Ana SayfaModa2018 Yaz Modası

2018 Yaz Modası

-

2018 yaz modası her sene olduğu gibi yine kadınları heyecanlandıracak cinsten. 2018 yaz modası ürünlerini gören tüm kadınlar eminim ki benim gibi dolabını baştan sona yenilemek isteyecektir. 2018 yaz modası ile ilgili birbirinden güzel look book ve detayları sizlere bu yazıda anlatacağım.

2018 Yaz Modası Detayları

  • Romantik detaylar 2018 yazında fazlaca göze çarpacak

Kafanızı çevirdiğiniz her yerde bu yaz bol bol fırfır detaylar göreceksiniz. 2017 yılından beri devam eden fırfır, volan gibi detaylar bu sene yine etkisini tasarımlar üzerinde göstermiş ve çok mu çok güzel olmuş. Mayo, elbise, bluzlar fırfır detayları ile son derece şık görünüyorlar. Klasik tarz seven kadınlar için oldukça minimal şekilde kullanılan bu detaylar kıyafetlere oldukça hoş bir hava katmış. Gösterişe meraklı kadınlar için ise fırfır detaylarının oldukça fazla olduğu tasarımlar mevcut. Tasarımlar ise oldukça hareketli ve her ortama uygun demek mümkün.

  • Parmak arası terlik geri dönüyor

Parmak arası terlikler uzun süredir plajlar için yaratılmış gibiydi ancak 2018 modası; parmak arası terlikleri yeniden şehre taşımayı başardı. Bu sene çalışan kadınlardan, sokak modası seven kadınlara kadar herkes parmak arası terlikler ile tamamlayacak bir kombin bulabilecekler.

  • Gözlükler de Retro etkisi

Gözlükler yaz modası denince en önemli aksesuar olarak anında ilgimizi çekmeyi başarıyor. Siz de yazın bir sürü takı takamayan kadınlardansanız bu kısım sizi fazlasıyla ilgilendiriyor. Bu sene şeffaf tasarımlı modern ancak 50’li yılların etkisindeki tasarıma gözlükler son derece moda. Kedi gözü olarak adlandırılan tasarımları çok daha sık görecek ve renklerine bayılacaksınız.

  • Keten Modası

Yaz denince akla gelen en önemli detay kıyafetlerde rahatlık. Özellikle ucuz ürünler üretmek adına kumaşlara polyester karıştırılması ile birlikte yazlar daha sıcak ve rahatsız geçmeye başlamış durumda. 2018 yaz modası keten kumaşları ön plana çıkararak ferah ve şık bir yaz geçirmenizi sağlayacak. Renkler, tasarımlar tam anlamıyla keten tasarımlarda da hayranlık uyandıracak niteliklere sahip.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz