabilir. Tasarruflu olmayı bir müddet elden bırakan balıklar bugün fazla açılabilir. Dengeli bir mali politika izlemeleri tavsiye edilir.

4- Başak Burcu
Başak burçları bugün sağlık sorunları ile uğraşabilir. Uzun zamandır ağrısını çektikleri bir rahatsızlık bugün şiddetli ağrıya dönüşebilir. Bugün iş dünyasına sağlık sorunları nedeniyle ara verebilir. Bugün bazı teklifler alıp bu teklifleri geri çevirebilir. Sevdikleri bugün başaklara süpriz yapabilir. Aşk hayatı son derece hareketli geçebilir. Duygularını güzel ifad eden başaklar bugün aşk hayatına netlik kazandırabilir.

5- Terazi Burcu
Terazi burçları bugün sevdiklerini mutlu edip çevrelerine pozitif enerji saçabilir. Bugün terziler için çok önemli ve değerli bir gün olabilir. Hayatları için dönüm noktası olabilecek kararlara imza alabilirler. İyi niyetli olmaları bugün bazı insanlar tarafından kullanılmak istenebilir. Teraziler bugün çok duygusal olup mantıktan uzaklaşabilir. Günün tadını çıkarıp olaylara mantıklı yaklaşmaları tavsiye edilir.

6- İkizler Burcu
İkizler burçları bugün iklim şartlarından dolayı bazı planlarını erteleyebilir. Uzun zamandır görmedikleri bir yakınları ziyaretine gelebilir. Bu ziyaret ikizleri son derece mutlu edebilir. Bugün aşk hayatında hoş olmayan şeyler yaşayabilir. Sevdiklerini bugün kıskanabilir. Kıskançlıkla bugün bazı yanlışlar yapıp sevdiklerini kendilerinden uzaklaştırabilirler. İlişkilerde daha sakin olup kendilerini dizginlemeleri tavsiye edilir.

7- Yay Burcu
Yay burçları bugün çok alıngan ve hassas olabilir. Bugün dostları tarafından unutulan yaylar yalnız kalmak isteyebilir. Dostlarına ve sevdiklerine karşı bakış açıları değişebilir. Bazı gelişmeler bugün yayları acımasız ve duygusuz hale getirebilir. Dostlarının yardım çağrısına olumsuz yaklaşıp çevrelerinin tepkisini alabilir. Duygusal açıdan alınganlığa son verip dostlarına daha sağ duyulu olmaları tavsiye edilir.

8- Boğa Burcu
Boğa burçları bugün iş dünyasına bomba gibi bir giriş yapabilir. Çok önemli işlerin bitmesine katkı sağlayabilir. Patronların ve iş verenin dikkatini çekip terfi alabilir. İş dünyası sosyal yaşamlarına olumlu yönde katkı sağlayabilir. Sevdiklerini hoş süprizlerle mutlu edebilirler. Boğalar bugün günün hiç bitmesini istemeyebilir. Günün tadını çıkarıp günü iyi değerlendirmeleri tavsiye edilir.

9- Aslan Burcu
Aslan burçları bugün karamsar bir yapıda olabilir. İş dünyasında yaşanan olumsuz gelişmeler aslan burçlarının bütçelerini zor duruma sokabilir. Ödeme konusunda zorluk çekebilirler. Bazı gereksiz harcamalar aslan burçlarının bütçe açığını arttırabilir. Sevdiklerini maddi konularda üzebilirler. Bugün üzerinde bukundukları karamsar tablodan bir an önce kurtulmaları tavsiye edilir.

10- Akrep Burcu
Akrep burçları bugün sevdikleri ile fikir ayrılığına düşebilir. Bazı konularda küçük tartışmalar yaşayabilir. Duygularını ifad ederken asabi ve kırıcı olabilirler. Sevdiklerine seslerini yükseltebilirler. Bugün sevdiklerinin kalbini kırabilir. Bazı şeyleri çok geç fark edebilir. Bazı hatalar yapıp düzeltmek için firsatlar elde edemeyebilir. Akrepler bugün sevdiklerinden uzaklaşıp bir an önce kendilerini toparlamaları tavsiye edilir.

11- Yengeç Burcu
Yengeç burçları bugün ciddi sindirim sistemi sorunu yaşayabilir. Bir çok davette yer alıp mideyi bozabilirler. Davetlerde önemli insanlarla tanışıp yeni iş teklifleri alabilir. Bugün yengeçler iş dünyasında iş bitirici bir özelliğe sahip olabilir. Günü verimli geçiren yengeçler kısa sürede bir çok iş yapabilir. Yengeçler bugün üzerine aldıkları tüm zorlu işleri kısa sürede başarı ile tamamlayabilirler.

12- Oğlak Burcu
Oğlak burçları bugün küçük bir yolculuk yapabilirler. Yolculuk oğlak burçlarına yeni fırsat kapıları açabilir. Maddi açıdan fazla alışveriş yapıp açılabilirler. Hesapta olmayan bazı durumlar oğlaklara masraf çıkarabilir. Sevdiklerini bugün ihmal edebilirler. Günü verimli kullanma konusunda sıkıntı çekebilirler. Harcamalara dikkat edip ekonomik yönden kendilerini sıkıntıya sokmamaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz