Ana SayfaTelevizyon2017-2018 Yeni Sezon Dizileri

2017-2018 Yeni Sezon Dizileri

-

Haziran ayında ekrana kısa bir ara veren ve kış sezonu için yeniden ekrana gelmeye hazırlanan dizilerin yanı sıra, yeni sezonda başlayacak, yepyeni konular ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanan dizileri bu yazımızda listeledik…

1. Sana Kalbimi Verdim

Sana Kalbimi Verdim

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan dizinin başrollerini İbrahim Çelikkol, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu paylaşıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Yasin Uslu oturuyor. Dizi önümüzdeki günlerde ekrana gelecek.

2. Hayati ve Diğerleri

Hayati ve Diğerleri

Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan ve Kanal D’de ekrana gelmeye hazırlanan Hayati ve Diğerleri dizisinin oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu ve Levent Ülgen gibi isimler var.

3. Cennetin Gözyaşları

Cennetin Gözyaşları

Yeni sezonda ATV dizileri arasında yerini almaya hazırlanan Cennetin Gözyaşları, önümüzdeki günlerde Dram türünde izleyiciyle buluşacak. Dizinin başrollerini Berk Atan ve Esra Ronabar paylaşıyor.

4. Tutsak

Tutsak

Kanal D’nin yeni sezonda izleyiciyle buluşacak bir diğer dizisi de Tutsak. İki adam ve bir kadının aşk üçgenini konu alan dram türündeki bu dizinin başrollerini Pamir Pekin, Gülper Özdemir ve Caner Şahin paylaşıyor.

5. 7 Yüz

7 Yüz Dizisi

Her bölümün 1 saat sürdüğü 7 bölümlük bir dizi olarak internet dizileri arasında yayınlanacak. Dizi, önümüzdeki günlerde Blu TV’de yayınlanacak.

6. Kayıt Dışı

Kayıt Dışı dizisi

Dram ve aksiyon türlerinde, Fox TV’de ekrana gelmeye hazırlanan ve başrollerini Erkan Petekkaya ile Songül Öden’in paylaşacağı dizi, Eylül ayında izleyiciyle buluşacak.

7. Avcı

Avcı Dizisi

Başrollerini Burcu Biricik, Olgun Şimşek ve Barış Falay’ın paylaşacağı Avcı dizisi, önümüzdeki günlerde ekranda olacak.

8. Sevda’nın Bahçeleri

Sevdanın Bahçeleri

Yıllar sonra Sibel Can’ın ekrana dönmeye hazırlandığı Sevda’nın Bahçeleri dizisinde ünlü şarkıcı başrolü, Emre Kınay ile paylaşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz