Ana SayfaModa2017 Sonbahar Modasında Neler Var?

2017 Sonbahar Modasında Neler Var?

-

Moda, insanların içinde bulunduğu zamanda, daha çok giyim ile ilgili popülerliği yükselen giyim tarzlarına verilen isimdir. Dönemin moda anlayışını genelde çok büyük tekstil firmaları belirler. Sıcak yaz günlerinin bittiği, kışa hazırlanılan bu dönemde sonbahar moda trendinde oldukça güçlü değişimler yer alıyor. 2017 Sonbahar modasında baklava desenli kazakların, çorapların, püsküllerin, payetlerin, dikkat çekici renklerin olduğu bir dönem.

2017 Trendleri Neler?

2017 Sonbahar modasında göze çarpan ilk değişim feminen tarzlar oluyor. Son sezonlarda oldukça moda olan oversize kalıpların yerini bele vurgu yapan tarzlar alıyor. 2016 sonbaharında popüler olan pembe rengin yerini daha iddialı ve güçlü bir renk olan kırmızı alıyor. Moda devi sayılabilecek birçok markanın koleksiyonunda kırmızı renk oldukça ön plana çıkıyor. Buna ek olarak toprak rengi de oldukça dikkat çeken trendler arasında. Koyu renklerle ve canlı aksesuarlarla kullanılabilen toprak rengi uzun bir süre trendler arasında yer alacak gibi duruyor.

Geçtiğimiz sezonlarda oldukça popüler olan dizüstü çizmeler bu sezon da popülerliğini koruyor. Buna ek olarak daha parlak ve gösterişli botlar da 2017 sonbahar modasında göze çarpıyor. Bu sezon; deri oldukça ön planda yer alıyor. Genellikle karamel renginde ve yumuşak deriler hem ceketler de hem de ayakkabılar da kendini belli ediyor.

2017 Trendleri Neler?

Birkaç sezondur oldukça popüler olan uzun ve kalın atkılar 2017 sonbahar sezonunda da popülerliğini kaybetmeyecek gibi görünüyor. Yerlere kadar uzanan atkılar bu sezonun moda trendleri arasında yer alıyor.

Bu sezon hem erkek giyimde hem de kadın giyimde kadife pantolonlar ve ceketler ön plana çıkıyor. Buna ek olarak metalik görünümlü etekler, gümüş renkli pantolonlar ve ceketler gece trendlerinde geniş yer alıyor.

Bir süredir oldukça trend olan üst giyimde slogan kullanma modası bu sezonda popülerliğini koruyor. Özlü sözler, kelimeler üst giyimde kazakları ve tişörtleri süslemeye devam ediyor.

Kalın, iri örgülü hırka modası uzun süre trendler arasında yer alacak gibi duruyor. 2017 Sonbahar sokak modasında oldukça göze çarpan bu hırkalar hem rahatlığıyla hem de şıklığıyla tercih ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz