Ana SayfaDekorasyon2017'de Ev Trendleri İçinde Neler Var?

2017’de Ev Trendleri İçinde Neler Var?

-

İnsanların son dönemlerde kendilerinden ziyade yaşadıkları ortamlara da dikkat ettiğini fark etmişizdir. Yaşadığımız alanların düzenli ve görsel olarak güzel olması ruhsal olarak da iyi gelen bir şeydir. Özellikle evimiz için çıkan son trend ev eşyaları ile evden çıkmak istemeyeceksiniz. Temel ihtiyaç haline gelmiş dekorasyon için iç mimarlardan yardım almak yaşadığınızı alanı nasıl kendinize göre düzenleyeceğinize yardımcı olurlar. Bazı zamanlarda insanlar kendi zevklerine uygun eşyalar alarak düzenleyeceği evlerini hatta odalarından çıkmak istemeyecekler.

Gelişmişliği yansıtan ev trendleri içerisinde 2017 yılında en çok dikkat çeken aynalardır. Şık ve değişik ayna çeşitlerinin evlerde motivasyonu nasıl arttırdığını deneyerek görmek mümkündür.

 

Ev trendleri için vazgeçilmez nostaljik tasarım

ev icin aynaTasarım hayatımızın her alanında olduğu gibi bulunduğumuz ortamlarda da çok önemlidir. Evlerimizin tasarımını genellikle kendi zevklerimize göre yaparız. Beğendiğimiz bir aksesuar veya koltuk gibi eşya tercihleri ile kendimizi iyi hissetmek önemlidir. Son dönemlerde en çok tercih edilen nostaljik tasarım evlere farklı bir hava katmaktadır. Bu farklı hava insanların daha enerji dolu olmasına yardımcı olur. Günün yorgunluğunu atacağınız bir ortamda enerji dolmak işlerinizde daha başarılı olmanızı sağlayacaktır. Özellikle antika eşyaları seven kişiler nostaljik tasarım eşyalar ile güzel bir ortam oluşturabilirler. Bu senenin en çok tercih edilenleri arasında antika ayna yer almaktadır. Her evde aynanın yer alması farklı hava katmasının yanı sıra gerekli bir eşyadır. Ev dekorasyonuna uygun olarak tercih edilmesi gereklidir.

Sade tasarım tercih edenlerin renk uyumu

mor duvar rengiEv tasarımı insanların kendi tercihlerine göre şekillenen bir şeydir özellikle son dönemlerde dikkat edilen renk uyumlarının eve farklı bir hava kattığı doğrudur. Ev tasarımı için tercihler bazen sadelikten ya olabiliyor. 2017 yılının ev trendleri arasında yer alan mat ve pastel renklerde eşyalar veya duvar renkleri sadelik için tercih edilmektedir. Huzur veren mat renkler arasında yer alan pembe, mavi ve mor renkleri en acık tonuyla mat olarak karşımıza gelen renklerdir. Tercih ettiğimiz koltuk renkleri veya duvar renklerinin bu şekilde tercih edilmesiyle istenilen huzurlu bir ev tasarımı oluşturmak mümkün olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz