Ana SayfaSaç Bakımı2018 Trend Saç Modelleri

2018 Trend Saç Modelleri

-

Kadınların en seksi ve şuh gösteren öğeler şüphesiz saçlarıdır. Bu yılın saç trendleriniyse; Dağınık, spor, salaş ve asi şeklinde vurgulayabiliriz.  Renkleri mi sordunuz? Gök kuşağında hangi renkler varsa saçlarınızda bilin…

2018 yılı trend saç formları ve renkleri için çılgın geçmiş modaların nasıl üzerine çıkacak diye soruyorsanız işte renkler; soğuk platinler, orman yeşilleri, okyanus renkleri, gri tonları küllü, mat, mat ve mat ötesi renkleriyle emrinize amade olacak. Marjinallikten hoşlanmayan bir bayansanız da mat kahve tonları bu yılın hiti olacak bilesiniz.

Üstelik yukarda sizlere aktardığımız renkleri tüm saçlarınızda değil de, ombre veya balyaj tadında kullanabilirsiniz. Bir ilave daha yapalım ki bordo kahvelerde saç rengi konusunda bu yılı hiti… Kırmızının yılın moda konusunda ki büyük bombası olduğunu da düşünecek olursak  trend saç renkleri arasında da oluşunu yadırgamamak gerekir. Kısacası bu yıl kırmızı, kıyafetlerde olduğu kadar saçlarda da trend.

Saç Modellerinden de Söz Edelim

2018 Trend Saç ModelleriBob ve lob saç kesimleri bu yıl hiç olmadığı kadar trend. Yine kıvırcık saç modelleri, shag modeller, kaküller de yılın hitleri arasında. Özellikle de kalp şeklinde kaküller kestirirseniz saç konusunda ikonik tavırlar sergileyebilirsiniz.

Yanı sıra 2018’e özel bob kesimler küt modellere dönüş yaşıyor. Genellikle de orta dereceli uzunluktaki saç seviyesindeler. Bob konusunda kaküllü olanlardan yaptırdığınızda tam bir trend takipçisi olabilirsiniz.

Pixie modellerini de unutmadık bu arada. Pixieler son yıllarda çok sevilen kısa saç stillerinden. Hemen hatırlatalım ki pixielerde bu yıl form değiştiriyor ve kısaldıkça kısalıyor. Çünkü bu yıl Pixieler milliter formunda yani sıfıra ya da bir numaraya vurulmuş şekilde bayan başlarını süsleyecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz