Ana SayfaBurçlar2018 Yılında Burçları Neler Bekliyor?

2018 Yılında Burçları Neler Bekliyor?

-

2018 yılına girmemize saatler kala hemen hemen herkes tarafından merak edilen konulardan bir tanesi de burçları yeni yılda nelerin beklediğidir. İsterseniz gelin hep birlikte 2018 yılında burçları neler bekliyor bir göz atalım.

Koç burcu:

2018 yılı itibari ile sevgili koç burçlarını ve yükselen koç burçlarını genel olarak sürekli olarak alınan ani kararlar ve bu kararlara bağlı olarak yaşanacak ani gelişmeler beklemektedir. Aşk hayatında senenin ilk aylarından itibaren sıkıntılar yaşamaya başlayacak olan sevgili koç burçlarını ve yükselen koç burçlarını yaz aylarına doğru oldukça büyük maceralar bekliyor olacak. 2018 yılında enerjik olacak koç burçları ve yükselen koç burçları maddi konularda ciddi anlamda rahatlamalar yaşayacak. 2018 yılı içerisinde koç burçlarını ve yükselen koç burçlarını sık sık seyahatler ve geziler bekliyor olacak.

Boğa burcu:

Boğalar ve yükselen boğa burçları neler bekliyor diye merak ediyorlarsa 2018 yılı onlar için oldukça olumlu geçecek gibi gözüküyor. Sabırlı ve bir o kadar da azimli olmaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran sevgili boğa burçlarını ve yükselen boğa burçlarını senenin ilk aylarında şanslı günler bekliyor olacak. Mart ayından sonra hayatınıza yeni insanlar girebilir ve hayatınız aşkı ile karşılaşma ihtimali olabilir. Parasal açıdan çektiğiniz sıkıntılar zaman içerisinde yavaş yavaş sene sonuna doğru son bulacak. 2018 yılı içerisinde karşınıza çıkacak olan yeni iş tekliflerini ve iş fikirlerini detaylı bir şekilde değerlendirmeniz sizin açınızdan olumlu sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

İkizler burcu:

 Burçları neler bekliyor diye en fazla meraklanan sevgili ikizler burçlarını ve sevgili yükselen ikizler burçlarını 2018 yılının ilk günlerinde aşk hayatlarında maalesef olumsuz günler bekliyor olacak. İlişkilerinize daha fazla önem vermediğiniz taktirde daha uzun zamanlar boyunca istediğiniz ilişkiye sahip olamayabilirsiniz. Maddi açıdan ikinci aydan itibaren rahatlayacak olan ikizler burçları, yeni iş teklifleri ile karşı karşıya kalabilirler. Sıkıntı yaşadığınız zamanlarda aileniz ve dostlarınızdan yardım almaktan kesinlikle çekinmemelisiniz. Çünkü çevrenizdeki insanlar sizin arkadaş ve dost seçmenize bakılacak olursa her zaman sizin iyiliğinizi düşünen insanlar olacaktır, bunu unutmamanızda gerçekten sizin için büyük bir fayda olacaktır.

Yengeç burcu:

2018 yılında sevgili yengeç burçlarını ve yükselen yengeç burçlarını aşk hayatında adeta mükemmel diyebileceğimiz bir dönem bekliyor olacak. Bu dönem içerisinde sevgilinizle ilişkiniz için büyük adımlar atabilirsiniz. Maddi yönden çevrenizdekilere yardım edeceğiniz bir dönem ile karşı karşıya kalabilirsiniz fakat elde ettiğiniz başarılar ve kazançlar sayesinde bu yardımın maddi açıdan eksikliğini kendi bütçenizde fazla hissetmeyeceksiniz.

Aslan burcu:

 Yeni yıl içerisinde sevgili aslan burçlarını ve sevgili yükselen aslan burçlarını aşk hayatlarında zorlu günler bekliyor olacak. Karşınızdaki insanı daha fazla dinlediğiniz ve fikirlerine önem verdiğiniz taktirde ikili ilişkileriniz daha olumlu olacaktır. Maddi açıdan sıkıntılı günlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ticaret ve buna benzer bir alana eğiliminiz olabilir. Yapacağınız seçimlere kesin karar vermeden ailenize ve yakın dostlarınıza danışmanızda fayda olabilir. 2018 yılı içerisinde şans sizinle olacak gibi gözüküyor, bu durumu iyi bir şekilde değerlendirmeye özen göstermelisiniz.

Başak burcu:

2018 yılı içerisinde sevgili başak burçlarını ve yükselen başak burçlarını oldukça farklı günler bekliyor olacak. Öncelikle aşk hayatına bakacak olursak başak burçlarında genellikle görülmekte olan eskiye özlem, bu sene içerisinde biraz daha artacak gibi gözüküyor. Aklınızdan çıkarmakta zorlandığınız insanlar bu yıl hayatınıza tekrar girebilir, bu şansı değerlendirmenizde fayda olabilir fakat kendinizi çok fazla kaptırmamalısınız. Maddi açıdan başak ve yükselen başak burçlarını nelerin beklediğine bakacak olursak; yeni atılacağınız işlerden olumlu sonuçlar olabilirsiniz. Ailenizden alacağınız yardımlar sayesinde büyük bir iş değişikliği yapabilirsiniz.

Terazi burcu:

 Burçları neler bekliyor diye en fazla meraklanan burçlardan bir diğeri ise hiç şüphe duymaksızın sevgili terazi burçları ve sevgili yükselen terazi burçlarıdır. 2018 yılı içerisinde sevgili terazi burçlarını ve yükselen terazi burçlarını şanslı günler bekliyor olacak. Hayatlarına yeni girecek olan insanlar, ömür boyu yanlarında olacak ve beraber güzel günler yaşayacaklar. Aşk konusunda beklediklerini tam anlamıyla bulamasalar da terazi burçları 2018 yılı içerisinde hayatlarının aşkları ile tanışacaklar. Ayrıca maddi yönden uzun süredir çekmekte oldukları sıkıntılar da yavaş yavaş sona erecek gibi gözüküyor. Ailenize ve arkadaşlarınıza bu sene içerisinde daha fazla vakit ayırmaya özen göstermenizde büyük bir fayda olacaktır.

Akrep burcu:

2018 senesinin ilk günlerinden itibaren sevgili akrep burçlarını ve yükselen akrep burçlarını olumlu gelişmeler bekliyor olacak. Öncelikle sevgili akrep burçlarının ve yükselen akrep burçlarının aşk hayatlarına bakacak olursak, ilişkilerinde önemli adımlar atabilirler. İlişkisi olmayanlar ise uzun zamandır bekledikleri aşkı bulabilirler. Aileleriniz ile yaşayacağınız büyük problemlere karşı sabırlı ve anlayışlı olmaya çalışmalısınız, sizin yanınızda olmalarına izin vermenizde sizin açınızdan fayda olacaktır. İş hayatında ise sevgili akrep burçlarını yeni iş teklifleri ya da işlerinde terfi gibi güzel haberler bekleyecek gibi gözüküyor.

Yay burcu:

Yeni bir seneye girmemiz ile birlikte sevgili yay burçlarını ve sevgili yükselen yay burçlarını da hayatlarında yeni ve güzel gelişmeler beklemektedir. Uzun zamandır iş ve eğitim hayatında yüzü fazla gülmeyen sevgili yay burçlarını, bu yıl içerisinde olumlu gelişmeler bekliyor olacak. Yeni bir iş teklifi ya da eğitim hayatınızda karşınıza çıkacak olan değişiklik fırsatlarını değerlendirirseniz sizin açınızdan oldukça iyi olacaktır. Ayrıca bunların yanı sıra aşk hayatlarında da yay burçlarını güzel günler bekliyor olacak. Hayatınızdaki insan ile bu sene içerisinde büyük bir adım atma kararı alabilirsiniz. Aileniz ve dostlarınızla daha fazla zaman geçireceğiniz mutlu zamanlar, 2018 yılının ilk günlerinden itibaren sizleri bekliyor olacak. Yani kısacası 2018 yılı, sevgili yay ve sevgili yükselen yay burçlarının olacak gibi gözüküyor.

Oğlak burcu:

 Her zaman inatçılığı ve her konudaki azmi ile dikkatleri üstüne çekmeyi başaran sevgili oğlak burçlarını ve sevgili yükselen oğlak burçlarını 2018 senesi içerisinde güzel günler bekliyor olacak. Öncelikli olarak aşk hayatına bakacak olursak, yılın ilk aylarında birtakım sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz fakat 5. aydan itibaren ilişkilerinizde her şey yoluna girecek, hiç olmadığınız kadar mutlu olacaksınız. 2018 yılı içerisinde hangi konuda olursa olsun her daim ailenizden alacağınız destek ile çok daha iyi gelişmeler yaşayacaksınız. Maddi açıdan 2018 yılı içerisinde oğlak burçları ve sevgili yükselen oğlak burçları uzun zamandır kurtulmakta zorlandıkları borçlarından yavaş yavaş kurtuluyor. Yeni iş fırsatlarını değerlendirmeniz sizin için olumlu sonuçlar doğuracak gibi gözüküyor.

Kova burcu:

Burçları neler bekliyor diye merak içerisinde olan burçlardan bir diğeri de kesinlikle kova burcudur. Uzun zamandır tam anlamı ile mutlu olmayı başaramayan sevgili kova burçları ve yükselen kova burçları, 2018 yılı içerisinde oldukça mutlu olacak gibi gözüküyor. Özellikle ikili ilişkilerde hayatlarına girecek yeni insanlar ile önemli gelişmeler yaşayabilirler. Maddi açıdan uzun zaman boyunca sıkıntı içerisinde olan sevgili kova burçları karşılarına çıkacak iş fırsatları ile zaman içerisinde bu borçlardan ve sıkıntılardan da kurtulacak. Aileniz ve arkadaşlarınıza karşı daha anlayışlı ve daha sabırlı olmanız kendi mutluluğunuz açısından da büyük bir önem taşıyor olacak. Hayatınızda alacağınız kararlarda değer verdiğiniz insanların da fikirlerini almayı unutmamanızda büyük bir fayda olacaktır.

Balık burcu:

2018 yılına girmemize saatler kala, burç yorumları hakkında en fazla heyecanlanan burçlardan biri olan sevgili balık burçları ve sevgili yükselen balık burçları için gelişmelere bakacak olursak, ilk olarak aşk hayatından uzun süredir şikayetçi olan balık burçları ve yükselen balık burçları yine 2018 yılının ilk 6 ayı kadar sıkıntı içerisinde olacak. Haziran ayından sonra aşk hayatlarında açılma yaşayacak olan balık burçları, uzun süreli bir ilişki içerisine girebilir ve hatta ilişki içerisinde büyük adımlar da atmaya karar verebilir. Ayrıca maddi açıdan da rahatlama yaşaması beklenen sevgili balık burçları ve yükselen balık burçları karşılarına geçen iş tekliflerini değerlendirmelidir. Aile ve dostlarının her zaman yanında olacağı ve desteklerini asla esirgemeyecekleri bir dönem içerisine girecek olan balık burçları yaz aylarına doğru her konudan rahatlayacak. Özellikle iş ve eğitim hayatı hakkında kafasında soru işaretleri bulunan sevgili balık burçları ve sevgili yükselen balık burçları, güvendiği insanlardan fikir alarak seçim yapmaya oldukça özen göstermelidir. Çünkü hayatınızda önemli yer alan insanlar sizin her zaman iyiliğinizi düşünen insanlar. Bunu aklınızdan çıkarmamaya özen göstermelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz