Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...
Ana Sayfa Makyaj 2018'de Deneyimleyeceğiniz Çarpıcı Makyaj Trendleri

2018’de Deneyimleyeceğiniz Çarpıcı Makyaj Trendleri

Bu yıl çok farklı görünecek! Hiç olmadığı kadar abartı göz makyajları, parlak ciltler ve dahası!

-

Yıldan yıla makyaj trendlerini takip etmek zorlaşabilir. Popüler stiller bir gecede değişebilirken siz bu döngüden uzaklaşmak istemezsiniz. 2018’in en iyi makyaj trendlerini arıyorsanız, daha fazla araştırmanıza gerek yok. Makyaj fırçalarınızı hazırlayın! 2018’in trendlerinde neler varmış bakalım!

#Ruj
Ruj artık sadece dudaklar için değil. Artık ruju far olarak da değerlendirebilirsiniz. Makyaj sanatçıları yüzünüzde saten bir görünüm yaratarak trendi yakalayacağınızı söylüyor.  Bu görünüm, ilkbahar 2018 moda gösterilerinde yerini aldı bile.
eyeliner
#Ağır ve Dramatik Eyeliner
2018 yılında cesur olmaya hazır olun. Yılın en sıcak eyeliner trendi “Cleopatra liner”. Bu yıl daha kalın, hatta geometrik şekiller moda!
#Parlak Renkler
Bazı parlak tonlarla 2018’de yükselin. Makyaj sanatçısı Robert Sesnek’e göre 2018 renklerle ilgili olacak. Bu renkler okyanus mavisinde turuncuya kadar geniş bir yelpazeye sahip. Bu renkleri parlak göz farlarında fazlasıyla göreceğiz.
kirpik
#Daha Uzun Kirpikler
Maskaralarınızı yenilemeye başlayın. Çünkü 2018 uzun kirpiklerle tanımlanacak. Pinterest, kirpiklerle ilgili aramaların artışını izleyerek yüzde 152’lik bir artış buldu. Uzun ve lüks kirpiklerin 2018’de göz oyunlarına hükmedeceğini söylemeliyiz. Uzun kirpikleriniz yoğun göz kalemi ve göz farı ile birleştiğinde göz kamaştırıcı bir hal alacak.
#Kişiselleştirilmiş Makyaj
Makyaj giderek daha kişisel hale geliyor. Artık şirketler, müşterilere kendilerine uygun seçenekler sunuyor. Özelleştirilen maskara satan Eyeko’nun kurucusu Nina Leykind, Harper’s Bazaar’a şunları söyledi: “Hepimiz farklı kirpiklere, göz şekillerine ve arzu edilen stillere sahibiz. Maskarayı satın almadan önce nadiren deniyoruz ve eve döndükten sonra sonuçları ile hayal kırıklığına uğruyoruz.” Ismarlama makyaj yeni bir kavram olmamasına rağmen, daha yaygın bir hale geliyor. Fiyatlar da şaşırtıcı derecede uygun ve uzun vadede size para bile kazandırabilir.
#Hafif Fondöten
Cildinizi yağlı ve kirli hissetmenize neden olan yağlı fondötenleri unutun. Harper’s Bazaar, ağır olmayan fondötenlerin popülaritesinin arttığını ve 2018’de her yerde olacağının altını çiziyor. Bu fondötenler sadece hafif değil, aynı zamanda doğal bir görünüm ve his için de tercih edilebilir.
#Parlak Cilt
2018 moda şovlarını ele geçiren parlak cilt trendini denemek isteyeceksiniz. Islak ve doğal görünümlü cilt için doğal bir makyaj yapmanız yeterli. Islak görünüm için krem veya jel çeşitlerini cildinize deneyebilirsiniz.

gözfarı

#Ultra Violet Tonları
Pantone, 2018’in rengi olarak Ultra Violet’i seçti. Bu da bu parlak tonların bize sahnenin her yerinde göz kırpacağı anlamına geliyor. Pantone’a göre, bu renk “karmaşık ve düşünceli” olarak anlam kazanıyor.

makyaj

#Kırmızı Highlighter
Kırmızı highlighter biraz aşırı gelse de, makyaj meraklıları için beklenmedik bir hit olma yolunda şekilleniyor. Makyaj uzmanları 2018 için bunun büyük bir şey olduğunu düşünüyor. Aynı zamanda iyi bir nedene de sahip. Çünkü bu sıcak renk her cilt tonuna uygun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı buraya yazın

Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...

Eşinizi Anlayın…

Eşinizi Anlamaya Çalışmak Size Kendinizi Anlamanızı Kolaylaştırır. Aşkı, sevgiliniz veya eşiniz hakkında düşünmeniz gereken bazı şeyler. 1 İlk hareketi yapmayı düşünün. 21. yüzyıl, ama genelde...

Seni Yeneceğim ” HAYAT “

Seni Yeneceğim “ HAYAT ” Hayat her zaman bize pembe pamuk şekeri tadında görünmez. Bir sürü inişler, çıkışlarla karşı karşıya kalırız. “Düşmem” der düşeriz, “Şaşmam”...

Sapyoseksüel Bir Kişi İle Çıktığınızı Gösteren 7 İşaret

Sapyoseksüel Bir Sevgiliniz Varsa Zekanız Onaylıdır! Bulunduğunuz kişiyle neden çıktığınızı her zaman tam olarak belirleyemeyebilirsiniz, ancak büyük olasılıkla, diğerlerinin sizi başlangıçta onlara çeken özelliklerine...

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?Erkekler ve kadınlar eşit muamele görmeyi hak ederken, meselenin gerçeği, iki cinsiyet arasında belirli toplumsal farklılıklar olmasıdır. Bu makale size bu temel...