Ana SayfaModa2018 Ultraviolet Modası

2018 Ultraviolet Modası

-

Bildiğiniz üzere Pantone renk belirleyicisi, her yıl senenin trend renklerini belirleyerek ilan ediyor. 2018 yılındaysa kırmızı, butterum ve ultraviolet senenin en ön plana çıkan renkleri olacak. Peki, Ultraviolet nasıl bir renk? Elektrik mavisi, mor ya da fuşya hatta gece mavisi karışımı olan bu renk, oldukça çarpıcı ve büyüleyici olan florosan renklerdendir. Aslında lavanta çiçeğine baktığınızda tam olarak ultraviyolete bakmış da oluyorsunuz. Bu rengi sloganıysa; yaratıcılık, özgülük, futürsüzlük…

Oldukça enerjik bir renk olan ultraviyoletle tüm dikkatleri üzerinize çekeceğinizi de antiparantez hatırlatırız.  Her zaman olduğu gibi bu trend rengi 2018 yılında doz doz tek parçalarla uyarlayarak üzerinizde kullanabileceğiniz gibi, başta aşağı ultraviyolet renginde bir elbise giyerek ve ultraviyolet bir mantoyla da monokrom tadında bir ultraviyolet uyarlaması yapabilirsiniz.

Ama bunun yerine ultraviyolet rengi bir blazerle ekose eteğinizi de kombinleyebilirsiniz. Ya da beyaz bluz eşliğinde kloş eteğinizi de lavanta tonlarından seçebilirsiniz. Belki de siyah cigarette pantolonunuzu lavanta renkli çizgiler taşıyan bluzanınızla birleştirebilirsiniz.

Öte yandan özel geceler ya da balolar için brokar detaylarını içinde taşıyan lavanta tonlarında ki tuvaletler size hoş görünebilir. Hatta asil saten dokusunu ultraviyolet gece elbiseleriyle bile hissetmek isteyebilirsiniz.

Eşofmanlarınızla athlesure uygulamaları yapmak istediğinizde yanardöner lavanta renklerinde ki spor kılık kıyafetlerden de yararlanabilirsiniz. Öte yandan lavanta renklerinde ki grafik desenli efektlere sahip etek, gömlek ya da elbiselerle ofiste günlük yaşamınızı bile renklendirebilirsiniz. Kısacası bu yıl; pastel, florosan, parlak, hafif ya da dark tonlarıyla ultraviyolet tüm çekiciliğiyle sizleri kendine doğru çağırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz