Ana SayfaModaDüğün2017 Gelinlik Modası Nasıl?

2017 Gelinlik Modası Nasıl?

-

Gelinlik uzun yıllardır dünyanın birçok farklı coğrafyasındaki kadının en çok önem verdiği, hayatlarındaki en önemli kıyafet olarak gördüğü giysidir.  Gelinlik deyince ilk akla gelen kıyafetler, kabarık ve upuzun etekli bembeyaz modeller olsa da yıllar içinde modadaki değişim rüzgarı ister istemez gelinlik modasını da etkiledi.

Takvimler artık 2017 yılını gösteriyor ve 2017 gelinlik modası birçok gelin adayının merak konusu. Farklı modaevleri ve tasarımcıların görüşlerine bakıldığında anlaşılıyor ki, 2017 gelinlik modası yenilikçi bir gelinlik anlayışını yanında getirecek.

Gelinlik deyince çok eski tarihlerden beri akla gelen kabarık etekli modeller bu yıl düğün salonlarında pek görülmeyecek. Zira artık birçok gelin salon gelini imajından uzak bir görüntü istiyor.

2017 Gelinlik Modası Bohem Tarzlar

Bohem tarzlar öne çarpıyor. Balık olarak da bilinen gelinlik modelleri 2017 gelinlik modası dendiğinde ilk akla gelecek modeller olacak gibi duruyor. Dökülen ve uçuşan, kabarık eteklere sahip modeller yerine daha düz şekilde inen gelinlikler tercih ediliyor.

Gelinlik üzerindeki parlak taşlar da 2017’de pek göz önünde olmayacak gibi duruyor. Gelinlik modellerinde sadelik her geçen gün önemini biraz daha artırırken, şatafat ve gösterişin etkisi azalıyor.

Modanın her alanında görülen minimalist akım gelinliklerde de görülüyor. Gelinliklerde kabarık modellerin, taşlı süslemelerin yerini alan detaysa 2017 yılında transparan kumaşlar olacak. 2017’nin birçok gelinliğinde kollarda, zaman zaman bacakta ve sırtta transparan tüller görüyoruz. Bakalım 2017’nin gelinlikleri gelinleri memnun edecek mi?

Düğün Hazırlıkları İçin Temel Aşamalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz