Ana SayfaModa2018 Met Gala'nın En İyi Giyinen Yıldızları

2018 Met Gala’nın En İyi Giyinen Yıldızları

Met Gala Parıltısı...

-

Met Gala, Hollywood’un en ışıltılı ve en büyüleyici akşamlarından biridir ve en iyi giyimli ünlüler tipik olarak ağzımızı açık bırakan görünüşlerdedir. Met Gala, modanın sanatla buluştuğu bir yer  ve ikisi arasındaki çizgi genellikle bulanık.

1948’den bu yana New York’ta Metropolitan Sanat Müzesi’nde Mayıs ayının ilk pazartesi günü düzenlediği Met Gala (veya Met Ball), her yıl kendi temasını temsilen katılımcıların giydiği ayrıntılı, genellikle teatral topluluklar için biliniyor. Yıllar boyunca, ünlüler 2016’nın Manus x Machina: Teknoloji Çağında Moda, 2008’in Süper Kahramanlar: Moda ve Fantazi, 2001’in Jaqueline Kennedy’si: Beyaz Saray Yılları ve elbette 2018 Met Gala teması gibi temalar için giydirdi.
İşte o akşamdan kalan, en güzellerin melek görünüşlerine bir bakalım.
#Anne Hathaway Valentino ile Kırmızı’da sersemletti
annehataway
Anne Hataway
Met Gala temaları inanılmaz şekilde özel olduğundan, tasarımcılar genellikle hem akşamın temasını hem de şöhretin tasarımı giyenleri temsil eden tamamen yeni parçalar yaratıyor.
Vogue’a göre , Piccioli ( 2016’da Valentino’nun tek yaratıcı yönetmeni seçildi ) Hathaway’in 2018 Met Gala kıyafeti hakkında çok fazla duygu vardı. Hathaway’in stilist Penny Lovell  anlattı. “Geldiğinde, bir elbise aslında pistte ve gerçek hayatta daha iyi görünemezdi.” dedi.
Lovell’nin Prenses Diana’nın unutulmaz düğün elbisesini anımsatan muhteşem dramatik elbisesi.
#Kendall Jenner bir pantolon takımında çok güzel ve güçlü görünüyor
kendalljenner
Kendall Jenner
Yoldan çekil – Kendall Jenner geliyor!
Hayır, ama cidden, yoldan çekil! Off-White’s Virgil Abloh tarafından tasarlanan ve markanın ifadesine göre “modern bir meleğin saflığını ve inceliğini” somutlaştırdı.
#Jennifer Lopez tüyler ve payetler içinde göz kamaştırıyor

jenniferlopez

Yıllar boyunca Jennifer Lopez, kırmızı halıların en unutulmaz görünüşlerinden bazılarını bize hediye etti. 2000 Grammy Ödülleri’nde giydiği çarpıcı ve o ikonik yeşil Versace elbiseyi kim unutabilir ki?
Ve yıldızın 2018 Met Gala’daki görünümü kesinlikle bu geleneği izledi. Seksi şarkıcı, gün boyu pullu muhteşem bir balmain elbisesi, dramatik.
#Kim Kardashian Midas dokunuşuna sahip

kimkardashian

Tam ekranda yer alan Kim Kardashian West , bir sanat eserine benzeyen 2018 Met Gala kırmızı halısına adım attı . Özel bir chainmail Versace elbisesi giydirilmiş. Kardashian, farkedilir derecede yalnızdı (üst üste ikinci yıl için) – ama şükürler olsun ki tek başına büyük bir girişi nasıl yapacağını biliyor. Ancak Kardashian West , kocası Kanye West’in Met Gala’daki yokluğunu yazmak için Twitter’a şunları yazdı, “Seni seviyorum bebeğim, benimle burada olmanı isterdim ama sen sadece 5 albüm bitiriyorsun.”
#Emilia Clarke her yerinde altın ve siyah ve muhteşem

emiliaclarke

Ejderhaların annesi? Daha çok Moda Annesi gibi!
En iyi oyun olan Thrones Oyuncusu Daenerys Targaryen, Ejderhalar Anıtı’nı resmettiği bilinen Emilia Clarke, bir kraliçenin her parçasını 2018 Met Gala’sunun üzerine koydu . Gerçekten bir kraliçe!
Belki de Clarke’ın inanılmaz Dolce ve Gabbana elbisesi hakkında daha da fazla konuşmaya iten onun çekici makyajı olmuş olabilir. Ünlü makyaj sanatçısı Jillian Dempsey  (ve eşi Patrick Dempsey).
Dempsey, Harper’s Bazaar’a şöyle açıklıyor: “Özellikle yaldızlı bir melek gibi görünmek için yanaklarına ve gözlerine cömertçe püskürterek odaklanmaya odaklandım.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz