Home Moda Düğün 2018 Gelin Ayakkabıları

2018 Gelin Ayakkabıları

0
2018-gelin-ayakkabilari-9

2018 gelin ayakkabıları bekleyen güzel gelin adayları burada mı? 2018 gelin ayakkabıları ile bütün gelinler o şık gelinliklerini en az gelinlikleri kadar şık başka bir detay ile tamamlayacaklar. 2018 gelin ayakkabıları ve en güzel detayları bu sayfada, düğün hazırlıklarında yardımcı olmak için seni bekliyor. Hadi bu senenin gelin ayakkabı modelleri nasıl birlikte bakalım.

Senin en güzel gelin olman için bu senenin en fazla konuşulan gelin ayakkabı modelleri hangileri araştırdık ve bir araya getirdik. Bu modellere benzer modeller bu sene her markada ve aradığın birçok yerde olacak. Birbirinden güzel ayakkabı modellerine yakından bakmaya hazırsan devam edelim.

  • Bu sene tasarımlar ezber bozuyor. Gelin ayakkabı modelleri 2018 için eski modellere göre daha şık ve daha rahat. Renkler artık sadece beyaz değil. Krem, gri, fuşya gibi renkler gelin ayakkabısı modelleri arasında parmakla işaret ediliyor.

  • Transparan gelin ayakkabısı modelleri de geri plana atılamayacak kadar şık. Düğün günü ihtişamını tamamlamasını istediğin ayakkabı buysa muhteşem görüneceğine emin olabilirsin.

  • “Ben düğün günü yerimde durmam, oynarım, her yerde olurum…” diyen gelinlerdensen o zaman senin tarzın babet ve kısa topuklu gelin ayakkabıları demektir. Bu tabii ki seni çirkin bir ayakkabı bekliyor demek değil. Aşağıdaki modele bakarsan şahane bir gelinlik ayakkabın olacağını ve gece boyu gönlünce eğleneceğini de anlarsın. Anlayacağın bu sene gelinler rahat rahat oynayacak.

  • Klasik ve aynı zamanda iddialı modeller seven kadınları da unutmamış 2018 tasarımları. Dönem esintileri taşıyan, bilekten bağlamalı, düşük topuklu gelin ayakkabıları ile tarzının dışına çıkmadan da gözleri kendine çevirebilirsin.

  • Sade ve iddialı bir gelin ayakkabısı arayanlar bu modeli görünce “İşte bu!” dedi bile. Ufak detaylar ile sade bir ayakkabı ne kadar iddialı bir hale gelebilir görüyorsun değil mi? Özellikle sade gelinliği ardına aynı sadelikte ayakkabı bulamayan gelinler bu modele bayılacak.

  • Şimdi göreceğin modelle; istersen sade gelinliğine hareket kat, istersen gelinliğin ile uyum içerisinde bir ayakkabıyla düğününün keyfini çıkar. Aynı modelin birçok farklı taş ile süslenmiş halini bulman mümkün. Farklı ayakkabı modellerinde de bu taş detayları göreceksin tabii ki…

  • Sona geldik. Feminen görüntünün efendisi bir gelin ayakkabısı arıyorsan doğru yerdesin. Modanın bütün detayları bir araya gelerek ancak bu kadar şık ve kusursuz bir ayakkabı ortaya çıkarabilirdi. Sadelik, gösteriş hepsi bir arada. Bu model her gelinin tarzına ve gelinliğine uygun.

Bu senenin en güzel ve en şık gelini olman için gereken bütün detayları artık biliyorsun. Şimdi dışarı çık ve kendine en güzel gelin ayakkabısını bul =)

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version