Ana SayfaModa20 Nisan 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

20 Nisan 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

-

1- Koç Burcu

Koç burçları bugün zor ve yorucu bir gün geçirebilir. İş dünyasında bazı zorluklar koçların tüm enerjisini alabilir. Hırslı ve dikkatli yapıları ile bugün çok önemli işlere imza atabilir. Enerjileri bugün erken tükenebilir. Sevdiklerine zaman ayırma konusunda bugün yetersiz kalabilirler. Enerjilerini dengeli kullanmaları tavsiye edilir.

2- Kova Burcu

Kova burçları bugün hayatlarına yön verecek ciddi kararlar alabilirler. Bugün yalnız kalmak isteyebilirler. Hafta sonu için küçük bir tatil planı yapabilirler. Bugün güzel bir alışveriş yapıp uzun zamandır almak istedikleri bir şeyi alabilirler. Maddi konuda bugün sınırları zorlayabilirler. Maddi anlamda harcamalara dikkat etmeleri tavsiye edilir.

3- Balık Burcu

Balık burçları bugün çok önemli başarılara imza atabilir. Çözüm bekleyen zor ve sıkıntılı bir durumdan bugün kurtulabilir. Bugün beğeni ve taktir toplayıp kendilerini çok güzel ifade edebilirler. Başarıları ile bugün adından söz ettiren balıklar sağlık durumunu hafife almaları bazı sağlık sorunu yaşamalarına neden olabilir. Sağlıklarını ihmal etmeden günün tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

4- Başak Burcu

Başak burçları bugün karamsar bir yapıda olabilir. Bazı işlerin birikmesi ve iptal olması başakları derinden etkileyebilir. Kendini ifade etme ve kendine sınır koyma konusunda zorlanabilir. İş dünyasında yaşadığı olaylar başaklarda gerginlik yaratabilir. Sakin olmaları ve üzerindeki negatif enerjiden kurtulmaya çalışmaları tavsiye edilir.

5- Terazi Burcu

Terazi burçları bugün evlerinde çok önemli misafirler ağırlayabilirler. Bugün ciddi hazırlık içine girebilir. Sosyal yaşamları çok hareketli geçebilir. Önemli davet ve toplantıda yer alabilir. İş dünyasında yeni gelişmeler yaşanabilir. Ekonomik sorunları bugün kısmen çözebilir. Yeni gelir kaynakları elde edebilirler.

6- İkizler Burcu

İkizler burçları bugün ciddi sağlık sorunları yaşayabilir. Aktif ve sosyal bir burç olan ikizler bugün sindirim sistemi sorunları ile iş dünyasından erken paydos edebilir. İş yerinde bazı sorunlar yaşayabilir. İş biriktirme ve erteleme huyları yüzünden bazı işler iptal olabilir. İş dünyasındaki negatif enerjisini sevdiklerine yansıtmaması tavsiye edilir.

7- Yay Burcu

Yay burçları bugün bazı projeleri iptal etmek zorunda kalabilir. Ödeme konusunda sıkıntılı bir sürece giren yaylar kemer sıkma dönemine girebilir. Gereksiz harcamalara son veren yaylar yeni ekonomik kaynak arayışına girebilir. Sevdiklerini mutlu etmek adına bazı harcamalar yapabilir. İşlerine daha iyi adapte olup ekonomik dengeyi sağlamaları tavsiye edilir.

8- Boğa Burcu

Boğa burçları bugün duygularını ifade etmede zorlanabilir. Sözleri yanlış anlaşılabilir. Bazı fırsatları geri tepebilir. Zamanı etkili ve verimli kullanma konusunda sıkıntı yaşabilir. Eve ek iş getirebilir. İş dünyasında bazı olumsuzlukları boğaları bugün hayattan soğutabilir. Maddi konularda düzensiz bir harcama ile kendilerini zora sokabilirler.  Bugün sakinliklerini korumaları maddi harcamalarına dikkat etmeleri tavsiye edilir.

9- Aslan Burcu

Aslan burçları bugün çok enerjik bir gün geçirebilir. İş yerinde yükselen tansiyon evde de devam edebilir. Bugün aslan burçları çok çekilmez bir hale gelebilir. Çok konuşup hata yapan aslanlar bugün çevrelerine negatif enerji saçabilir. Sosyal yaşamları hareketli geçen aslanlar bugün önemli fırsatlar elde edebilir. Maddi anlamda rahat edebilecekleri bir gün geçirebilir. Yeni iş teklifi alabilirler.

10- Akrep Burcu

Akrep burçları bugün büyük hayal kırıklığına uğrayabilir. Beklentileri karşılanmayan akrepler bugün çok üzülebilir. Sağlıklı düşünme konusunda sıkıntı çeken akrepler bugün sevdiklerini bazı konularda kırabilirler. Bugün bazı alışverişler yapıp ekonomilerini zora sokabilirler. Bazı fırsatları geri çevirebilirler. İş dünyasında olumsuz bir hava yakalayıp iş değişikliğine gidebilirler. Akrepler bugün beklentilerini minimum düzeye indirmeleri gerekebilir.

11- Yengeç Burcu

Yengeç burçları bugün aile bireyleri ile hoş dakikalar geçirebilir. Hafta sonu için güzel davetler alabilir. Aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşayabilir. Duygularını güzel ifade eden yengeçler aşk hayatında bugün istediklerini alabilir. Güzel bir ortamda sevdikleri ile hoş vakit geçirebilir. İş dünyasının stresinden uzaklaşıp kafa dinlemek için güzel bir gün geçirebilirler.

12- Oğlak Burcu

Oğlak burçları bugün büyük üzüntü yaşayabilir. Potansiyel ve enerjilerini işlerine tam yansıtamayan oğlaklar bugün iş dünyasında gerilim dolu bir gün geçirebilir. işleri yetiştirmekte zorlanabilirler. Bazı iş projeleri olumsuz sonuçlanabilir. İş dünyasında iş arkadaşları ile sorun yaşayabilir. İş dünyası sorunları oğlakları ekonomik yönden sıkıntıya sokabilir. Bugün harcamalara dikkat edip üzerindeki negatif enerjiden bir an önce kurtulmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz