Ana SayfaModa2018 Ombre Saç Trendi

2018 Ombre Saç Trendi

-

Ombrelenmek, tüm dünya kadınları tarafından o kadar çok sevildi ki, eskinin meçleri, röfleleri teker teker rafa kalktı ve pabuçları dama atıldı. Şimdiyse yeni nesil balyajlar ve röfleler trend. Yılın ombre trendlerinden söz etmeden önce bu kavram nedir bir kez daha anımsayalım. Ombre saç uçlarınızı açık ya da koyu hatta ful color renklerle açmak, boyamak anlamına geliyor. 2018 yılındaysa; tek, çift, ters, fullcolor ombre modelleri çok moda.

Bu tarzı kullandığınızda daha modern bir görünüme kavuşacağınızı unutmamalısınız. Ombrelenmenin sizi marjinal bir stile kavuşturacağı kesin. Ama bu işinde bir kuralı olduğu gerçeği de akıllardan çıkarılmamalı. Zira her tenin ve yüzün stiline uygun bir ombre modeli var.

Ombre tonu seçerken aynı tondan gidebilir ya da çılgınlıklar yaparak kontrast renkleri de kullanabilirsiniz. Bu yıl karameller ve ‘acaille’ yani parlak sarı ombreleri marjinal olmak istemeyenler doğallıkla kullanabilir. Yine patlıcan morlarını – fuşya tonlarını saçlarınızda mixleyebilir, gümüşlerle mavi tonlarını da saçlarınızda birleştirebilirsiniz.2018 Ombre Saç Trendi

Öte yandan bu yıl isli siyah saçlarınızın uçlarına açık sarı ombreler kondurabilişiniz. Biraz cesaret isteyen bu durum sizi tam bir ombre ikonu kılabilir. Bunlara ek olarak yılın ikinci çılgınca renklendirme stili  parlak mavi ve fuşyalı ombreler olarak karşımıza çıkıyor. Bu renklerle tüm şimşekleri üzerinize çekebilirsiniz. İlaveten çikolata kahve tonlarında ki saç uçlarına açık kestane ombrelerden vurdurmak da yılın trendleri arasında.

sac ombre modeli-3İşte 2018’e özel bomba bir ombre uygulaması daha;  mavi siyah -kömür karası -moru saçlarınızda birleştirin. Bu uygulamayla tüm gözlerin üzerinizde olacağından emin olabilirsiniz. Ama beterin beteri var diye de boşuna dememişler. Bir de mercan-siyah – kahve tonlarını saçlarınızda art arda ombre şeklinde kullanın. Colorfull saç modellerini sevenlere bu ombre tekniğini şiddetle tavsiye ederiz. Koyu kızıl – turuncu tonları da aynı anda saçlarınıza muhteşem bir hareketlilik getirecektir.

Kısacası bu yıl ombre konusunda kendinizi bir ressam gibi düşünebilirsiniz. Siyah – gece mavisi -kirli beyaz 3’lemeleri,  ters ombreler hep boya paletinizden çıkacak olan renklere dönüşebilir. Örneğin bu konuda ters ombrelerle saç başlangıcında açık ve uçlarında da koyu renkler kullanarak ultra marjinal bir kadına dönüşebilirsiniz.2018 Ombre Saç Trendi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz