Ana SayfaModaAksesuar2018 Şapka Trendi

2018 Şapka Trendi

-

Bazı insanlar şapkalara sadece aksesuar denildiğinde büyük bir tepki gösterir zira bu kişiler için şapka kullanmak büyük bir tarz meselesidir.  Eğer sizde şapka konusunda ısrarcı bir şapka sever iseniz o halde buyurun 2018 şapka trendine.

2018 şapka trendi konusuna dokularla, yani şapkalarda kullanılan kumaşlarla başlamak isteriz. Bildiğiniz gibi bu yıl kadifeler çok tend ve oldukça ön planda. İşte kıyafet konusunda moda olan kadife aynı hızla şapka alanında da ortaya çıktı ve kadife şapkalar hızla trend oldu. Sadece kadifeler mi? Tabii ki de değil.  Kaşeler de aynı şekilde Yani sokak modasında bol bol kaşe şapkaların güzelliğinden yararlanabileceksiniz bu yıl.2018 Şapka Trendi

Birazda formları inceleyelim. Disketler şapkalar, floopyler,  fötrler şapka trendini yakalamanız açısından birbirleriyle yarışır güzelliklerdeler. Yanı sıra bu yıl metalik dokular da çok trend olduğundan özellikle metalik fötr şapkalardan bir tane edinmenizi tavsiye ederiz. Her kış olduğu gibi bu yılda da keçe şapkalar sahnede. Keçeden yapılmış olan vizon renkli düz ya da dalmaçyalı desenli çan şapkaları da hem gündüz sokak modasında hem de gece şıklıklarında kullanabilirsiniz. Victorian peçeli olan şapkalarında bu sene trend olduğunu aktaralım. Bunlar elbette ki günlük olmamakla beraber kokteyller, davetler için uygun olan modellerdendir.

2018 Şapka TrendiGelelim kasket ve beresiz konusuna. Şalların ya da kapların hatta hatta pelerin vazgeçilmezi olan bu şapkalarla gerçek bir entele dönüşebilirsiniz. Hem dilerseniz de kasketler saçlarınızı atkuyruğu yapmak için oldukça kullanışlı olacaktır.

Yine kürklü şapkalar, kalpaklar özellikle soğuk karlı günlerde kışın olmazsa olmazları olduğundan yine var. Ek olarak incili, nakışlı ya da dantelli Fransız berelerini de unutmadık. Hatta deri Fransız bereleri de moda. Ve yılın en önemli hiti… Paper boy, yani gazeteci çocuk şapkası kesinlikle bu kışın en tutulan şapkası olacak çünkü 2018 Avrupa defilelerinde bu şapkaların trend topic olacağı sinyalleri çok önceden verilmişti bile.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz