Ana SayfaModa2018 Yaz Çanta Modası

2018 Yaz Çanta Modası

-

Çanta modelleri her sezon farklı esintilerin etkisinde kalıyor. 2018 yaz çanta modasında ise pastel çantalar moda. Hem doğal hem de şık olmak isteyenler soft renklerde çantalarını yine aynı şekilde soft renklerdeki kıyafetler ile tamamlayabilirler. Mint yeşilinin adını duymayan kalmamıştır. Bu sezon çantalarda bol bol mintlere rastlıyoruz.

Çantalarda model ve büyüklük seçimi kişiden kişiye değişiklik gösteriyor. Kimi bayanlar postacı tarzı çantaları tercih ederken kimileri ise kola asılabilen kısa saplı olanlardan yana tercihlerini kullanıyorlar. Tabii ki diğer alternatif ise portföy çantalar. Onlar da gecelerin ve şık davetlerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini alıyor. 2018 yaz çanta modasında hepsinden bolca görebilirsiniz.

2018 Yaz Çanta ModasıÖnceleri sadece portföy çantalarda görülen şeffaf modası şimdi hacimli çantalarda da karşımıza çıkıyor. 2018 yaz çanta modasında çantalara taşınan bir diğer şey ise çizgili modeller. Pantolonlar ve gömleklerden sonra çantalarda da çizgilileri görüyoruz. Renklerden biri beyaz olmak sureti ile her türlü çizgili çantaya rastlayabilirsiniz.

2018 canta modelleri2018 yaz çanta modasında adeta cüzdan görünümünü andıran çantalara sıkça rastlıyoruz. Sadece zaruri ihtiyaçları kapsayabilecek hacimdeki bu çantalar ince zincirleri ile size taşıma kolaylığı sağlıyor ve hafifliği ile gün içinde yanında olduğu hissini bile unutturuyor. Bunun aksine kocaman çantaları tercih eden bayanlara da çok şık alternatifler mevcut. İhtiyacınız olan her şeyi taşıyabilecek kapasiteye sahip, şık bir çanta edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz