Ana SayfaModa2018 Saç Rengi Trendi

2018 Saç Rengi Trendi

-

Her yıl kıyafet modellerinin modacılar tarafından değiştirildiği gibi, saç modelleri de her yıl büyük bir değişime uğramaktadır. 2017 yılının en iyi saç modelleri içinde klasik saç modellerinin olduğu gibi, sıra dışı saç modellerinden hoşlanan bayanlar için sıra dışı saç modelleri de bulunmaktadır. Saç renkleri içinde 2017 yılında kullanılan saç renkleri içinde neredeyse her rengin mevcut olması yüz şekline her saç renginin gitmediği bayanları oldukça memnun etmektedir.

Kızıl Saç Rengi

Her yıl oldukça çok sevilerek kullanılan kızıl saç rengi 2017 yılında da bir hayli zirvede yer alıyor. Kızılın ışıltılı havasını üzerinde hissetmek isteyen bayanlar hem abiye kıyafetler hem de normal günlük hallerinde bu saçı kullanabilirler. Kızıl saçın havalı yapısı hem topuz modellerinde hem de örgü olarak kullanılabilir yapıdadır. Bu da bayanları bu yıl kızıl saça yönlendirecek gibi görünüyor.

Saçlarda Bohem Havası

Saçlarını biraz dağınık birazda boya hususunda dalgalı sevenler için en iyi tarzlardan olan bohem havasındaki saçlar 2017 yılı saç trendleri arasında yer alıyor. Selfie çektirme tutkusu olan bayanların en fazla tercih ettikleri bu saç tipleri erkekler tarafından da en fazla beğenilen saç stilleri arasında yer alıyor.

Buz Sarısı

Süper platin renklerinde 2017 yılında parlayacak saç modelleri arasında yer alan buz sarısı bir hayli konuşulacak gibi duruyor. Buz sarısı sıra dışı görünüşü ile bir çok kıyafet rengine de uyum sağlıyor. Her çeşit yüz makyajı ile de kullanılan buz sarısı hem uzun saçlar hem de kısa saçlar için uygun.

Koyu Kumral Ve Gölgeli Saçlar

Koyu kumral her yıl moda olan saçlar arasında fakat 2017 yılının saç modelleri arasında gölgesi bol olan saçların yer alması bir çok kişi için cazip saç renkleri arasına girdi bile. Gölgelerin en fazla saç uçlarına değil de saç diplerine verilmesi yüzün biraz daha ışıltılı bir görüntü almasını sağlıyor.

Gri Tonlu Saçlar

En fazla 40 yaşın üzerindeki kişiler tarafından 2017 yılı içinde tercih edilecek olan bu saç rengi genellikle topuz yapılarak kullanılıyor. Bu saç rengi açık renk gözlü olan kişilerde bir tık daha hoş dururken açık tonlu makyajlar bu saç rengine daha iyi gidiyor.

Gri Tonlu Saçlar

Abanoz Kahve İle Dağınık Topuzlar

Koyu esmer kadınlar tarafından en trend 2017 saç modelleri arasında yer alan abanoz kahve dağınık topuz model ve rengi bir çok esmer kadının seçeneği içinde yer alıyor. Açık renk kıyafetler ile oldukça uyum içinde kullanılabilecek bu saç modeli ve rengi kişinin yüzünün daha canlı görünmesini de sağlıyor.

Altın Sarısı Tonları

Altın Sarısı Tonları

Esmer, kumral, sarışın ve beyaz tenli bayanların her yıl severek kullandığı bu saç rengi 2017 yılında da bir çok kadın tarafından kullanılıyor. Bu saç renginde ne kadar silik renkte makyaj yapılırsa o kadar daha hoş göründüğünün bilinmesi kadınları daha da şık bir hale getiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz